صفحه 158 از 171 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام
    هیچ کس نبوده همون موقع ویزا بگیره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نه. هیچ کس همون موقع نگرفت. حتی یک خانمی که برای هنر داشت می رفت. اصولا همون موقع ویزا نمی دن.

Junior Member

سلام دوستانمن بيست نوامبر مصاحبه داشتم. شب قبلش استرس داشتم ولي پامو كه گذاشتم تو سفارت انقدر برخورد ها خوب بود و جو مثبتي داشت كه آروم شدم. مصاحبه م فكر كنم پنج دقيقه حدودا طول كشيد. خيلي از مداركم رو اصلا نخواست ، مدرك زبانم و مدرك تحصيلي م رو خودم فرستادم تو. سند خونه و ترجمه شناسنامه رو كه اصلا نخواست. فقط گفت اگه cv داري بده.
    و وقتي گفتم شركتم بخشي از هزينه ي تحصيلم رو ميده گفت نوشته اي داري كه اينو ثابت كنه كه دادم بهش.
    خوش برخورد و مهربون بود.
    سوالا :
    ١-اين دانشگاه رو چطور پيدا كردي ؟
    ٢-هزينه هاتو كي ميده ؟ والدين ت چه شغلي دارند ؟
    ٣-بعد از تموم شدن درست ميخواي چيكار كني ؟
    هممون approved شديم
    موفق باشيد

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام به همگی من پدرو مادرم 2 ماه پیش آنکارا بودن و چند روز پیش اسمشون روی سایت اومد ، خواهرم که مجرد هم هست هم همراه پدرو مادرم وقت گرفت و رفت ولی خواهرم رو درجا رد کردن بهش گفته بودن طبق قانون امریکا ما نمی تونیم به شما ویزا بدیم چون 2 تا از خواهرات هم الان امریکا هستند و خانواده شما کیس مهاجرته در صورتی که خواهر من گفته اصلا نمی خواد بمونه ولی آفیسر گفته 70% مجردایی که می رن اونجا می مونن هیچ تضمینی نیست که شما برگردی( چقدر رک ) ، و تاکید داشتن در صورتی ویزا می گیری که شرایطت تغییر کنه منظورشون این بوده که ازدواج کنی یا یه وابستگی داشته باشی تو ایران که بخوای هم نتونی امریکا بمونی ،و یه کیس دیگه هم شبیه خواهرم تقریبا با این تفاوت که اون پدرو مادرش و خواهرش گرین کارت بردن ولی این طفلک نبرده وحتی پذیرش از دانشگاه های مختلف امریکا گرفته و همه سفارت ها رو رفته حتی دفعه آخر می گفت سفارت امریکا تو کامپوچیا (کامبوج ) هم رفته ولی به این ویزا ندادن با توجه به این کیس و کیس خوده خواهرم :
    الان نزدیک 2 ماه می گذره که خواهرم از انکارا ریجکت شده ولی باز می خواد بره سفارت ترکمنستان رو هم امتحان کنه چون شنیدم که خوبن آفیسراش ،درسته ؟ شما کشور دیگه ای رو اگه پیشنهاد دارن بگید ممنون
    بعد به نظرتون با توجه با اینکه مجرد هست و 2 تا خواهرش اینجا هستند و مادرو پدرش هم ویزا دارن و به زودی دارن میان اصلا بهش ویزا می دن ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    سلام به همگی من پدرو مادرم 2 ماه پیش آنکارا بودن و چند روز پیش اسمشون روی سایت اومد ، خواهرم که مجرد هم هست هم همراه پدرو مادرم وقت گرفت و رفت ولی خواهرم رو درجا رد کردن بهش گفته بودن طبق قانون امریکا ما نمی تونیم به شما ویزا بدیم چون 2 تا از خواهرات هم الان امریکا هستند و خانواده شما کیس مهاجرته در صورتی که خواهر من گفته اصلا نمی خواد بمونه ولی آفیسر گفته 70% مجردایی که می رن اونجا می مونن هیچ تضمینی نیست که شما برگردی( چقدر رک ) ، و تاکید داشتن در صورتی ویزا می گیری که شرایطت تغییر کنه منظورشون این بوده که ازدواج کنی یا یه وابستگی داشته باشی تو ایران که بخوای هم نتونی امریکا بمونی ،و یه کیس دیگه هم شبیه خواهرم تقریبا با این تفاوت که اون پدرو مادرش و خواهرش گرین کارت بردن ولی این طفلک نبرده وحتی پذیرش از دانشگاه های مختلف امریکا گرفته و همه سفارت ها رو رفته حتی دفعه آخر می گفت سفارت امریکا تو کامپوچیا (کامبوج ) هم رفته ولی به این ویزا ندادن با توجه به این کیس و کیس خوده خواهرم :
    الان نزدیک 2 ماه می گذره که خواهرم از انکارا ریجکت شده ولی باز می خواد بره سفارت ترکمنستان رو هم امتحان کنه چون شنیدم که خوبن آفیسراش ،درسته ؟ شما کشور دیگه ای رو اگه پیشنهاد دارن بگید ممنون
    بعد به نظرتون با توجه با اینکه مجرد هست و 2 تا خواهرش اینجا هستند و مادرو پدرش هم ویزا دارن و به زودی دارن میان اصلا بهش ویزا می دن ؟
    دوست عزیز...من شخصی را میشناسم که پدر و مادرش گرین کارت دارن(البته ایران زندگی میکنند)..داداشش هم گرین کارت داره...از برلین ریجکت شد ولی اینجا گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام
    نه..متاسفانه
    حتی یک خانوم با رشته هنر بود که اونم یه روزه نگرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sodami نمایش پست ها
    شهباز جان..ویزاهایی که پیکاپ کردی همه سینگل بود بازم؟؟
    بینشون ریجکت در کلیرنس قبلی هم بود؟
    بله، همه سینگل بود متاسفانه...
    در مورد سوال دومتون هم تا جایی که میدونم نه...

Junior Member

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم
    ۱. رومینگ همراه اول گرونه تو عشق آباد؟
    ۲. از کسی تا حالا راجب لاتاری سوال کردن؟ چی جواب بدیم بهتره؟
    ۳. از مشهد تا باجگیران بهترین وسیله چیه؟
    در ضمن من 30 Nov وقت دارم . کاری از دستم بر بیاد در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdd نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند تا سوال داشتم
    ۱. رومینگ همراه اول گرونه تو عشق آباد؟
    ۲. از کسی تا حالا راجب لاتاری سوال کردن؟ چی جواب بدیم بهتره؟
    ۳. از مشهد تا باجگیران بهترین وسیله چیه؟
    در ضمن من 30 Nov وقت دارم . کاری از دستم بر بیاد در خدمتم
    1- در این حر بگم کخ من گوشیمو روشن کردم کلن 3 تا زنگ 1 دقیقه ای زدم و 4-5 تا زنگ در همین خدود به من زدن از ایران...رسیدم تهران یه اس ام اس از همراه اول برام اومد که امروز اگه 283000 تومن نریزی به حساب، گوشیت قطع میشه...
    2- نمیدونم
    3- اگه عجله داری از فلکه پارک با 60000 تومن دربست میتونی بری دمه مرز

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من بلافاصله گرفتم البته مصاحبه ی من ۸ نوامبر بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)