صفحه 171 از 171 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,708 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط tofan1 نمایش پست ها
    سلام یک سوال دارم اگر یک نفر خانواده اش در نوبت گرین کارت آمریکا باشد خودش هم حدود ۳۳ سال داشته باشد و از زمان فراغت از تحصیلش ۱۱ سال گذشته باشد درلاتاری گرین کارت هم چندین بار ثبت نام کرده باشد سابقه رد شدن در ویزای توریستی را هم داشته باشد حالا اگر این فرد از دانشگاه شهری که در آن جند فامیل دارد برای دوره زبان انگلیسی پذیرش بگیرد چقدر شانس گرفتن ویزا دارد؟
    منم با بقيه دوستان موافقم چون به عينه ديدم روز مصاحبه ما به دوستمون كه يك پسر ٢٨ ساله بود و از همون شهري كه برادرش داره زندگي مي كنه پذيرش كالج زبان داشت كه
    افيسر دقيقا به اينكه فأميل داره اونجا گير داد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام. از دوستان کسی هست که امسال ویزا دانشجویی گرفته باشه و قبلا هم واسه ویزا توریستی ریجکت شده باشه ؟؟؟

Junior Member

بله من همون دفعه اول از عشق اباد گرفتم

Junior Member

با سلام
    دوستان آیا معیار سن در پروسه ویزا دخالت داره یا که نه مثلا روی سن بالای 30 سال مشگل دارن یا خیر شما فرض کنید که پذیرش از یک دانشگاه تاپ 20 امریکا همراه بافاند کامل برای مقطع phd باشد ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

[QUOTE=mestaya;1031676]با سلام
    دوستان آیا معیار سن در پروسه ویزا دخالت داره یا که نه مثلا روی سن بالای 30 سال مشگل دارن یا خیر شما فرض کنید که پذیرش از یک دانشگاه تاپ 20 امریکا همراه بافاند کامل برای مقطع phd باشد ممنون میشم اگر راهنمایی کنید[/Q
    سلام به نظر مياد اونهايي كه فول فاندن سنشوون مهم نيست اگه بالاي ٣٠ باش سن بيشتر براي مقطع ليسانس و مستر مهمه

Junior Member

سلام من دهم ژانویه مصاحبه دارم و روز نهم به سمت عشق آباد حرکت می کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

سلام به همگی

آیا کسی از آمار گرفتن ویزا برای دکترای مکانیک اطلاعاتی داره؟ این جور که من توی سایت بررسی کردم بچه های مکانیک سخت ویزا میگیرن. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیار بقیه قرار یده

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

کاربران گرامی،

با توجه به اتمام سال 2012 میلادی این تاپیک بسته می شود. لطفا برای مطرح کردن مسائل به تاپیک 2013 مراجعه فرمایید.

با تشکر،
    مدیریت انجمن امریکا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A7%D9%84-2013

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)