صفحه 144 از 171 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad12345f نمایش پست ها
    شما در مورد نوع ویزای درخواستی توضیخی ندادی؟ و اینکه اقیسر کی بود؟ ضمنا کسی از دوستان 30 اکتبر وقت داره ؟ اگر هست به من اطلع بده تا با هم بریم.
    سلام
    من و همسرم هم 30 اکتبر وقت داریم
    شما ویزای ترکمنستان را با موفقیت گرفتید؟
    چون خیلی ار بچه نتونستند ویزا بگیرند به خاطر جشن استقلال ترکمنستان!

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh86 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم هم 30 اکتبر وقت داریم
    شما ویزای ترکمنستان را با موفقیت گرفتید؟
    چون خیلی ار بچه نتونستند ویزا بگیرند به خاطر جشن استقلال ترکمنستان!
    نه من سفارت نرفتم و مطمن هستم همون جواب بقیه رو میگیرم! اگر کسی خبر جدید داره به بقیه هم اطلاع بده لطفا

Junior Member

برای اکثر بچه هایی که 30 اکتبر وقت داشتن و نتوستن ویزای ترکمنستانو بگیرن، یه وقت جدید توی نوامبر میدن.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط alipan نمایش پست ها
    برای اکثر بچه هایی که 30 اکتبر وقت داشتن و نتوستن ویزای ترکمنستانو بگیرن، یه وقت جدید توی نوامبر میدن.
    تمام دوستانی که 30 اکتبر وقت دارن همه با هم به سفارت میل بزنید و شرایط ویزای ترکمنستان رو بگید. حتماً یک وقت جدید بهتون میدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

من پذیرش از دانشگاه wright state برای آموزش زبان گرفتم ، در فرم i-20 من نوشته که نباید دیرتر از 17 دسامبر2012 به دانشگاه مراجعه کنم ، سفارت ترکمنستان هم زوتر از نیمه دسامبر وقت نمیده ، شروع کلاس ها 7 ژانویه 2013 است ؟سوال من اینه آیا اصلا به اموزش زبان ویزا می دن ؟ یا آگر ویزا بدن و من دیر تر برسم چه اتفاقی می افته؟ من لیسانس کامپیوتر هستم و مشکل مالی ندارم

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mishavisa نمایش پست ها
    من پذیرش از دانشگاه wright state برای آموزش زبان گرفتم ، در فرم i-20 من نوشته که نباید دیرتر از 17 دسامبر2012 به دانشگاه مراجعه کنم ، سفارت ترکمنستان هم زوتر از نیمه دسامبر وقت نمیده ، شروع کلاس ها 7 ژانویه 2013 است ؟سوال من اینه آیا اصلا به اموزش زبان ویزا می دن ؟ یا آگر ویزا بدن و من دیر تر برسم چه اتفاقی می افته؟ من لیسانس کامپیوتر هستم و مشکل مالی ندارم
    اگر شانس بیارید میتونید یک وقت کنسلی برای اواخر نوامبر بگیرید.
    اگر ویزاتون بعد از وقت I-20 اومد از دانشگاهتون یک نامه ی late arrival بگیرید.

Junior Member

من 23 اکتبر ترکمنستان مصاحبه داشتم. آفیسر همون خانم مسن معروف بود
    مصاحبه خیلی خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر می کردم انجام شد و کلاً 3 دقیقه هم نشد که 1 دقیقه هم خوش و بش بود!
    من رفتم واسه کلیر...
    همون روز یه نفر دیگه هم بودن که ایشون هم رفتم برا کلیر.
    البته یه خانم و آقای مسن هم بودن اون روز که ویزای ویزیتوری می خواستن اما فکر می کنم اشتباهاً از روش رزیدنتی وقت گرفته بودن که کلاً بنده خداها رو تو سفارت راه ندادند!!!
    در ضمن من 5 تا ویزا و دوستم هم 2 تا ویزا پیک آپ کزدیم که همگی سینگل بودن!

Junior Member

من پذیرش از دانشگاه wright state برای آموزش زبان گرفتم ، در فرم i-20 من نوشته که نباید دیرتر از 17 دسامبر2012 به دانشگاه مراجعه کنم ، سفارت ترکمنستان هم 6 دسامبروقت داده ، زمان تست 2 ژانویه وشروع کلاس ها 7 ژانویه 2013 است ؟سوال من اینه آیا اصلا به اموزش زبان ویزا می دن ؟ یا اگر ویزا بدن و من دیر تر برسم چه اتفاقی می افته؟ من تا کی باید به آمریکا برسونم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Elmo Sanaat / Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    والا نمی دونم اما فک نکنم تاثیری داشته باشه چون خود آفیسر میدونه کلاسای شما به زودی شروع میشه و حتی قبلا بچه ها که ازش پرسیده بودن گفته بود ما نهایت تلاشمون رو میکنیم که شما به موقع کلیر بشید...
    کلیرنس به خود شما بستگی داره اگه رزومتون معمولی باشه پرونده شما تو خود سفارت بررسی میشه و بعد از 10 روز کاری کلیر میشید اما اگه زمینه تحقیقاتیتون خاص باشه یا سربازی رفته باشید یا سابقه کار داشته باشید و ... پرونده شما میره واشینگتن و معمولا 2-1 ماه طول میکشه تا کلیر بشید البته تعداد کمی از بچه ها هم بودن که بیشتر از این طول کشیده
    سلام
    اینجا یه چیز شما نوشتین که برام یه سوال پیش اومد،شما گفتین سابقه کار باعث می‌شه پرونده فرستاده بشه واشنگتن برای بررسی‌ و میتونه کلیر ۱ یا ۲ ماه طول بکشه بخاطر این قضیه!یعنی‌ همهٔ کسانی‌ که سابقه کار دارن این اتفاق براشون میفته؟خوب اگه اینجور هستش کلا ننویسیم کار کردیم که نخوان پرونده رو واشنگتن بفرستند؟

سلام. شما دقیقا چه روزی وقت مصاحبه داشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz2539 نمایش پست ها
    والله ما خودمون هم خیلی خیلی جا خوردیم اصلا انتظار همچین برخوردی نداشتیم.همسر من پزشک هستن.برای اولین سوال با یه لحن خیلی ناجوری پرسید از شوهرم واسه چی می خوای بری آمریکا که یه لحظه ما هنگ کردیم هردو!.واقعا نمی دونم ولی یه اقایی بعد از ما بودن که ایشون فقط و فقط تو مصاحبه بهش یه شماره داده بودن یعنی به هیچ وجه اصلا یه کلمه باهاش حرف نزذه بود تا رفته بود تو گفته بود این شماره رو داشته باشید بهتون ایمیل میزنیم یه همچین چیزی.همین کلا اون روز ما سه نفر بودیم تو مصاحبه.در کل البته نمی خوام استرس ایجاد کنم چون اصولا برخوردها خوبه .تو دوبی هم عالی بود من تجربه خیلی خوبی داشتم و همون موقع هم بهم ویزا داد.دیگه گاهی اینجوریه دیگه شانس ما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)