صفحه 27 از 171 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky نمایش پست ها
    از توضیحاتتون واقعا متشکرم

اونا مگه نمی فهمن کسی اپلای کرده؟
    من قبلا تو فروم خوندم که از تو پروفایل ets آدم اسم دانشگاههایی که اپلای کردی رو هم می دونن!!! نمی دونم این موضوع چقدر صحت داره ؟ و من رو نگران کرده
    سلام اینها سوالات من هم هستند
    ویرایش توسط hasanali : April 30th, 2012 در ساعت 12:15 PM
    well begun is half done

Junior Member

در مورد اينکه دوستان خواسته بودند نتايج کلير رو هم تو فروم بنويسيم بايد بگم که سه دانشجوي روز 12 اپريل همگي کلير شديم
    براي همگي ارزوي موفقيت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashgabat نمایش پست ها
    در مورد اينکه دوستان خواسته بودند نتايج کلير رو هم تو فروم بنويسيم بايد بگم که سه دانشجوي روز 12 اپريل همگي کلير شديم
    براي همگي ارزوي موفقيت دارم
    مبارك باشه دوست عزيز، ميشه بگيد دقيقا چند روز بعد از مصاحبه كلير شديد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    مبارك باشه دوست عزيز، ميشه بگيد دقيقا چند روز بعد از مصاحبه كلير شديد؟
    10 و 11 روز کاري.
    براي اطلاع از کلير حتما اجازه بديد 10 روز کاري از مصاحبه بگذره و شبش با فرمتي که توضيح دادن ايميل بزنين که صبح روز کاري 11 ايميلو ببينن. اگه روز 11 سه شنبه يا پنچ شنبه است روز بعدش ايميل بزنين. چون تو اين روزا مصاحبه دارن و شايد نرسن جواب بدن و بيفتين تو استرس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

سلام به همگی. من یک سوال داشتم و ممنون می شم اگه کمک کنین

من 12 june وقت سفارت دارم و می خواستم ببینم میشه ترجمه ضمانت نامه 15,000,000 میلیونی رو به عنوان یک مدرک Tie To Home Country استفاده کرد؟ میتونم بدم ضمانت نامه رو ترجمه کنم.

اصلا کسی بوده که تا حالا همچین کاری کرده باشد؟ کلا اگه پرسید که چه تضمینی به برگشت وجود دارد، بحث سربازی رو پیش بکشم و به عنوان مدرک ترجمه ضمانت نامه نشون بدن؟

با تشکر و منتظر نظرات دوستان هستم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط adel87 نمایش پست ها
    سلام به همگی. من یک سوال داشتم و ممنون می شم اگه کمک کنین

من 12 june وقت سفارت دارم و می خواستم ببینم میشه ترجمه ضمانت نامه 15,000,000 میلیونی رو به عنوان یک مدرک Tie To Home Country استفاده کرد؟ میتونم بدم ضمانت نامه رو ترجمه کنم.

اصلا کسی بوده که تا حالا همچین کاری کرده باشد؟ کلا اگه پرسید که چه تضمینی به برگشت وجود دارد، بحث سربازی رو پیش بکشم و به عنوان مدرک ترجمه ضمانت نامه نشون بدن؟

با تشکر و منتظر نظرات دوستان هستم
    منظورتون 15 ميليوني بوده يا همون عددي كه نوشتيد به همراه ميليون اخرش كه ميشه 15 ميليون ميليون يا 15000 ميليارد!
    اگر منظورتون 15 ميليون تومنه كه افيسر مي گه اگر امريكا بموني و 2 ماه كار كني اين پولو در مياري و ترنسفرش مي كني ايران! شما اگر فول فاند هم باشي بايد يه حساب مالي 10-20 ميليوني نشون بدي حالا 15 تا بشه تاي رو فكر نمي كنم.
    براي تحصيل بهتره يك نامه پيشنهاد كار ببريد اگر نشد سند خونه اي ....
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

majidi123: مرسی از توجه

نه همون 15 میلیون منظورم بود. :)

من فول فاند هستم. راستش فکر نکنم بتونم job offer یا سند خونه جور کنم.
    منظورم این بود که اگه ازم پرسید که چه تظمینی دارم که بعد از اتمام درس برگردم، چی بهش بگم؟ وابستگی خانوادگی؟ به نظر خودم می تونم بگم که سربازی دارم و اگر سر موقع خودم معرفی نکنم، سرباز فراری می شم، غیبت می خورم و هزار مشکل دیگه. حالا به عنوان مدرک که سربازی دارم و باید برگردم، این ضمانت نامه نشون بدم. می خواستم نظر شما در این باره بدونم.
    در حالت کلی، دوستان از سربازی به عنوان یک Tie To Home Country استفاده می کنند؟ "فکر کنم که پستم جای مناسبی نیست. معذرت از این بابت"
    با تشکر

Junior Member

سلام. چندتا سوال داشتم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    1- من و خانومم دعوتنامه داریم برای ویزای توریستی به نظرتون از کدوم سفارت درخواست بدیم بهتره؟ و طول مدت سفر را چند روز بگیم که احتمال قبولی بیشتر باشه؟
    2- تو پاسمدن ویزا شینگن نداریم و پارسال مهر ریجکتی هم از سفارت هلند تو پاسمون خورده ولی خانومم 15 سال پیش امریکا بوده و دعوتنامه هم به نام ایشونه. آیا این ریجکتی پوئن منفی داره یا نه؟
    3- برای هرکدوم باید فرم DS-160 را جدا پر کنیم یا من به عنوان همراه میتونم باشم؟
    4- وقت سفارت چی؟ باید 2 تا وقت بگیریم یا یکی ؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member bardya آواتار ها

بچه هایی که کلیر شدید!
    تو سایت سفارت آمریکا در عشق آباد نوشته:
    Passport must be valid for at least six months beyond your intended stay in the United States (e.g. if you plan to go to the United States for 1 month in March, your passport must be valid at least through October).

آیا کسی هست که اعتبار پاسپورتش کمتر از مدت زمان ویزاش باشه؟ یا اینکه قبل از تاریخ I-20 پاسپورتش منقضی بشه؟
    من تا 2014 اعتبار داره پاسپرتم. همین خوبه؟ از بین بچه هایی که کلیر شدن مورد مشابه ای هست؟

باتشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط bardya نمایش پست ها
    بچه هایی که کلیر شدید!
    تو سایت سفارت آمریکا در عشق آباد نوشته:
    Passport must be valid for at least six months beyond your intended stay in the United States (e.g. if you plan to go to the United States for 1 month in March, your passport must be valid at least through October).

آیا کسی هست که اعتبار پاسپورتش کمتر از مدت زمان ویزاش باشه؟ یا اینکه قبل از تاریخ I-20 پاسپورتش منقضی بشه؟
    من تا 2014 اعتبار داره پاسپرتم. همین خوبه؟ از بین بچه هایی که کلیر شدن مورد مشابه ای هست؟

باتشکر
    تا 2014 كه مي شه 2 سال اين گفته 6 ماه باشه كافيه. پس مشكلي نيست.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)