صفحه 67 از 171 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamh63 نمایش پست ها
    سلام فردین جان. ممنونم واسه اطلاعات مفیدت. فقط راجع به مدارک مورد نیاز، من رشتم مقطع Undergraduate ِ موسیقیه و واسه پذیرشم امتحان عملی دادم و هیچ جا SOPی ارائه نکردم و تا الانم فکر میکردم که واسه رشته های تحقیقی و مهندسیه. رزومه دارم و سابقه کار که تدریس بوده تو آموزشگاههای موسیقی. آیا همه RP یا SoP باید داشته باشند؟
    دوست عزيز، شما مي تونيد يه متني خودتون اماده كنيد و در اون توضيح بديد كه قراره چه كارهايي انجام بديد. اين اصلا معنيش اين نيست كه شما بايد كار خيلي فني انججام بديد تا اين متن و بنويسيد. احتمال اينكه از شما بخواد بسيار كمه، اما داشته باشيد ضرر نداره.
    دوستان برقي كه تقريبا براشون لازمه هم وقتي نداشتند بعد از چند رو ايميل زدند كه بفستند. پس خيلي حساس نباشيد و با آرامش بريد براي مصاحبه.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamh63 نمایش پست ها
    سلام فردین جان. ممنونم واسه اطلاعات مفیدت. فقط راجع به مدارک مورد نیاز، من رشتم مقطع Undergraduate ِ موسیقیه و واسه پذیرشم امتحان عملی دادم و هیچ جا SOPی ارائه نکردم و تا الانم فکر میکردم که واسه رشته های تحقیقی و مهندسیه. رزومه دارم و سابقه کار که تدریس بوده تو آموزشگاههای موسیقی. آیا همه RP یا SoP باید داشته باشند؟
    SOP باشه بهتره و RP هم واسه کسایی که مستر هستن و یا بدون فاندن و استادشون وعلوم نشده معمولا نیازی نیست. ولی در کل فقط CV , SOP, RP رو میگیره و همه چیرو پس میذه. منم منظورم ریز نمرات بود که حتی ندادم. اگر کمتر مدرک بدین کمتر معطل میشین و قاعدتا کمتر سوال هم میپرسن . ماها که تو اتاق انتظارش قرار گذاشتیم مدرک اضافه ندیم که همه هم در همین حد مدرک ارائه دادن.
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط hadizshk نمایش پست ها
    سلام، سفارت فرم I20 و نامه ادمیشن رو پس میده بهمون؟ چون واسه دولار دولتی به اونا احتیاج داریم که به وزارت علوم نشون بدیم.
    فقط SOP, RP, CV رو میگیرن بقیه مدارک رو پس میدن
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    فقط SOP, RP, CV رو میگیرن بقیه مدارک رو پس میدن
    برا من RP رو پس داد....این نشانه مثبته یا منفی؟؟
    بعد اینا مگه همه مدارکی که میدیم اسکن نمی کنن؟؟؟؟
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    برا من RP رو پس داد....این نشانه مثبته یا منفی؟؟
    بعد اینا مگه همه مدارکی که میدیم اسکن نمی کنن؟؟؟؟
    سلام ... این نه نشانة مثبتی نه منفی....درست میفرمایید .... اونها هر مدرکی که شما بهشون میدید رو اسکن میکنن، بنابراین اگه زمینه کاری شما خیلی از سیستمهای حساس دور باشه ممکنه به شما Research Proposal رو تحویل بدن....فقط اون حرف آخر مصاحبه کننده مهمه که بگه بهت Approve یا نه.... ولی از من RP رو گرفتن و پس ندادند چون رشته من برق بود... موفق باشید.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaR نمایش پست ها
    سلام ... این نه نشانة مثبتی نه منفی....درست میفرمایید .... اونها هر مدرکی که شما بهشون میدید رو اسکن میکنن، بنابراین اگه زمینه کاری شما خیلی از سیستمهای حساس دور باشه ممکنه به شما Research Proposal رو تحویل بدن....فقط اون حرف آخر مصاحبه کننده مهمه که بگه بهت Approve یا نه.... ولی از من RP رو گرفتن و پس ندادند چون رشته من برق بود... موفق باشید.
    خوب وقتی اسکنش رو دارن...گرفتن اینا چه معنی داره؟؟؟؟؟؟ ....هزینه اش یه پرینته دیگه!!!!!....عجیبه!!!!
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    خوب وقتی اسکنش رو دارن...گرفتن اینا چه معنی داره؟؟؟؟؟؟ ....هزینه اش یه پرینته دیگه!!!!!....عجیبه!!!!
    حرف شما کاملاً درسته ولی اگه شما جای اونها بودید هم همین کار رو میکردید....چون برای بعضی از رشته ها با اینکه اسکن رو داشتید، خوندن پرینت برای شما راحتتر بود و ممکن بود بخاطر مسائل غیرمترقبه فایل اسکن شده درست پرینت نمیشد....بخاطر همین معمولاً برای رشته های حساس مثل برق داشتن اسکن و اصل ضروریه....ولی برای بعضی رشته های دیگه به همون اسکن بسنده میکنند....موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1881 نمایش پست ها
    مترجم که نیست داخل سفارت، اما اگه می توانند به زبان انگلیسی مصاحبه کنند باید بگم یه پدر و مادر که برای دیدن فرزندشون می رفتند، روز 28 جون ویزا گرفتند، اما یه خانواده 3 نفری ( زن و مرد همراه با فرزند نوجوانشان) ریجکت شدند. اگر پدرتون ایران می مونند و فقط مادرتون می خوان بیان ایشالا که می گیرن ویزا رو. اما مترجم نیست اونجا.

مشکل ما همین نبودن مترجم و اینکه مادرم انگلیسی بلد نیستن صحبت کنن هست ،اون پدر و مادر که گفتید خودشون انگلیسی صحبت میکردن ؟؟؟

Junior Member

سلام
    از دوستانی که تو ماه جون وقت مصاحبه داشتند 1 سوال دارم,کسی بین شماها بود که مدرک تافل یا ایلتس نداشته باشه و تو قسمت english proficiency نوشته باشه this school requires english proficiency. this student is not yet proficient.english instructions will be given at schoo?l

نقل قول نوشته اصلی توسط negin246 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تو ماه جون وقت مصاحبه داشتند 1 سوال دارم,کسی بین شماها بود که مدرک تافل یا ایلتس نداشته باشه و تو قسمت english proficiency نوشته باشه this school requires english proficiency. this student is not yet proficient.english instructions will be given at schoo?l
    بله این در شرایطی هست که نمره تافل شما از مطلوب دانشگاه کمتر باشه. برای من هم این جمله رو نوشته بودن. هیچ مشکلی هم برام به وجود نیامد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)