صفحه 66 از 171 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

خانومه مصاحبه کننده برای دانشجوها فوق العاده مهربون بودن و همه رو قبول کردن و همه هم رفتن واسه کلیر ولی در مورد توریستی ها سختگیر بود و حتی نمی ذاشت مترجم بره واسشون و ریجکت می کرد.
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط aysan_a نمایش پست ها
    بله دوست عزیز شما لطف کردین,بقیه رو عرض کردم.ایشالا خبر کلیرتون رو بشنویم به زودی
    از 2تا دوست عزیزیم که تازه تجربیاتشونو نوشتن ممنونم
    good luck
    مدارکی که لازم بود فقط I20، Sevis Fee, Ds-160, BS, Resume, SOP, RP . من حتی رزومه هم ندادمو اصلا هیچی هم نخواست دیگه. حتی نمره زبان هم داد بودم گفت لازم نیست حالا که دادی باشه. ولی کلا چیزی اضافه ندین. حتی از من راجع به بعد تموم شدن درسم هم نپرسید که برمیگزدی یا نه. بچه ها هم که همه میگن اینجا مولتی میده. ولی تو 4 روزی که عشق آباد بودم هر روز روزی 10 تا 15 نفر دانشجو میرفتن مصاحبه و همه هم قبول شدن.
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    خانومه مصاحبه کننده برای دانشجوها فوق العاده مهربون بودن و همه رو قبول کردن و همه هم رفتن واسه کلیر ولی در مورد توریستی ها سختگیر بود و حتی نمی ذاشت مترجم بره واسشون و ریجکت می کرد.
    یعنی چی مترجم بره واسشون ،یعنی مترجم سفارت یا اینکه دانشجو ها براشون ترجمه کنه؟

Junior Member

احتمالا مي خوان يكاري كنن فقط دانشجو ها بيان. بقيه برن جاهاي ديگه. لطفا آمار توريستي ها را به روز بدين كه اگه أوضاع خوب نباشه به پدر مادرايي كه مي خوان بچه هاشون و ببينن آمار بديم.

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

Dear Friends,
    My mother in law wants to visit us here and I could get an appointment for her by email.Although they sent another email to remind us they do not have Farsi interpreter;Do you guys know about the circumstance of interview for tourist visa?Tnx in advance
    جهان بانظریه های ریاضی ما درک شدنی است. چرا؟...

با سلام من زایمانم نزدیکه و برای مادرم تقاضای ویزای توریستی دادم برای عشق آباد که دیروز ایمیل زدن و بهشون نوبت دادن فقط در ایمیل نوشته بودن که باید انگلیسی یا ترکنمی و یا روسی بلد باشن و مترجم هم نمیتونن ببرند ،حالا میخاستم بدونم اگه برن امکانش هست که ریجکت بشن یا نه ؟؟اینم بگم که سه ماهه داریم دنبال جا برای مصاحبه میگردیم و میترسم اگه کنسل کنم دیگه نتونم جای نزدیک به ایران واسشون نوبت بگیرم خیلی هم به اومدنشون احتیاج دارم شما چه پیشنهادی دارید؟؟ممنون میشم از همگی

Junior Member

سلام، سفارت فرم I20 و نامه ادمیشن رو پس میده بهمون؟ چون واسه دولار دولتی به اونا احتیاج داریم که به وزارت علوم نشون بدیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadizshk نمایش پست ها
    سلام، سفارت فرم I20 و نامه ادمیشن رو پس میده بهمون؟ چون واسه دولار دولتی به اونا احتیاج داریم که به وزارت علوم نشون بدیم.
    واسه دلار که هیچی، واسه خیلی چیزای دیگه لازمه. بله، تقریبا همه چی رو پس میده. واسه من فقط CV و RP رو نگه داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_shima نمایش پست ها
    با سلام من زایمانم نزدیکه و برای مادرم تقاضای ویزای توریستی دادم برای عشق آباد که دیروز ایمیل زدن و بهشون نوبت دادن فقط در ایمیل نوشته بودن که باید انگلیسی یا ترکنمی و یا روسی بلد باشن و مترجم هم نمیتونن ببرند ،حالا میخاستم بدونم اگه برن امکانش هست که ریجکت بشن یا نه ؟؟اینم بگم که سه ماهه داریم دنبال جا برای مصاحبه میگردیم و میترسم اگه کنسل کنم دیگه نتونم جای نزدیک به ایران واسشون نوبت بگیرم خیلی هم به اومدنشون احتیاج دارم شما چه پیشنهادی دارید؟؟ممنون میشم از همگی
    مترجم که نیست داخل سفارت، اما اگه می توانند به زبان انگلیسی مصاحبه کنند باید بگم یه پدر و مادر که برای دیدن فرزندشون می رفتند، روز 28 جون ویزا گرفتند، اما یه خانواده 3 نفری ( زن و مرد همراه با فرزند نوجوانشان) ریجکت شدند. اگر پدرتون ایران می مونند و فقط مادرتون می خوان بیان ایشالا که می گیرن ویزا رو. اما مترجم نیست اونجا.

Junior Member parhamh63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Berklee College of Music, Contemporary Writing and Production

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    مدارکی که لازم بود فقط I20، Sevis Fee, Ds-160, BS, Resume, SOP, RP . من حتی رزومه هم ندادمو اصلا هیچی هم نخواست دیگه. حتی نمره زبان هم داد بودم گفت لازم نیست حالا که دادی باشه. ولی کلا چیزی اضافه ندین. حتی از من راجع به بعد تموم شدن درسم هم نپرسید که برمیگزدی یا نه. بچه ها هم که همه میگن اینجا مولتی میده. ولی تو 4 روزی که عشق آباد بودم هر روز روزی 10 تا 15 نفر دانشجو میرفتن مصاحبه و همه هم قبول شدن.
    سلام فردین جان. ممنونم واسه اطلاعات مفیدت. فقط راجع به مدارک مورد نیاز، من رشتم مقطع Undergraduate ِ موسیقیه و واسه پذیرشم امتحان عملی دادم و هیچ جا SOPی ارائه نکردم و تا الانم فکر میکردم که واسه رشته های تحقیقی و مهندسیه. رزومه دارم و سابقه کار که تدریس بوده تو آموزشگاههای موسیقی. آیا همه RP یا SoP باید داشته باشند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)