صفحه 22 از 171 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1981 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان آیا کسی اطلاع داره که سن تو نتیجه درخواست ویزا تاثیری داره یا نه؟ من 30 سالمه و برای PhD پذیرش دارم.
    دوست من سی و یک ساله بود و برای مستر ویزا گرفت، سن برای دکتری مشکلی نیست شما به بورسیه های وزارت علوم نگاه بندازید همه بالای سی سال هستند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi_f نمایش پست ها
    این یه موضوع دو طرفه است و مشکل بیشتر از سمت ترکمنستانه. درضمن مرز های زمینی معمولا شبانه روزی نیستن! اونا خیلی بیشتر شما رو معطل می کنن. تریلی ها هم همه پشت مرز تو ایران منتظرن تا ترکمنستان اجازه ورود بهشون بده. در مجموع اونا بیشتر اذیت میکنن.
    شاید هم حق با شماست و مشکل از ترکمنستان باشه. هر چی هست خیلی مسخره است. مرز زمینی ارمنستان 24 ساعته بازه و محدودیتی برای زمان رفت و امد نیست.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faranakf نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم 18 اپریل وقت داشتیم(F1, F2). همه چی خوب بود. آژانسی که باهاش برای هتل و ترانسفر هماهنگ کرده بودیم هم خیلی منظم و عالی بود. به ما هم گفت که 10 روز دیگه ایمیل بزنیم. ما اول میخواستیم هتل گرند ترکمن بریم که جا نداشت و بردمون آک آلتین. اونم هتل تمیز و خوبی بود. خلاصه که عشق آباد جای بی دردسر و خوبیه واسه ویزا گرفتن!
    تبریک لطفا سوالات را که پرسیدن بگویید؟

Junior Member

چون بعضی از دوستان سوال پرسیده بودن یه ذره توضیح بیشتر میدم!! ما از اینجا با پرواز رفتیم مشهد بعد از اونجا نفری 3500 (دربست شد 14) اومدیم قوچان. از اونجا هم دربست (12 تومن) اومدیم باجگیران. ترانسفری که هماهنگ کرده بودیم اومده بود دنبالمون و مزیتش این بود که انگلیسی بلد بود (چون اونجا کسی بلد نیست!!). روز مصاحبه هم مدارک ما رو که شامل اصل آی20 خودم و همسرم، نامه پذیرش، دی اس 160، نامه فاندم، نامه بانکی میشد رو ازمون گرفتن. در ضمن هزینه مصاحبه جدیداً 160 دلار شده. یه نکته که خیلی در مورد ترکمنستان مهمه و کسایی که میرن حتماً دقت کنن اینه که اونا به نو بودن پول خیلی حساسن . اگر دلار شما فقط یکم کهنه باشه قبول نمیکنن!!! ولی سفارت چرا!! ما هر چی پول داشتیم که رو دستمون مونده بود دادیم به سفارت!! برای مصاحبه هم همون سوالای همیشگی. چی میخونی..کجا..از کجا تامین میشی..چند وقته ازدواج کردی..چند وقته همسرت رو میشناسی..اون چیکار میکنه..خلاصه آقایی که مصاحبه میکردن بسار خوش برخورد بودن. یه آقایی هم کنارشون نشسته بود برای کسایی که نمیتونن انگلیسی حرف بزنن ترجمه بکنه. آخرشم گفت که نیاز به بررسی بیشتر هست. در ضمن اینجا آی 20 رو پس میدن همون موقع و این به معنای ربجکت شدن نیست!! نگران نباشید!!

Junior Member

سلام به دوستان
    من April 4 مصاحبه داشتم و بهم گفتن 10 روز کاری دیگه ایمیل بزن و نتیجه رو بپرس. اما روز April 17 بهم گفتن لازمه که SOP بفرستی و من SOP که برای دانشگا فرستاده بودم رو براشون فرستادم. بهم گفتن یک هفته دیگه ایمیل بزن و نتیجه رو بپرس که قبل از یک هفته امروز خودشون ایمیل زدن که بیا ویزا رو بگیر. من رشتم الکترونیکه و پذیرش با فاند دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1981 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من April 4 مصاحبه داشتم و بهم گفتن 10 روز کاری دیگه ایمیل بزن و نتیجه رو بپرس. اما روز April 17 بهم گفتن لازمه که SOP بفرستی و من SOP که برای دانشگا فرستاده بودم رو براشون فرستادم. بهم گفتن یک هفته دیگه ایمیل بزن و نتیجه رو بپرس که قبل از یک هفته امروز خودشون ایمیل زدن که بیا ویزا رو بگیر. من رشتم الکترونیکه و پذیرش با فاند دارم.
    مبارکه خوشحالمون کردی
    ساعت چند ایمیل زدن؟

Junior Member

ممنون از شما. ساعت 9.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 8654039 نمایش پست ها
    مبارکه خوشحالمون کردی
    ساعت چند ایمیل زدن؟

دوستان سلام .
    من و خانمم یک دعوتنامه از یک کنفرانس از آمریکا داریم ولی یک فامیل هم در همان شهر کنفرانس داریم و ما ویزای همایشی و توریستی درخواست دادیم . یعنی B1 /B2
    بنظر شما چقدر شانس گرفتن ویزا داریم و کلا اوضاع اینجور ویزاها در عشق آباد چطور است ؟

Junior Member

سلام دوستان:

آیا حین عبور از مرز به همراه داشتن لب تاپ گیر می دن؟ کسی از دوستان بت خودش لب تاب همراه داشته حین عبور از مرز؟ ممنون ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gouril نمایش پست ها
    من 17 آپریل وقت مصاحبه داشتم. برای کنفرانس می خواستم برم. آقای آفیسر خیلی مودب و دوست داشتنی من رو ریجکت کرد. توی کامپیوترش پرونده ی مهاجرت مادرم رو در آورده بود و داشت از اون ازم می پرسید. بعد گفت اسم تو هم توی این پرونده مهاجرت هست. من گفتم نه فکر نمی کنم اسم من باشه چون دایی ام توی آمریکا فقط برای مادرم پرونده رو پر کرده. بعد گفت توی ایران چقدر حقوق می گیری. من گفتم دو میلیون از شرکت می گیرم و یک میلیون هم از تدریس خصوصی. گفت این پول خیلی زیادیه توی ایران. گفتم آره. گفت چطور تویی که جوونی این همه پول در می آری. من گفتم چون شرکت ساختمانی خانوادگی هست. گفت مال پدرته. گفتم نه مال آنکلم هست (منظورم عموم بود). گفت همون آنکلی که براتون درخواست مهاجرت کرده. گفتم نه منظورم از آنکل برادر پدرم هست!!!!!!!!!!!!
    بعد پرسید چه تضمینی داری که برگردی ایران. گفتم من کنکور پی اچ دی ایران رو دادم و می خوام پی اچ دی مو توی ایران بخونم که دانشگاه هاش رایگانه. بعد دیگه یکم سکوت برقرار شد. من اومدم خودشیرینی کنم گفتم یه کتاب هم در مورد رشته ام چاپ کردم. گفت آره توی رزومه ت اونو دیدم. بعد گفت اوکی گوریل. بشین روی اون صندلی کناری. من نشستم چند دقیقه بعد اسمم رو صدا زد و بعد یه برگه پرینت داد بهم.. گفت بنا به قانون فلان آمریکا من نمی تونم بهت پذیرش بدم. تا خواستم حرفی بزنم گفت من اینجا قرار نیست به تو توضیحی بدم. برو و اون برگه رو بخون....... (توی برگه نوشته بود اگه آفیسر قانع نشه که شما به کشورتون بر می گردید نمی تونه بهت ویزا بده)...........
    بعد هم انگشت نگاری کردن و از اتاق اومدم بیرون. بلافاصله که از اتاق اومدم بیرون یه سرباز خانم اومد و به سمت بیرون هدایتم کرد.....
    همین. خطاب به اون دوستانی که می گفتن عشق آباد کنفرانسی ها رو خیلی قبول می کنه و ویزا می ده بگم که 17 آپریل من و دو تا دیگه از دوستان کنفرانسی ریجکت شدیم....
    سلام من ۱۲ ایریل رفتم ترکمنستان و همین مشکل شما وبه من هم ویزا نداد به خاطر همین برگه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)