صفحه 145 از 171 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyehsh نمایش پست ها
    سلام
    اینجا یه چیز شما نوشتین که برام یه سوال پیش اومد،شما گفتین سابقه کار باعث می‌شه پرونده فرستاده بشه واشنگتن برای بررسی‌ و میتونه کلیر ۱ یا ۲ ماه طول بکشه بخاطر این قضیه!یعنی‌ همهٔ کسانی‌ که سابقه کار دارن این اتفاق براشون میفته؟خوب اگه اینجور هستش کلا ننویسیم کار کردیم که نخوان پرونده رو واشنگتن بفرستند؟
    نه 100 درصد این طور نیست... همون روزی هم که ما مصاحبه داشتیم یکی از بچه های مکانیک بود که سابقه کار تو چندتا شرکت تحریمی داشت اما 2 هفته ای کلیر شد!
    اما خب کلا سابقه کار معمولا باعث میشه کلیرنس طولانی تر بشه
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام من و همسرم 30 اکتبر عشق آباد مصاحبه داشتیم (فرصت مطالعاتی همسرم) و تأیید شدیم
    اگه سوالی داشتید در خدمتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh86 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم 30 اکتبر عشق آباد مصاحبه داشتیم (فرصت مطالعاتی همسرم) و تأیید شدیم
    اگه سوالی داشتید در خدمتم
    میشه بفرمائید چند نفر بودید و نتیجه ی بقیه رو هم اگه می دونید بفرمائید. ما هم باید اون روز با شما می رفتیم مصاحبه که نشد. اگه سوال خاصی هم و خانمِ پرسیدن اینجا مطرح کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidam نمایش پست ها
    میشه بفرمائید چند نفر بودید و نتیجه ی بقیه رو هم اگه می دونید بفرمائید. ما هم باید اون روز با شما می رفتیم مصاحبه که نشد. اگه سوال خاصی هم و خانمِ پرسیدن اینجا مطرح کنید
    بله اون روز کلاً ما 4 نفر بودیم من و همسرم
    و نشاط عزیز(که توی فروم هم هستند) و همسرشون
    و ایشون واسه دکتری پذیرش گرفته بودند که ایشون و همسرشون هم تأیید شدند
    هیچ سوال خاصی نبود
    از همسرش برنامه پژوهشی اش رو پرسیدند
    و این که استادی که اونجا پیدا کرده بوده روی چی کار می کنه
    و این که چه طوری اون استادو اون جا پیدا کرده
    چه قدر دکتری اش تو ایران مونده تا تموم شه
    ما چند وقته ازوداج کردیم
    از من پرسید اینجا چی کار می کنی و اگه اون جا بری می خوای چی کار کنی
    فکر می کنم همش همین بود

Junior Member

از همسرم برنامه پژوهشی اش رو پرسیدند
    ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

از همسرم برنامه پژوهشی اش رو پرسیدند
    ...
    ببخشید رشته ی همسرتون و اون فردی که می خواست دکترا بخونه چی بوده؟ و آیا فقط سوال پرسید یا Research Plan هم ازشون خواست و آیا RP که استاد امضا کرده رو همسرتون یا همسفرتون داشتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidam نمایش پست ها
    ببخشید رشته ی همسرتون و اون فردی که می خواست دکترا بخونه چی بوده؟ و آیا فقط سوال پرسید یا Research Plan هم ازشون خواست و آیا RP که استاد امضا کرده رو همسرتون یا همسفرتون داشتن؟
    رشته ایشون باستان شناسی است. اون دوستمون صنایع می خونند. بله طرح پژوهشی را خانم اولی که مدارک رو از ما می خواست گرفت در واقع سوالش این بود که هیچ طرح پژوهشی یا رزومه ای داری که بدی. از ما آر پی نخواستند، ولی ما آخر مصاحبه نامه استاد همسرم به سفارت (توی اون نامه ایشون خودشون و کتاباشون رو معرفی کرده بودند) را به افیسر دادیم.

رشته ایشون باستان شناسی است. اون دوستمون صنایع می خونند. بله طرح پژوهشی را خانم اولی که مدارک رو از ما می خواست گرفت در واقع سوالش این بود که هیچ طرح پژوهشی یا رزومه ای داری که بدی. از ما آر پی نخواستند، ولی ما آخر مصاحبه نامه استاد همسرم به سفارت (توی اون نامه ایشون خودشون و کتاباشون رو معرفی کرده بودند) را به افیسر دادیم.
    بچه ها من خیلی این فروم عشق اباد اینا رو خوندم... تا اونجا که فهمیدم کلیرنسشم اغلب مدتش کم هست 2 هفته ای و قبلا مالتیپل میداده و الان سینگل اما یه چیز مهم اینکه بر خلاف سفارت های دیگه اصلا درجا ویزا صادر نمیکنه.... کسی داشتیم اینجوری باشه؟ دیتا بیس رو هم دیدم کسی نبود..

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی.

بچه ها من کاملا حق می دم که دیتابیس رو پر نکرده باشین، خیلی داغون بود! من یه کم تغییرش دادم. از تمام دوستان خواهش می کنم (در حد التماس!) که دیتابیس رو تکمیل کنین. یه دیتابیس خوب بیشتر از هر چیز دیگه ای می تونه اطلاعات دهنده و کمک کننده باشه. همون طور که در ستون های سمت راست که مربوط به آمار هستن ملاحظه می کنید، خیلی از آماره ها به دلیل ناقصی دیتابیس اصلا قابل محاسبه نیستن، و اگه دیتابیس تکمیل بشه این آماره ها خیلی می تونه برای بقیه کمک کننده باشه.
    این آدرس دیتابیس هست:

https://docs.google.com/spreadsheet/...na1ZiVmc#gid=6

با تشکر!

من یه دیتا بیس دیگه هم دیدم اره فرق میکرد اما تعداد قبولی ها و ریجکتی هاش بیشتر بود..این توش فقط دو نفر اطلاعات کامل دادن دوست عزیز که.... جز این یه نفر بازم immediately approved بوده؟ کسی شنیده؟ این مدته جدید..میشه امیدی داشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)