صفحه 35 از 171 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۲

آقا روی سایت سفارت نوشته در صورتی که نمی تونید عکس رو آپلود کنید عکس 5*5 سانتی متر (2*2 اینچ) بیارید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

سلام دوستان
    در مورد مصاصحبه روز 16 می:
    چون با وقت اضطراری رفته بودیم همه دانشجو بودیم ( 7 نفر بودیم) که به سلامتی همه ویزا گرفتند و گفت 20 روز دیگه ایمیل بزنید و نتیجه رو بپرسید.
    داستان نحوه رفتن و اومدن رو دوستان بارها گفتند که بسیار مشابه بود. دستشون درد نکنه. فقط واقعا ارتباط برقرار کردن با مردم عشق اباد سخته شاید یکمی سخت تر از سخت!
    فقط یه نکته ای رو بگم قبل از رفتن حتما تاریخ ویزای ترکمنتسانتون شامل روز و ماه و سال به دقت چک کنید تا مطمئن شید درسته تا به دردسری که من دچارش شدم دچار نشید. این شماره ها رو هم حتما با خودتنو داشته باشید (021-22206731 و 0511-8547066) که شماره های سفارت ترکمنستان در تهران و کنسول گری شون در مشهده. اگر خدای نکرده مشکلی براتون پیش اومد به اینها زنگ بزنید.
    سوالاتی که از من پرسید: اول سلام کرد و گفت شما فلانی هستی! گفتم بله! بعدش گفت مصاحبه به انگلیسیه دیگه درسته؟ گفت بله. می خواهی برای امریکا چی کار؟ اخرین مدرک تحصیلی و سالی که گرفتی؟ این سه سالی که درست تموم شده چی کار کردی؟ درجه ات تو سربازی چی بود؟ ستوان بودی؟ کدوم شرکت کار می کنی؟ فاندت چجوریه؟ چرا می خواهی دوباره مستر بگیری؟ مجری یا متاهل؟ کدوم شهر زندگی می کنی؟ چرا اونجا زندگی می کنی!؟! شغل بابات چیه؟
    البته سر درجه سربازی و اینکه چرا می خواهی دوباره مستر بخوانی یکمی با هم صحبت کردیم (بیشتر از یک جواب کوتاه به سوال) که سرجمع مصاحبه حدودا 15 دقیقه ای طول کشید. البته من نفر اول بودم انگار انرژی زیاد داشت اول کاری :دی
    سوالی در مورد فامیل در امریکا داری یانه، بر می گردی یا نه و ... هم نپرسید (البته احتمالا دیگه فرصت نبود چون کلی سر همون 2 تا سوال با هم حرف زدیم)
    اخرش هم گفت برو بشین بعد از 6-7 دقیقه صدام کردو گفت کیس شما نیاز به بررسی بیشتر داره، برو تا 20 روز دیگه.
    من هم مثل پسرهای خوب ازش تشکر کردم و اومدم بیرون و حرکت کردم به سمت ایران.

کلا اینقدر زبون مردم شهر سخت بود که وقتی رفته بودم سفارت انگار همه به زبون مادریم حرف می زدند و خوشحال بودم که یه سری ادمی دوروبرم هستند که هم من حرفشونو می فهمم هم اونها. حسی که از حرف زدن با مردم در سطح شهر زیاد به ادم دست نمی داد.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام دوستان من 11 روزه از عشق آباد کلیر شدم و ویزام مالنیپل شده. دوستان زحمت کشیدن و پیک آپ کردن کل ویزا دانشجوییای که گرفتن که فکر کنم 15 تا بود مالتیپل شد. این عشق آباد خیلی خوبه لطفا حواستون باشه خراب نشه.
    من واسه Fall 2012 عازم دانشگاه ASU هستم. اگر کسی از دوستان هم از ASU پذیرش داره لطفا واسم پیغام بذارید که هماهنگ کنیم.

Junior Member

سلام میشه از شرایط و رشته تون بگید؟ رشته بقیه چی بوده که مالتیپل شدن؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdehkhorsand نمایش پست ها
    سلام دوستان من 11 روزه از عشق آباد کلیر شدم و ویزام مالنیپل شده. دوستان زحمت کشیدن و پیک آپ کردن کل ویزا دانشجوییای که گرفتن که فکر کنم 15 تا بود مالتیپل شد. این عشق آباد خیلی خوبه لطفا حواستون باشه خراب نشه.

من فول فاند برق بودم. یکی از بچه ها کامپیوتر فول فاند، یکی فیزیک فول فاند، یکی هم الکترونیک پارشیال فاند (F1 و F2). بقیه رو نمیدونم. دوستانی که زحمت پیک آپ رو کشیدن گفتن 15 تا از پاسها ویزاش مالتیپله.
    من واسه Fall 2012 عازم دانشگاه ASU هستم. اگر کسی از دوستان هم از ASU پذیرش داره لطفا واسم پیغام بذارید که هماهنگ کنیم.

Junior Member

از دوستان خوبم که زحمت پيک اپ رو کشيدند صميمانه تشکر ميکنم. براشون ارزوي کلير سريع و موفقيت در همه زندگي رو دارم.
    ويزا : مولتيپل دو ساله (رشته برق)
    ویرایش توسط Ashgabat : May 18th, 2012 در ساعت 07:58 PM

Junior Member

دوستانی که تا الآن ویزاشون پیکاب شده، فقط پاس‌ رو باید برای سفارت بفرستیم؟ یا چیز دیگه‌ای هم لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    دوستانی که تا الآن ویزاشون پیکاب شده، فقط پاس‌ رو باید برای سفارت بفرستیم؟ یا چیز دیگه‌ای هم لازمه؟
    پاسپورت رسید 160$ و ممکنه اون برگه ایمیل رو هم بخواد ما به همراه دوستان پاس 17 نفر رو پیک آپ کردیم واین تنها چیزی بود که خواست

من و همسرم روز 16 می مصاحبه داشتیم. هر دو f1 فول فاند برق. با هم مصاحبه شدیم سوال هم اینا رو از هر دوی ما پرسید:
    اسمت چیه؟ چرا داری میری امریکا؟ کجا میری؟ رشتت چیه؟ کی مدرک گرفتی؟ از کجا؟ بعد از فارغ التحصیلی چیکار میکردی ؟ من هم گفتن خانه دار بودم. گفت کی ازدواج کردی؟ بچه داری؟
    چند تا نکته باید بگم:
    برخورد افیسر باعث میشه اصلا حس مصاحبه نداشته باشید. یعنی سوال ها خیلی سریع پرسیده میشه و به نظر میاد فقط برای چک کردن با دی اس هست.
    ما هیچ مدرکی به جز رزومه ندادیم. من حجاب داشتم و کوچکترین دردسری برام درست نشد. من خیلی نگران بودم هر دو f1 گیر بده که اصلا هیچی نگفت
    فقط اول مصاحبه من بهش گفتم ما هر دو f1 گفت میدونم.
    تمام کسانی که اون روز مصاحبه داشتند دانشجویی بودند و همه گرفتند
    من 9 پاسپورت رو شخصا برای پیک اپ بردم و هیچ مشکلی پیش نیومد. تمام دانشجوهایی که اون روز پاسشون پیک اپ شد مالتیپل دو ساله بودند.
    مرز ترکمنستان هم یه نگاه سرسری به چمدان انداخت
    ما دز هتل arkac بودیم اتاق دابل شبی 50 دلار خیلی هم خوب بود.( با صبحانه)
    کسی رشوه نگرفت.
    در عشق اباد لباس خیلی گرونه. با مردمی که ترکند در صورتی که ترک باشید می تونید یه جوری حرف بزنید ولی صحبت کردن با روس ها یی که انگلیسی بلد نیستند خیلی سخته
    ما لپتاپ برده بودیم و در هیچ جا مشکلی پیش نیومد
    همون روز مصاحبه برگشتیم ( ساعت 5 و 10 دقیقه به وقت ترکمنستان حدودا رسیدیم مرز باجگیران ولی به هر حال تونستیم از مرز رد بشیم

بین کسایی که مصاحبه شدن یا قراره مصاحبه بشن کسی هست که نام خانوادگیش رو چند سال قبل عوض کرده باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)