صفحه 147 از 171 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsirani نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    BS رو تا همون اول تحویل بدیم ؟ یا وقتی خواست بهش تحویل بدم؟ با توجه به اینکه فاند کامل دارم البته
    مرسی
    اگر فول فاند هستید اصلاً نمیخواد تحویل بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

دوستان 6 نوامبری بیان نتیجشونو و سولاتی که پرسیدن و تجربشونو بگن بی صبرانه منتظریم

بچه ها دقت کردین این دوستانی که میرن هشق اباد خیلی تنبل شدیم؟!! همه ی جاها هرروز میان همه میگن اما دوستانی که میرن عشق اباد نه دیتا بیس کاملی هست (درسته کمتر میرن وتازه مردم اشنا شدن) نه اینکه دوستان میان اینجا خبری میدن...خواهش میکنیم اگر مسی میره دوست داشت بیاد نتیجه اش رو بذاره...
    اینکه عشق اباد این دوماهه داره فقط سینگل میده و هیشکی رو بی کلیرنس قبول نکرده واقعا اضطرس زاست واسه همه ی ماهاااا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    بچه ها دقت کردین این دوستانی که میرن هشق اباد خیلی تنبل شدیم؟!! همه ی جاها هرروز میان همه میگن اما دوستانی که میرن عشق اباد نه دیتا بیس کاملی هست (درسته کمتر میرن وتازه مردم اشنا شدن) نه اینکه دوستان میان اینجا خبری میدن...خواهش میکنیم اگر مسی میره دوست داشت بیاد نتیجه اش رو بذاره...
    اینکه عشق اباد این دوماهه داره فقط سینگل میده و هیشکی رو بی کلیرنس قبول نکرده واقعا اضطرس زاست واسه همه ی ماهاااا
    آره این نکته مهمیه! دیتابیس ضعیفه. دوستان همتی کنند بگذارند نتایجشون رو!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    درسته که عشق آباد الان فقط سینگل میده و معمولا بدون کلیرنس هم ویزا نمیده اما میشه گفت در مقایسه با بقیه سفارت ها کوتاهترین زمان کلیرنس رو داره که معمولا 2 هفته هست
    البته هستند بچه هایی که کلیرنس طولانی تری هم دارند (چند ماه) چون کیس افراد مختلفه اما خب اکثر بچه ها (شاید حدود 80 درصد) دو هفته ای کلیر میشن که این واقعا مزیت خیلی خوبیه
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Banned

سلام به همگی. من از ریجکتی های ژوئن ایروان هستم که الان برای 6 دسامبر از عشق آباد وقت گرفتم. پذیرش دکتری مهندسی مواد بدون فاند. من یه Bank Statement دارم که هزینه یک سال رو کاور میکنه و یه BS هم برای پدرم دارم که مجموعاً 1.5 سال رو کاور میکنن. ولی مشکلی که دارم اینه که هردو مال حدود 8 ماه پیش هستن و موجودی هردو رو به دلیل ترس از وضعیت کشور از بانک کشیدم بیرون و الان نقد دارم. به نظر شما اینکه تاریخ BS قدیمیه ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ (اصلاً تمایلی ندارم که دوباره بانک بذارم و گواهی جدید بگیرم براشون چون اصلن روش مطمئنی نیست و خطرناکه)

Junior Member

بنظر منطقی نیست که BS قدیمی ببرید. من که چند روز پیش دلار در حساب بانک ملی گذاشتم امروز هم برداشتم مشکلی هم نبود.

Junior Member

تاریخ bs برای 2 ماه قبل باشه خوبه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

یک بار دیگه عرض می کنم

کسی نیست که 6 نوامبر مصاحبه داشته و بخواد تجاربشو سوال جوابایی که تو مصاحبه رد و بدل شده رو به ما بگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

سلام دوستان

من ۸ نوامبر وقت داشتم . می خوام از تجربیاتم بگم اما راستش این فارسی تایپ کردن واسم خیلیخیلی سخته چون با فونت فارسی خیلی دستم کند هستش. بنابراین تیکه تیکه مینویسم و ارسال میکنم.دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)