صفحه 152 از 171 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

بچه ها رزومه ای که در موردش سوال میکنن کدومه؟
    همونیه که به دانشکاه فرستادیم؟
    یا با خودمون باید رزومه ببریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان ، در i-20 من برای یکسال مبلغ 26000دلار ذکر شده است ، من از بانک پاسارگاد و از حساب مشترک با شوهرم و بنام خودم با موجودی 40000دلار (f1)و شوهرم از حساب مشترک با دو شریک دیگش در بانک پاسارگاد بنام خودش در همون تاریخ هم موجودی 40000 دلاری گرفته(f2) ،در هر دو نامه گردش حساب شش ماهه به ریال نوشته شده (دلار با 1226 حساب شده ) به نظرتون این مقدار کافیه و اینکه باید ریز گردش شش ماهه رو باید داشته باشیم ؟مصاحبه من در عشق اباد هستش

Junior Member

سلام به همگی

من 13 نوامبر مصاحبه شدم. 12 نفر بودیم. همه approve شدن. البته من از دو نفر آخر که به زوج بودن خبری ندارم. همون آفیسر خانم میانساله بود. اومده بود همه رو approve کنه. گفت از 2 هفته تا یه ماه کلیرنس طول میکشه. راستی یکی از دوستان ازش پرسید که ویزاش چیه. سینگل یا مالتی؟ که آفیسر گفت قوانین عوض شده و سینگل میدیم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Waterloo

سلام به دوستان گل اپلای ابرود

من 14 نوامبر مصاحبه شدم و از اونجا که خیلی دِین به اینجا دارم قبل از ایمیلام گفتم بیام اینجا نتایج مصاحبه رو بذارم که کسانی که احتمالا فردا یا هفته بعد مصاحبه دارن بخونن و روحیه بگیرن... ما امروز 14-15 نفر بودیم که همگی ویزاهامون با کلیرنس و سینگل اپروو شد و همون خانوم میان سال مهربون هستن و هیچ استرسی به خودتون راه ندین و تنها دغدغه تون زمان کلیرنس باشه که افیسر به همه گفت تا یک ماه کلیر می شید ولی می دونیم که دست اون بنده خدا هم نیست و احتمالا بیشتر طول بکشه...

من چون مستقیم از سفارت کله کردیم اومدیم و الآن واقعا خسته ام به همینا بسنده می کنم و نکات نصاحبه که خیلی کم بود و نکات مسافرت رو میام انشالله فردا پس فردا می گم

Junior Member

ممنون از اطلاع رسانی خوبتون دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر ویزاتونو بگیرید. خیلی از بار استرسه ما کم کردید. اگر جزئیاته بیشتری بزارید عالی می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman62b نمایش پست ها
    سلام به همگی

من 13 نوامبر مصاحبه شدم. 12 نفر بودیم. همه approve شدن. البته من از دو نفر آخر که به زوج بودن خبری ندارم. همون آفیسر خانم میانساله بود. اومده بود همه رو approve کنه. گفت از 2 هفته تا یه ماه کلیرنس طول میکشه. راستی یکی از دوستان ازش پرسید که ویزاش چیه. سینگل یا مالتی؟ که آفیسر گفت قوانین عوض شده و سینگل میدیم!

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم . BS واسه 2 ماه قبل باشه قابل قبول هست؟

Junior Member

سلام
    به همتون تبریک میگم.
    یک سوال داشتم.
    کسی بوده که رشته حساس نداشته و خوب دختر هم بوده و سربازی نرفته..... همون موقع ویزا بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام
    به همتون تبریک میگم.
    یک سوال داشتم.
    کسی بوده که رشته حساس نداشته و خوب دختر هم بوده و سربازی نرفته..... همون موقع ویزا بگیره؟
    بله..2تا از دوستای من که پزشک بودن و خانم و هر2 سابقه ریجکت داشتن 1ماه قبلش..اینجا یک روزه ویزا گرفتن و صفا!!!!!

Junior Member

من یک سوال دیگه هم داشتم.
    bs من تا روز مصاحبه 2 ماه ازش میگذره... آیا اعتبار داره؟

Junior Member

سلام میشه دقیقا مدارکی که سفارت ترکمنستان براش مهمه که همراه داشته باشیم رو بنویسین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)