صفحه 150 از 171 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SIUC

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نه. ما که اکثرا مستر بودیم و مقاله نداشتیم. چیزی هم نخواست

از مصطفی و فکر کنم نسیم BS رو خواسته بود که نشون دادند ولی از من حتی نخواست که ببینه

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

اره درسته مصطفی عزیز. فقط یه چیزی. حواستون باشه اگه پیک اپ ویزاتون مثل من یک روزه بود مجبور بودین برین شب هتل بگیرین، قبل خروج از اتاق مصاحبه تو همون سفارت بگین:
    ۱- یا بهتون یه نامه بدن که بدید هتل (و نشون بدید که پاسپورتتون دست سفارت هستش)
    ۲- یا خود پاسپورت رو قرض بدن بهتون که بعد این که هتل رو گرفتین همون روز بلافاصله براشون پس ببرید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh4ever نمایش پست ها
    نه. ما که اکثرا مستر بودیم و مقاله نداشتیم. چیزی هم نخواست

از مصطفی و فکر کنم نسیم BS رو خواسته بود که نشون دادند ولی از من حتی نخواست که ببینه
    درسته آزاده جون. از من هیچی جز بی اس نخواست.

Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها در مورد منات یه چیزی بگم نمیدونم مصطفی و آزاده ی عزیز اشاره کردن یا نه.
    موقع عبور از مرز اونجا یجا بیشتر نیست که میتونین منات بخرین. یه سوپر کوچیک ورودیه سالن سمت راست هست که فروشندش منات میفروشه. ۸ نوامبر به من ۱ منات رو ۱۱۰۰ تومان فروخت گفت برگشتی هرچیش اضافه امد همون ۱۱۰۰ میخرم ازت. اما نامرد موقعه ای که برگشتم گفت هر منآت رو ۵۰۰ میخرم!!!!!!! حواستون باشه سرتون کلاه نره!!!! ببینید مسیر و قیمتها به این صورته:

<<<در بدترین حالت----در بهترین حالت-------------زمان

از مرز باجگیران تا عشقآباد ۴۰ -۳۰ منات----------۴۰-۴۵

از گوران (ورودیه عشقآباد) تا سفارت ۲۰ -۱۰ منات---۱۰-۱۵

هزینه ۳ دقیقه تماس هم که ۲۰ منات هست- اگه پاسپورت داشته باشین همراهتون میتونین از اینترنت استفاده کنین که خیلی ارزونتره. پس بنظر من اگه ۱۵۰ منات بگیرین کافیه. من خودم ۲۲۰.۰۰۰ تومن دادم ۲۰۰ منات گرفتم و رفتم. هزینهام اینجوری شد:

۱- از مرز باجگیران تا عشقآباد ( رفت: ۴۰ منات) (برگشت: ۳۰ منات)

۲- از گوران (ورودیه عشقآباد) تا سفارت ( رفت: ۲۰ منات) (برگشت: *توی پست قبلیم اینو اشتباه نوشتم چون اول از من ۱۰ منات گرفت ولیبعد پس گرفتم ۵ دلار دادم....رانندش قاطی بود اصلا منات نمیخواست*)

۳- یه ۶۰ دلارکه به هتل پایتخت (واقع درپشت سفارت) دادم ( من چون این هتل نزدیک به سفارت بود گرفتم چون یک دفعه تو کار انجام شده قرار گرفتمو مجبور شدم پاسپورتم رو از سفارت قرض بگیرم و تو ۲۰ دقیقه برم هتل بگیرم و پاسپورتم رو به سفارت پس بدم بدون اینکه هتل ها و قیمتاشون روبررسی کرده باشم رفتم اینجا ولی بعد فهمیدم این هتل در عین تمیزیش هتل ارزونی هم بوده و بقیه بچه ها جاهای دیگه ۷۵ دلار،۱۳۰ دلار و و و.... پول داده بودن)

۴- نزدیک ۲ منات آب + شیر و بیسکویت نزدیک ۱۰-۱۲ منات (دقیقا یادم نیست) راستش من، همین رو به عنوان شام اون شب هم صبحانه فردا صبحش خوردم و غذآ نخوردم چون هم شیرش بزرگ بود هم بیسکویتش :دی...من ساعت ۱۱ صبح هم پاسپورتم رو گرفتم بعد اتاق رو تحویل دادم و رفتم...

خلاصه ی بقیه ی منات هآم هم موند

برای خرید و فروش منات بهتره با محسن تماس بگیرین. ازتون منات رو ۱۰۰۰ میخره ، یعنی ۱۰۰ تومان کمتر.. شمارش اینه: 09157373884 این آقا محسن ماشین هم داره و می تونه از باجگیران به قوچان و یا شایدم مشهد با قیمت مناسبتر ببره شما رو.

برای اینکه تو عشق اباد به مشکل نخورید یه راننده تو عشق اباد هست به اسم نظر که فارسی هم بلده. ادم خوبی هم هست. شماره و ایمیلش اینه: +99365637427و tm.0206@yahoo.com .
    ویرایش توسط nasim_m1985 : November 12th, 2012 در ساعت 03:18 AM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1 نمایش پست ها
    سلام. آفیسر از کسی مقاله ام خواست که متنشو بهش بدین یا براش توضیح بدین؟
    سلام دوست عزیز

فقط از من در مورد کتابی که به عنوان پایان نامم ترجمه کرده بودم پرسید چرا این کتاب رو انتخاب کردم و منم گفتم چون در رابطه با مستری بود که میخوام بخونم

Junior Member

من هم یکی از ریجکتی ها بودم. البته بچه ها خیلی کامل همه چی را توضیح دادند. من هم ویزای F1 میخواستم بگیرم. جواب ایشان این بود که من توجیه نشدم که چرا میخواهی این رشته را بخونی. من میخواستم Business Administration بخونم. اونجا SOP هم میخواستند، که متاسفانه من نداشتم. شاید اگر اونو داشتم بهم کمک می کرد. فکر می کنید، دوباره از همونجا وقت بگیرم یا برم جای دیگه؟

Junior Member

میدونم که الان موقع مناسبی نیست اما باور کنید خیلی حیاتی چون ما هفته بعد وقت داریم.مصاحبه شما چند دقیقه طول کشید.سوالای خاصی که فکر میکنین آففیسرای قبلی نمی پرسیدن اما این یکی میپرسید رو میشه بگین.چه مدارکیرو روشون حساس بود؟بازم ببخشید.

Junior Member

میدونم که الان موقع مناسبی نیست اما باور کنید خیلی حیاتی چون ما هفته بعد وقت داریم.مصاحبه شما چند دقیقه طول کشید.سوالای خاصی که فکر میکنین آفیسرای قبلی نمی پرسیدن اما این یکی میپرسید رو میشه بگین.چه مدارکیرو روشون حساس بود؟بازم ببخشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1 نمایش پست ها
    میدونم که الان موقع مناسبی نیست اما باور کنید خیلی حیاتی چون ما هفته بعد وقت داریم.مصاحبه شما چند دقیقه طول کشید.سوالای خاصی که فکر میکنین آفیسرای قبلی نمی پرسیدن اما این یکی میپرسید رو میشه بگین.چه مدارکیرو روشون حساس بود؟بازم ببخشید.
    من یه چیزی رو بگم خیال همه راحت شه. ببینید به نظر من مشکل اصلی اونایی که ریجکت شدن این بود که از همون قبل مصاحبه آماده بودن واسه ریجکت. اگه استرس نداشته باشین اصلا مشکلی پیش نمیاد. واسه خود من اصلا به مدارکم گیر نداد، نامه job offer نخواست، ریز نمرات نخواست، راجع به مقاله هام نپرسید و همچنین زیاد به BS ام گیر نداد.
    سوال های خودش از همون سوال های معمول بود: چرا مهندسی برق؟ چه فیلدی کار میکنی؟ سربازی رفتی؟ چیکار میکردی تو سربازی؟ چرا این دانشگاه؟ کی ساپورت مالیت میکنه؟ چیکاره هست؟ برنامه ات چیه؟ بعد که من جواب می دادم دوباره از تو جوابای من سوال می پرسید. منم خیلی راحت به سوالاش جواب دادم.
    با اینکه مصاحبه نسبتا طولانی بود ولی واقعا سخت نبود و آخرش به من گفت همه چی اکی هست و فقط پروسه کلیرنس داری که البته واسه رشته ما عادیه.
    بی خود نگران نشید ولی حواستون به چیزایی که میگین باشه. همین.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان گلم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SIUC

من با مصطفی کاملا موافقم.
    چون ما انتظار آفیسر جدید رو نداشتیم پس با همون اعتماد به آفیسر قبلی رفتیم و با اعتماد به نفس به سوالا جواب دادیم
    شما دوستانم به خودتون اعتماد داشته باشید و برید جواب منطقی سوالا رو راحت بدید
    مطمئن باشید موفق میشید
    به امید دیدار در آن سو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)