صفحه 63 از 171 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط arashcivil نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان هم کسانی که رفتن مصاحبه و هم کسانی که قراره برن.
    من هفته اینده مصاحبه دارم اما واقعا نمی دونم که به این سوال تو عشق اباد بهتره چه جوابی بدم
    که آیا اشنایی تو امریکا داری؟ من یه دایی دارم که توی یه ایالت دیگست و اصلا اصلا ارتباطی نداریم و اما دختر عمه مامانم تو همون شهر دانشگاست و تا حالا هم خیلی کمکم کرده . حالا به نطر شما من بگم داییم یا دختر عمه مامانم یا که بگم هر دو تا شون .
    ارادت
    ا ز ادمین خواهش میکنم که این پست رو حذف نکنن چونکه واقعا برام مهمه
    سلام دوست عزیز
    بهترین جوابی که میتونید بدید درست و راست گفتن است. اولا که اصل اونا رو صداقت ماست و در ثانی اگه بخوان همه چی رو در مورد ما میدونن از من هم مشابه همین سوال رو پرسیدند و عین واقعیت رو گفتم و ویزا هم گرفتم
    بهتره که با راست گفتن دید اونها را نسبت به خودمون مثبت نگه داریم
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    سلام
    کسی مصاحبه اش ساعت 2 بوده؟ کسی که ساعت 2 هستش، می رسه همون روز عشق آباد رو ترک کنه و از مرز رد شه یا باید اون شب رو هم عشق آباد بمونه؟
    من 23 می ساعت 2 بودم آره بابا راحت رد میشی فقط سعی کن نفرات اولی باشی که مصاحبه میشی

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1391 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم پس از 43 روز بالاخره ویزامو گرفتم و دیروز رفتم استان گلستان و مرز اینچه برون و پاسپورتمو از یک راننده زحمت کش و مهربون ترکمن دریافت کردم. که البته سفر سخت و دشوار ولی خوبی بود اینو از این بابت گفتم که دوستان باید این نکته رو توجه کنیم که یک حس همکاری بیشتری با هم داشته باشیم. چون اون روز یکی از دوستان قرار بود پاسمو دریافت کنه که به خاطر یک ساعت توقف بیشتر این کار رو متقبل نشد در صورتی که بنده البته منت ننباشه به خاطر یکی از دوستان که البته الان رفتند آمریکا و خودشونم ندونستند یک شب با هزینه خودم بیشتر موندم تا مشکل ایشون حل شه. در هر صورت من امروز برگشتم و کارام رو انجام دادم فقط میخواستم این نکته مهم رو عرض کنم که دوستان در پیک آپ ویزا با هم همکاری کنند چون ترکمنستان مثل جاهای دیگه نیست که آژانسها به راحتی این کار رو انجام بدهند و ارسال پاسپورت توسط مسافر کاری پر ریسک است
    مدیر محترو سایت اگه مطلبمو غیر مرتبط شناختی لا اقل چند ساعت پاکش نکنید چون موضوعی مطرح کردم که به همه مربوط میشه
    تبریک میگم بهتون
    میشه لطفا راجع به رشته و مقطع تحصیلیتون توضیح بیشتر بدین.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    کسی که از جای دیگه - مثل تاشکند - بخاطر همون داستان همیشگیه سوشال تای ریجکت شده باشه توی ترکمنستان اوضاعش فکر می کنید چطوری باشه؟ کلا وضعیت یکبار ریجکتی ها چطوریه اونجا. ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند.
    کسی نظری نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    کسی نظری نداره؟
    دوست عزیز توی همین پست چندین بار دوستانی که یک بار ریجکت شده بودن گفتن که عشق آباد جای مناسبی برای افرادی که یک بار ریجکت شدن یا کیس خاص هستن، مثلا آشنای خیلی نزدیک اونجا دارن و یا خودش یا خانوادش پرونده مهاجرت دارن، جای مناسبی نیست و بهتره به دبی یا آنکارا مراجعه کنند! موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    سلام
    کسی مصاحبه اش ساعت 2 بوده؟ کسی که ساعت 2 هستش، می رسه همون روز عشق آباد رو ترک کنه و از مرز رد شه یا باید اون شب رو هم عشق آباد بمونه؟
    ما ساعت 2 مصاحبه داشتیم. همه بعد از مصاحبه رفتیم هتل و سریع اتاق رو تحویل دادیم و وسایلمون رو برداشتیم و ساعت 3:15 بود که یک تاکسی گرفتیم رفتیم گودان. از اونجا هم ون تقریبا ساعت 4 به وقت عشق آباد (3:30 به وقت ایران) رسیدیم مرز و خیلی راحت بدون هیچ گیر یا بازرسی از مرز عبور کردیم!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

با سلام خدمت دوستان....
    ما اکیپی بودیم که 26 جون مصاحبه داشتیم.....خوشبختانه خیلی خیلی خوب بود.....جزئیات مربوط به سفر و چیزای دیگه رو بقیه تو پست های فبلی واقعا more than enough توضیح دادن....سعی میکنم چیزهای دیگه رو که از نظر خودم جالب بود رو بگم اینجا....
    روز قبل مصاحبه و شب قیلش توصیه ام اینه که به اکیدا به مصاحبه فکر نکینید.....برید از شهر لذت ببرید...که بی نهایت شهر قشنگیه...بسیار تمیزه و آدمهای خیلی مهربونی داره....ما اون روز رو واقعا خوش گذروندیم....به yempash Shopping centerو بازار روسها حتما سر بزنید دیدنی هستند.....روبروی هتل آک آلتین هم کبابی آیز برگ هست که با فیمت خوبی کبابای مناسبی میده.....اما اگه یه دوست ترک همراتون باشه...خیلی بدردتون میخوره از دو جهت 1. اینکه اونا اصلا انگلیسی بلد نیستند و مجبور میشد پانتومیم بازی کنین براشون!!! 2. اینکه واسه تخفیف گرفتن خیلی بدرد میخوره.....من با اهالیش ارتباط برقرار میکردم و از این نظر خیلی به نفعمون بود....30 ٪ شهر روس ها هستند.....که به نسبت زیادن!!!......آدمهای با فرهنگین.....شهرش بسیار تمیزه و شیکه....و به گفته خودشون عشف آباد به شهر مرمر سفید معروفه.......
    هتل آک آلتین خیلی خوبه...نگرانی برای رزو از فبل نیست.....هتل بزرگیه و همیشه جا داره.....
    ساعت 8.5 با پاجیرو یکی از کارکنان هتل ما رفتیم جلو سفارت: 9 دونه دونه مارو چک امنیتی میکردن.....اینجای کار یه چیزی عجیب بود....با یه تیکه کاغذ های کوچولو جلو و پشت هر دو دست و بازو کشیدن در عرض 5 ثانیه ...... و بعد کاغذ رو داخل یک دستگاه لیزری فرار داد و داخل کامپیوتر ثبت کرد......مکانیزم این خیلی خیلی برام عجیب بود .. و هنوزم تو کفش هستم که با این چی ما رو رد یابی میکنن!!!!
    نصف کارکنان سفارت روس هستند!!!!.....بسیار آدمهای باهوشی هستند!!!......مدارک رو میدین به خانم اولی ...من ریز نمرات رو ندادم.....بعد میرین با آفیسر روبرو میشین....
    اما سولات آقیسر که از همه مهمتره :
    کلا 4 تا سوال پرسید اولین سوال آفیسر 4 قسمته بود :
    whould upi plz tel about your plan for study in US? what research would you do , what would you do after your PhD, and what's your research interests
    خوب من همه اینا رو کوتاه توضیح دادم....برای اینکه هر چه بیشتر توضیح بدین بیشتر آتو میگیرن ازتون....خیلی مختصر همه رو گفتم و اون یه چیزائی رو آروم تایپ میکرد...سوال 2 که از اکثر پسر ها خواهد پرسیذ:
    خدمت سربازی رو چیکار کردی...گفتم معافم...گفت دائم یا موقت؟ گفتم دائم....گفت یعنی بعد ایمکه درست تموم شد برگشتی ایران میری سربازی گفتم نه ...من تا آخر عمرم معافم...و بهش گفتم که من کارت معافیتمو فبلا دادم بهتون....و اون گفت yeah , I see your excemptio card!
    یعنی در حالیکه همه اینا رو میدونست...باز ازم 4 تا سوال در موردش پرسید....تا عکس العملمو ببینه.......من مطمئنم اینا از سیاست tricky استفاده میکنن تو مصاحبه....اینا واقعا خیلی چیزا رو در مورد ما میدونن و توی مصاحبه کمی نقش بازی میکنن ...که دنبال عکس العمل ما باشن....قطعا اینها تو کل سفارت ویدئو ما رو رکورد میکنن و توی پرونده دارن اینارو....آفیسر یک خانم 72 ساله بی نهایت باهوش در اوج پختگی و بسیار خوش برخورده......اما شما نباید گول easy بودن اون جو رو بخورید و باید کاملا منطقی و به تمام سوالات قانع کننده جواب بدید...
    سوال بدی لیسانس و فوق رو کجا انجام دادی.....
    بعد در مورد فیلد کاریم باز پرسید چون اونجا که داشت تایپ میکرد احتمالا داشت فیلد مو سرچ میکرد....بعد توضییح کوتاه دیگه ای بهش دادم و احساس کردم خیلی نفهمید چون فیلدش اصلا اون نبود!
    و بعد I 20 من جلوش بود و نیگاه کرد و گفت
    I see that you are fully funded, congratulations to you
    با خنده گفت و وواقعا تبریکش بهم چسبید.....
    بعد بهم گفت:
    I wanna give your visa, but it will takes 10 days for aditional administrative processing.......
    . بعد گفت ایمیل بزنم و اینا
    اخر کار بهش گفتم....خیلی خوشحال شدنم از دیدار شما و اونم با خنده گفت
    yeah me too, enjy your time in Ashghabat
    منم گفتم enjoy کردم جات خالی

دوستان بی نهایت راحته......اصلا بهش فکر نکینی...ما همون روز که برگشیتم توی مرز بچه های 28 جون رو دیدیم که یه سری هاشون استرس داشتند....و از من ریز سوالا رو میپرسیدن.....اصلا نیازی به نگرامی نیست.....سوالات آفیسر case b case فرق میکنه......

توصسه های من: حتما لذت ببرین از اونجا بودن...مصاحبه 4 دقیقه بیشتر نیست ....اما اون لحظات همیشه میمونه و خاطره است.....ما که اونجا بودیم...خوشبختانه یه 3-4 نفر fun تر از ودم بود که فقط با هم خندیدیم...ط.ری که تو رستوران یمپاش همه داشتن مارو نیگاه میکردن فقط.....
    یه ذوست عزیزی اونجا پیدا کردیم ..ما رفت و برگشت از مرز تا شهر رو با اون اومدیم....BMW داره ...آدم مهربونیه و فارسی هم تا حدودی متوجه میشه...ایرانی ها رو خیلی دوست داره...شمارش اینه ...خواستین هر لحظه بهش زنگ بزنید میاد میبرنتون با قیمت عالی: 865138610
    ویرایش توسط reg2 : June 27th, 2012 در ساعت 05:55 PM
    I love you USA

Junior Member

درباره کسایی که دیروز توریستی درخواست کرده بودن اطلاعات میدید؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط alina_b نمایش پست ها
    درباره کسایی که دیروز توریستی درخواست کرده بودن اطلاعات میدید؟
    توریستی ها رو نمیدونم دوست من ...یه دوست گلی بود که واسه کنفرانس میرفت...که نفرات آخر بودن...میدونم که همه بچه های دانشجو گرفتن.....اما اونارو نفهمیدیم چون راه افتادیم اومدیم من نفر 4 بودم....
    جالبترین نکته این بود.....وقتی به من گفتن برو داخل اتاق آفیسر واسه مصاحبه....همینکه در رو باز کردم....افیسر یک جوری عکس العمل نشون داد.....که انگار 30 سال رفیق فاب منه و منو ندیده و از اینکه داره میبینه بی نهایت خوشحاله....کاملا چهر هاش .... و چشاش کامل باز شد...ابروهاش رفت بالا...یه جوری که من احساس کردم الانه که بیاد منو بغل منه و ببوسه!!!!!!!!!!
    این آفسیر بی نهایت آدم پخته ٰ روانشناس و با هوشیه و از mimic صورت شما read mind میکنه..........عاشق آقیسر شدم....دوست دارم اینجور آدماهارو
    ضمنا برداشت من اینه که تمام حرکات شما چه در طول مصاحبه و چه در اتاق انتظار زیر ذره بین های ریز قرار داره ودر دوربین های متعدد رکورد میشه....و شاید تو این دخ روز میرن دوباره اونا رو چک و تحلیل میکنن....پس بهتره خیلی غیر عادی نباشید...اخه این جیم کری های جمع ما نمی ذاشتن ما ساکت باشیم...همش میخندیدیم!!!!
    اون روزی که من بودم ....بچه های مستر و دکترا بودن....که اکثرا فاند نداشتن!!!!.......و همه خوشحال میومدن بیرون
    I love you USA

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

سلام،
    بعد از سه هفته پشت سر هم ایمیل زدن بالاخره دوبی و ترکمنستان با هم بهم وقت دادن . میخاستم از دوستای خوبم بپرسم که مدومو برم بهتره ؟ شانسم تو کدو بیشتره. این توضیح رو هم بدم که من برای کلیرینس عجله ندارم، چون میخام دیفر کنم. ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید که برای ویزا سریعتر اقدام کنم.
    متشکرم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)