صفحه 143 از 171 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mind_open نمایش پست ها
    سلام یک سوال من 10 روز 2 بار ایمیل زدم واسه وقت سفارت جوابی نیومده نگران هستم باید چقدر صبر کنم؟؟
    اینجا رو ببینید: گرفتن وقت از عشق آباد
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان. من برای برای یک Research Position (ویزای J1) از سفارت عشق آباد وقت مصاحبه گرفتم. قبلاً برای یه پوزیشن دیگه و از یه سفارت دیگه reject شده بودم. با توجه به اینکه آفیسر عشق آباد چدیداً تغییر کرده، میخواستم بپرسم نظر آفیسر جدید راجع به مواردی که قبلاً سابقه rejection ویزای آمریکا رو دارند چی هست. ممنون میشم از تجربه خودتون یا سایر افرادی که میشناسید در این 2 ماه تو سفارت ترکمتستان مصاحبه داشتند من رو هم مطلع کنید.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط kam82 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای برای یک Research Position (ویزای J1) از سفارت عشق آباد وقت مصاحبه گرفتم. قبلاً برای یه پوزیشن دیگه و از یه سفارت دیگه reject شده بودم. با توجه به اینکه آفیسر عشق آباد چدیداً تغییر کرده، میخواستم بپرسم نظر آفیسر جدید راجع به مواردی که قبلاً سابقه rejection ویزای آمریکا رو دارند چی هست. ممنون میشم از تجربه خودتون یا سایر افرادی که میشناسید در این 2 ماه تو سفارت ترکمتستان مصاحبه داشتند من رو هم مطلع کنید.
    خوشبختانه اکثر بچه هایی که قبلا از دبی، آنکارا، قبرس، تاشکند و ... ریجکت شده بودن اخیرا عشق آباد ویزا گرفتن (رشته های مکانیک، عمران، پزشکی و ...)
    و به نظر من عشق آباد برای بچه هایی که قبلا ریجکت شدن جای خیلی خوبیه
    صفحات قبلی همین تاپیک رو بخونید تجربیاتشون رو پیدا می کنید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

ما هفته گذشته مصاحبه داشتیم.من و همسرم.اصلا خوب پیش نرفت.برخورد خانوم آفیسر اصلا خوب نبود متاسفانه.یه جوری به نظر میرسید قبل از مصاحبه تصمیمش رو گرفته بود و خیلی خشک و بی حوصله برخورد کرد با ما.من 6 ماه پیش تجربه مصاحبه در دبی رو داشتم و بسیاااار برخورد اون آقا دوستانه بود و پر حوصله علی رغم اینکه دوبی بسیار شلوغه مصاحبه هاش و من تقریبا نفرهای آخر بودم.خلاصه ما رو ریجکت کرد و الان اصلا نمی دونم دوباره از دوبی یا ایروان وقت بگیرم یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz2539 نمایش پست ها
    ما هفته گذشته مصاحبه داشتیم.من و همسرم.اصلا خوب پیش نرفت.برخورد خانوم آفیسر اصلا خوب نبود متاسفانه.یه جوری به نظر میرسید قبل از مصاحبه تصمیمش رو گرفته بود و خیلی خشک و بی حوصله برخورد کرد با ما.من 6 ماه پیش تجربه مصاحبه در دبی رو داشتم و بسیاااار برخورد اون آقا دوستانه بود و پر حوصله علی رغم اینکه دوبی بسیار شلوغه مصاحبه هاش و من تقریبا نفرهای آخر بودم.خلاصه ما رو ریجکت کرد و الان اصلا نمی دونم دوباره از دوبی یا ایروان وقت بگیرم یا نه.
    اولین باری هست که کسی درباره آفیسر عشق آباد اینطوری میگه. شما شرایطتون چی بود؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

Junior Member

والله ما خودمون هم خیلی خیلی جا خوردیم اصلا انتظار همچین برخوردی نداشتیم.همسر من پزشک هستن.برای اولین سوال با یه لحن خیلی ناجوری پرسید از شوهرم واسه چی می خوای بری آمریکا که یه لحظه ما هنگ کردیم هردو!.واقعا نمی دونم ولی یه اقایی بعد از ما بودن که ایشون فقط و فقط تو مصاحبه بهش یه شماره داده بودن یعنی به هیچ وجه اصلا یه کلمه باهاش حرف نزذه بود تا رفته بود تو گفته بود این شماره رو داشته باشید بهتون ایمیل میزنیم یه همچین چیزی.همین کلا اون روز ما سه نفر بودیم تو مصاحبه.در کل البته نمی خوام استرس ایجاد کنم چون اصولا برخوردها خوبه .تو دوبی هم عالی بود من تجربه خیلی خوبی داشتم و همون موقع هم بهم ویزا داد.دیگه گاهی اینجوریه دیگه شانس ما
    ویرایش توسط sanaz2539 : October 22nd, 2012 در ساعت 12:15 AM

شما در مورد نوع ویزای درخواستی توضیخی ندادی؟ و اینکه اقیسر کی بود؟ ضمنا کسی از دوستان 30 اکتبر وقت داره ؟ اگر هست به من اطلع بده تا با هم بریم.

دوستان اگه فاند هزینه های همسر هم پوشش بده باز نیازی به BS هست در سفارت؟ برای i20 من BS ارایه ندادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad12345f نمایش پست ها
    شما در مورد نوع ویزای درخواستی توضیخی ندادی؟ و اینکه اقیسر کی بود؟ ضمنا کسی از دوستان 30 اکتبر وقت داره ؟ اگر هست به من اطلع بده تا با هم بریم.

ببخشید.چون گفتم که همسرم پزشک هستن فکر کردم منظورم رو رسوندم.ویزای دانشجویی f1 و f2. والله من اسم آفیسر رو نفهمیدم اما تو عکسی که گذاشته بودن چندتا پست قبل همون خانومی بودن که کت مشکی تنشونه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsirani نمایش پست ها
    دوستان اگه فاند هزینه های همسر هم پوشش بده باز نیازی به BS هست در سفارت؟ برای i20 من BS ارایه ندادم.
    البته هیچ دو کیسی رو با هم نمیشه مقایسه کرد و تا جایی که ممکنه بهتره مدارک کاملی ببرید تا بهانه دست سفارت نباشه ولی اگر میخواین تجربه ی دیگران رو بدونید من F2 بودم و همسرم فاند داشت و آفیسر اصلا به اون برگه ی BS نگاه هم نکرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)