صفحه 69 از 171 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

اونایی که جدید رفتن ریجکتییناا که نداشته سفرت جدیدا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سفارت از اول جولای دیگه مترجم نداره، 28 جون هم ما رفتیم مترجم نداد به توریست ها، اعلام هم کرده که از اول جولای با مترجم قرارداد ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    اونایی که جدید رفتن ریجکتییناا که نداشته سفرت جدیدا؟
    دانشجوها که هیچ کدوم ریجکت نشدند همه کلیر خوردند، توریست 2 نفر ریجکت شدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_shima نمایش پست ها
    مشکل ما همین نبودن مترجم و اینکه مادرم انگلیسی بلد نیستن صحبت کنن هست ،اون پدر و مادر که گفتید خودشون انگلیسی صحبت میکردن ؟؟؟
    مثل اینکه به اونا مترجم دادند ولی ظاهرا از اول جولای دیگه با مترجم قرارداد ندارند.

اون کسی که واسه کنفرانس میرفت و کلیر نخورد من بودم اگر کسی سوالی داشت من در خدمتم

Junior Member

Post پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    اون کسی که واسه کنفرانس میرفت و کلیر نخورد من بودم اگر کسی سوالی داشت من در خدمتم
    سلام دوست عزیز و دوستان
    کسی برای جولای وقت گرفته؟ چون توی سایت سفارت چنتا وقت باز هست ولی وقتی روش کلیک می کنی، کنار وقت نوشته:

RESIDENTS OF TURKMENISTAN ONLY. Please insert the barcode from your DS-160.

یعنی برای جولای به غیر مقیم ها وقت نمی دهند؟ میشه وقتو بگیرم و بروم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ کسانی که وقت گرفتند میشه راهنمایی کنید که کی و از چه طریقی وقت گرفتید؟
    خیلی متشکر

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان!
    از خدمت اساتید با تجربه چنتا سوال داشتم.
    من برای 2 آگوست از سفارت ترکمنستان با میل وقت گرفتم. اما برای ساعت 2pm بهم وقت دادن! ظاهرا وقت ساعت 2 ماله ترکمنهاست. به نظرتون این مشکل ایجاد نمیکنه؟ :-|
    در ضمن من باید 20 آگوست دانشگاهم باشم! میخواستم بودنم اگر کلیرنس بهم بخوره چقدر طول میکشه؟ میدونم دیره اما گیره فارغ التحصیلیو پاسپورت بودم.
    شرایطمم:
    مستر، فول فاند، رشته فیزیک، زمینه کاری فیزیک تئوری بدون کاربرد نظامی، پذیرش از یه دانشگاه با رنک خوب.
    ممنونم از راهمنایی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahianb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و دوستان
    کسی برای جولای وقت گرفته؟ چون توی سایت سفارت چنتا وقت باز هست ولی وقتی روش کلیک می کنی، کنار وقت نوشته:

RESIDENTS OF TURKMENISTAN ONLY. Please insert the barcode from your DS-160.

یعنی برای جولای به غیر مقیم ها وقت نمی دهند؟ میشه وقتو بگیرم و بروم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ کسانی که وقت گرفتند میشه راهنمایی کنید که کی و از چه طریقی وقت گرفتید؟
    خیلی متشکر
    سلام ... چون شما اون وقتهایی که میگیری 2pm هست به شما پیغام میده که مال ترکمنهاست....شما هیچوقت با تأیید این وقت نمیتونین برین مصاحبه... شما یه ایمیل اضطراری (Emergency) با فرمتی که توی سایت گفته میزنید حتماً به شما وقت میدن....حالا اگه اون وقتی که توی ایمیل به شما گفتن هم حتی 2pm باشه اشکالی نداره .... میتونین با پرینت همین ایمیل هم ویزای ترکمنستان رو بگیرید و هم برید برای مصاحبه....ولی خودتون نمیتونین توی سایت وقت ساعت 2pm رو انتخاب کنید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    از خدمت اساتید با تجربه چنتا سوال داشتم.
    من برای 2 آگوست از سفارت ترکمنستان با میل وقت گرفتم. اما برای ساعت 2pm بهم وقت دادن! ظاهرا وقت ساعت 2 ماله ترکمنهاست. به نظرتون این مشکل ایجاد نمیکنه؟ :-|
    در ضمن من باید 20 آگوست دانشگاهم باشم! میخواستم بودنم اگر کلیرنس بهم بخوره چقدر طول میکشه؟ میدونم دیره اما گیره فارغ التحصیلیو پاسپورت بودم.
    شرایطمم:
    مستر، فول فاند، رشته فیزیک، زمینه کاری فیزیک تئوری بدون کاربرد نظامی، پذیرش از یه دانشگاه با رنک خوب.
    ممنونم از راهمنایی
    سلام ... اگه سفارت به شما 2pm وقت داده هیچ اشکالی براتون ایجاد نمیشه.....اصلاً نگران نباشید... چون این وقتها اضطراریه.....اما در مورد کلیر شدن....من دقیقاً نمیدونم چون خودم هنوز کلیر نشدم ولی مثل اینکه 10 روز کاریه یعنی تقریباً 2 هفته....بنابراین اگر خدا بخواهد شما به مشکلی برنمیخورید.... موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    سلام.
    من امروز صبح با ایمیل برای 2 آگوست وقت گرفتم. هفته ی پیش هرچی زدم گفتن وقت نداریم!
    http://turkmenistan.usembassy.gov/nivnr.html
    دوست عزیز
    شما امروز چه ساعتی ایمیل زدی؟ و چقدر بعد به شما پاسخ دادند؟ شما آی 20 را هم فرستادی؟
    من یه نیم ساعت پیش ایمیل زدم، یعنی وقت گیرم میاد؟ در ضمن شما برای ویزای عشق آباد از چه طریق اقدام کردید، آژانس ها خیلی گران حساب می کنند و همه با تور هستند.

ببخشید که زیاد سوال پرسیدم، ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)