صفحه 24 از 171 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

سلام
    من برای مستر از یک دانشگاه متوسط با فاند کامل پذیرش دارم. رشته ام هم فیزیک هست. خیلی هم برام مهمه که حتما ویزای مولتی بگیرم. می خواستم ببینم کسی میتونه راهنماییم کنه کجا برم برای مصاحبه بهتره؟ عشق آباد بهتره یا آنکارا؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

من حدود بیست صفحه از این بیست و پنج صفحه مطلب رو خوندم و توش فقط تجربیات زمان مصاحبه و کمی قبل و بعدش بود ، چرا کسی نتیجه کلیرنس اش رو ننوشته ؟؟ ویزای مولتی خوب می دن یا نه ؟
    واقعا که!!!

Junior Member

سلام دوستان:

من هم مصاحبه داشتم و به سلامتی رفتم رو کلیرنس ... اطلاعاتی که دوستان قبلا ذکر کرده بودند خیلی خوب و قابل استفاده بود. مصاحبه هم خیلی روتین و آسون تر از چیزی بود که حتی من انتظار داشتم. آفیسر هیچ چیز خاصی ازم نپرسید فقط رشته و دانشگاه مقطع لیسانس و همون سوال های همیشگی. اگر دوستان سوال خاصی داشتند راجع به هر چیز خوشحال میشم جواب بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin138 نمایش پست ها
    سلام دوستان:

من هم مصاحبه داشتم و به سلامتی رفتم رو کلیرنس ... اطلاعاتی که دوستان قبلا ذکر کرده بودند خیلی خوب و قابل استفاده بود. مصاحبه هم خیلی روتین و آسون تر از چیزی بود که حتی من انتظار داشتم. آفیسر هیچ چیز خاصی ازم نپرسید فقط رشته و دانشگاه مقطع لیسانس و همون سوال های همیشگی. اگر دوستان سوال خاصی داشتند راجع به هر چیز خوشحال میشم جواب بدم.

تبريك ميگم
    ممكنه شرايطتتون رو بگيد؟ مقطع و فاند و ...
    اگه شرايط و نتيجه ي كساي يگه اي كه توي اون روز مصاحبه داشتند رو بگيد هم ممنون ميشم...

Junior Member

من PhD بودم و full fund از نوع TA. تو روزی که من مصاحبه داشتم هیچ دانشجویی ندیدم. 3 تا خانم برای توریستی اقدام کرده بودند که همگی به سادگی ویزا گرفتند. کلا برخورد آفیسر خیلی خوبه و باعث میشه آدم خیلی relax باشه. اگر هیچ پرونده مهاجرتی ندارید مطمئن باشید ویزا گرفتنتون حتمی هستش. البته منظورم این نیست که اگر داشته باشید نمی تونید. فقط بایستی حواستون جمع باشه و زرنگ بازی در نیارید که بخواید دروغ بگید.

ایشاللا همگی موفق شیم.

در ضمن پریز های برق عشق آباد مثل ماله ایرانه و هیچ مشکلی برای بردن لب تاپ یا هر وسیله ی دیگری وجود نداره

Junior Member

دوتا از همراهای منم بردن فقط سمت ایران پرسید مارکش چیه ! همین.

من و همسرم در روز چهارشنبه 25 اپریل برای دکتری الکترونیک اف1 و اف2 در عشق اباد مصاحبه داشتیم که رفتیم برای کلیرنس. تو اون روز 7 نفر بودیم که همگی بجز یک نفر گرفتیم. گویا فردی که نگرفت فاند نداشت و حمایت مالی هم از فامیل سیتیزن آمریکا آورده بوده. کلا برخورد آفیسر خیلی خوب هست و دوستانی که می خواهند بروند اصلا نگران نباشند. ما چهار نفر شدیم و با هم رفتیم که خیلی خوب بود چون با هم صحبت می کردیم و همدیگر را آروم می کردیم، کلی از سفر لذت بردیم ، هزینه ها هم خیلی کمتر شد مثلا ون های دولتی را ما چهار نفری 95 منات دادیم جای 160 منات. یک نکته اینکه این سفر و مصاحبه واقعا ساده تر از چیزی است که تو نوشته ها می خونیم و تصور می کنیم. خودتان می روید و به همین نتیجه می رسید.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

سلام دوستان،
    سه تا سوال:
    درسته که اگه الان تهران ساعت 9 باشه، عشق‌آباد 9:30 هست؟
    از باجگیران تا سفارت حدودا چند دقیقه طول میکشه (مثلا 30 دقیقه تا مرز، یک ساعت داخل مرز، 30 دقیقه از مرز تا اول عشق‌آباد، 30 دقیقه تا سفارت؟) البته بدیهی هست که نباید برای دقیقه 90 رسیدن برنامه‌ریزی کرد. می‌خوام بدونم دقیقه 90 کی هست.
    اگه ساعت 2 بعدازظهر مصاحبه داشته باشیم، همون روز می‌تونیم برگردیم ایران؟ (مرز تا کی باز هست؟)
    ممنون

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سه تا سوال:
    درسته که اگه الان تهران ساعت 9 باشه، عشق‌آباد 9:30 هست؟
    از باجگیران تا سفارت حدودا چند دقیقه طول میکشه (مثلا 30 دقیقه تا مرز، یک ساعت داخل مرز، 30 دقیقه از مرز تا اول عشق‌آباد، 30 دقیقه تا سفارت؟) البته بدیهی هست که نباید برای دقیقه 90 رسیدن برنامه‌ریزی کرد. می‌خوام بدونم دقیقه 90 کی هست.
    اگه ساعت 2 بعدازظهر مصاحبه داشته باشیم، همون روز می‌تونیم برگردیم ایران؟ (مرز تا کی باز هست؟)
    ممنون
    ساعت همون طور که نوشتین نیم ساعت اختلاف داره
    از باجگیران تا مرز با ماشین 4-5 دقیقه راهه بعد از عبور از مرز هم تا سفارت امریکا نیم ساعت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)