صفحه 151 از 171 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_apply نمایش پست ها
    من یه چیزی رو بگم خیال همه راحت شه. ببینید به نظر من مشکل اصلی اونایی که ریجکت شدن این بود که از همون قبل مصاحبه آماده بودن واسه ریجکت. اگه استرس نداشته باشین اصلا مشکلی پیش نمیاد. واسه خود من اصلا به مدارکم گیر نداد، نامه job offer نخواست، ریز نمرات نخواست، راجع به مقاله هام نپرسید و همچنین زیاد به BS ام گیر نداد.
    سوال های خودش از همون سوال های معمول بود: چرا مهندسی برق؟ چه فیلدی کار میکنی؟ سربازی رفتی؟ چیکار میکردی تو سربازی؟ چرا این دانشگاه؟ کی ساپورت مالیت میکنه؟ چیکاره هست؟ برنامه ات چیه؟ بعد که من جواب می دادم دوباره از تو جوابای من سوال می پرسید. منم خیلی راحت به سوالاش جواب دادم.
    با اینکه مصاحبه نسبتا طولانی بود ولی واقعا سخت نبود و آخرش به من گفت همه چی اکی هست و فقط پروسه کلیرنس داری که البته واسه رشته ما عادیه.
    بی خود نگران نشید ولی حواستون به چیزایی که میگین باشه. همین.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان گلم
    دقیقا همینه. صد درصد!!!! اگه اعتماد به نفستون رو حفظ کنین صد در صد اثر مثبت داره تو نظر افیسر . سوپ رو سعی کنین حفظ کنین اصلا از من سوپ نخواست چون خیلی با اعتماد بنفس همش واسش توضیح میدادم

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

من متوجه نشدم...
    افیسر عشق اباد کلا عوض شده، یا موقتا این خانم اومده؟!
    اخه هنوز تو سایت http://turkmenistan.usembassy.gov/key-personnel.html اسم همون افیسر قبلی نوشته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabz7490 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم...
    افیسر عشق اباد کلا عوض شده، یا موقتا این خانم اومده؟!
    اخه هنوز تو سایت http://turkmenistan.usembassy.gov/key-personnel.html اسم همون افیسر قبلی نوشته شده.
    روز 8 نوامبر که ما مصاحبه داشتیم این آفیسر اومده بود. حالا اینکه عوض شده یا نه رو نمیدونم. بچه های بعدی که رفتن حتما میان خبر میدن.

Junior Member

سلام بچه ها.می خواستم بدونم من که bs به نام خودمه باید بگم بابام هزینه تحصیلم رو میده؟و یه سوال دیگه.توی فرم i-20 من نوشته funds from other source , و اسم یکی از دوستان پدرم که آمریکایی هست رو نوشته.من برای این اسم چه توضیحی بدم؟چه مدارکی ازش ارائه بدم.؟لطفا جوابم رو زود بدین چون هفته دیگه نوبت دارم

دوستان کسی‌ از نتایج امروز خبری نداره؟

Junior Member

سلام بچه ها.می خواستم بدونم من که bs به نام خودمه باید بگم بابام هزینه تحصیلم رو میده؟و یه سوال دیگه.توی فرم i-20 من نوشته funds from other source , و اسم یکی از دوستان پدرم که آمریکایی هست رو نوشته.من برای این اسم چه توضیحی بدم؟چه مدارکی ازش ارائه بدم.؟لطفا جوابم رو زود بدین چون هفته دیگه نوبت دارم

Junior Member

سلام
    به نظر من خیلی وارد جزییات نشید من به آفیسر گفتم پس انداز خانواده است این پول.احتمالا ازتون می پرسه که چرا دوست پدرتون می خواد هزینتونو بده و چه نسبتی با شما داره.

Junior Member

آیا مدارکی از دوست پدرم هم باید ارائه بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

بچه ها کی قبل ۲۰ نوامبر مصاحبه داره. اگه ممکنه به من پیغام بده....

سلام دوستان

من تو یکی از پست ها خوندم که علاوه بر I20 یک برگه ای که نشون دهنده فاند باشه باید تحویل بدیم...
    مگه از همون I20 این رو نمیتونن بفهمن؟ (جایی که personal funds=0 نوشته)؟!؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)