صفحه 139 از 171 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام به همه دوستان
    من یک وقت فوری تو نوامبر گرفتم می خواهم برای ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کنم. به غیر از فرم DS-2019، دعوت نامه نامه ساپورت مالی و BS و همنیطور CV و رسید SEVIS به چه مدارک دیگری نیاز دارم؟ آیا RP برای مورد من لازم هست؟ آیا باید مدارک رسمی سابقه کار (که در حال حاضر کار پاره وقت دارم چون دانشجوی تمام وقت هستم) را باید همراه داشته باشم؟ آیا مثل مورد آنکارا و ایروان شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت لازم هست؟ آیا بعد از اختصاص وقت سفارت ایمیل جداگانه می زند و مدارک لازم را اعلام می کند؟
    ممنون می شم دوستان در این زمینه کمکم کنید
    بامید موفقیت شما

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad542002 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یک وقت فوری تو نوامبر گرفتم می خواهم برای ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کنم. به غیر از فرم DS-2019، دعوت نامه نامه ساپورت مالی و BS و همنیطور CV و رسید SEVIS به چه مدارک دیگری نیاز دارم؟ آیا RP برای مورد من لازم هست؟ آیا باید مدارک رسمی سابقه کار (که در حال حاضر کار پاره وقت دارم چون دانشجوی تمام وقت هستم) را باید همراه داشته باشم؟ آیا مثل مورد آنکارا و ایروان شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت لازم هست؟ آیا بعد از اختصاص وقت سفارت ایمیل جداگانه می زند و مدارک لازم را اعلام می کند؟
    بامید موفقیت شما
    شما چون حين تحصيلتون كار كرديد نياز نيست مدارك كار باخودتون ببريد، بدتر ژروندتون پيچيده ميشه. به نظره من RP هم باخودتون ببريد. سفارت هيچ ايميل ديگه اي به شما نميزنه. كارت پايان خدمتم با خودتون ببريد كه توضيح بديد 2 سال گپ چه ميكرديد. البته غير از RP كه به نظره من در هر صورت ارائه بديد بقيه ي مدارك اضافه رو فقط اگر آفيسر خواست بديد. ترجمه ي كارت ملي و شناسنامه هم نياز نيست. سابقه ي كارتونم اگر تو CV هست ژاك كنيد. كلاً هرچقدر CV سبك تر احتمال زود كلير شدن بيشتر!‌

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mind_open نمایش پست ها
    ما 3 اکتبر که دبی بودیم تو این شلوغی های ایران بود سر داستان ارز تقریبا 90 درصد رد کردند دلیلی که به ما گفت جالب بود میخواستند بپیچونن گفت به کشورهای کمی سفر کردید یک خانمی بود که شینگن هم داشت به اون هم همین رو گفتند. من دوباره ایمیل زدم واسه وقت نزدیکتر حداقل واسه یک ماه دیگه هنوز جوابی ندادند
    به نظر من ما همين عشق آباد بريد حتماً!‌ چون حداقل بخاطر دلايل الكي مثل ايني كه گفتيد كسي رو ريجكت نميكنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad542002 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بامید موفقیت شما
    من برای فرصت اقدام کرده بودم. از من RP و CV خواست و پیش خودش نگه داشت.

سلام بچه ها
    من برای نوامبر وقت مصاحبه دارم. پذیرش دکتری کامپیوتر بدون فاند دارم . من از الان روی موضوع مشخصی قرار نیست کار کنم. چون هنوز استادم مشخص نیست. آیا نیاز به RP داره. باید کی بنویسه؟ خودم یا دانشگاه؟ به دانشگاه که ایمیل زدم گفت هنوز استاد راهنمات معلوم نیست که برای RP بفرستیم.
    کسی میتونه کمک کنه. من باید چی بگم اگه گفت RP؟

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehahmadi60 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من برای نوامبر وقت مصاحبه دارم. پذیرش دکتری کامپیوتر بدون فاند دارم . من از الان روی موضوع مشخصی قرار نیست کار کنم. چون هنوز استادم مشخص نیست. آیا نیاز به RP داره. باید کی بنویسه؟ خودم یا دانشگاه؟ به دانشگاه که ایمیل زدم گفت هنوز استاد راهنمات معلوم نیست که برای RP بفرستیم.
    کسی میتونه کمک کنه. من باید چی بگم اگه گفت RP؟
    ما یک مورد شبیه شما داشتیم. دکتری صنایع که داشنگاه بهش گفته بود ساله اول باید درس پاس کنه بعد استاد معلوم کنه. اونم همینارو به آفیسر گفته بود و اکی شده بود.
    اما به نظره من باتوجه به اینکه رشته ی شما کامپیوتر هستش و حساسیتش به نسبت صنایع بالاست با توجه به علایق خودت و زمینه ی تحقیقاتی استادایی که در نظر دارین خودتون برای خودتون یه RP بنویسید.

رشته و دانشگاه
    physics

دوستانی که تو این هفته وقت سفارت داررن لطفاً تا اونجایی که راه داره از نتایج مصاحبه ی روزه خودشون خبر بدن. الان یک چند وقتی میشه آمار خوبی از سفارت نداشتیم. ثواب داره بخدا!

Junior Member

ما هم زن و شوهر هستیم دو تا emailجدا گانه فرستادیم ولی فقط یک email با یک نوبت در 20 nov به اسم دوتا مون اومد.... معنیش اینه که فقط هزینه یک نفر رو در مصاحبه باید پرداخت کنیم یا همه چیز مثل قبل برای دو نفر جداگانه انجام میشه؟؟
    راستی قبلا تو بیروت باید نفری 140 دلار رو در بانک پرداخت می کردی و بعد رسیدشو در سفارت ارائه میدادی .... ولی تا اونجایی که متوجه شدم در عشق آباد در خود سفارت امریکا باید پرداخت کنی.. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط آیت نمایش پست ها
    ما هم زن و شوهر هستیم دو تا emailجدا گانه فرستادیم ولی فقط یک email با یک نوبت در 20 nov به اسم دوتا مون اومد.... معنیش اینه که فقط هزینه یک نفر رو در مصاحبه باید پرداخت کنیم یا همه چیز مثل قبل برای دو نفر جداگانه انجام میشه؟؟
    راستی قبلا تو بیروت باید نفری 140 دلار رو در بانک پرداخت می کردی و بعد رسیدشو در سفارت ارائه میدادی .... ولی تا اونجایی که متوجه شدم در عشق آباد در خود سفارت امریکا باید پرداخت کنی.. درسته؟
    همون ایمیل خودتون که فرستادید کفایت می کرد. نوبتتون هم به همون شکل که فرستادن درسته. دو نفرتون با هم مصاحبه میشید. ولی هرینه جداگانه برای هر نفر دریافت میشه، حتی برای بچه.
    هر نفر 160 دلار هست که به صورت نقدی در سفارت پرداخت می کنید.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط آیت نمایش پست ها
    الان حدود 6 ماهی هست که هزینه مصاحبه از 140 دلار به 160 دلار تغییر کرده
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)