صفحه 70 از 171 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام ، من برای ویزای توریستی از طریق ایمیل برای اگوست وقت گرفتم.بنده و همسرم توانایی انگلیسی صحبت کردن را داریم. آ یا با توجه با آ مارهای اخیر پیشنهاد می کنید از طریق این سفارت اقدام کنیم ویا آنکارا یا ناپل رو امتحان کنیم؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid888 نمایش پست ها
    سلام ، من برای ویزای توریستی از طریق ایمیل برای اگوست وقت گرفتم.بنده و همسرم توانایی انگلیسی صحبت کردن را داریم. آ یا با توجه با آ مارهای اخیر پیشنهاد می کنید از طریق این سفارت اقدام کنیم ویا آنکارا یا ناپل رو امتحان کنیم؟
    با تشکر.
    اين سفارت نسبت به توريست‌ها مشكلي نداشته. اگر كيستون شرايط خاصي نداره، مي تونيد همينجا بريد. افيسرش هم ادم خوب و خوش برخورديه
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

آقا من استرس گرفتم.دانش نامم آماده نیست فقط مدرک موقتو دارم.مشکلی پیش نمیاد که؟

Junior Member

مرسی از جوابتون ، جالب اینکه به بنده هم ساعت 2 وقت دادن. مشکل اینجاست که پسرم که 2 ساله هست رو نمی دونم چی کار کنم باید سه تایی مصاحبه شیم؟بعید می دونم این شیطون بزاره با تمرکز مصاحبه کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    اين سفارت نسبت به توريست‌ها مشكلي نداشته. اگر كيستون شرايط خاصي نداره، مي تونيد همينجا بريد. افيسرش هم ادم خوب و خوش برخورديه

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    آقا من استرس گرفتم.دانش نامم آماده نیست فقط مدرک موقتو دارم.مشکلی پیش نمیاد که؟
    استرس چيه آقا! من وقتي مصاحبه كردم هنوز ٦ واحد درسم مونده بود! (هنوزم مونده:دي)
    دانشنامه و مدرك موقت و ... كه هيچي ديگه!
    با خيال راحت برو مصاحبه كن مشكلي پيش نمياد...

من 2 جولای مصاحبه داشتم. تو گروه ما حدود 20 نفر بودن که همه دانشجوها گرفتن(حتی یه نفر که قبلا ریجکت شده بود.) 2 تا از توریستیا گرفتن و 2 تا ریجکت شدن. اونایی که ریجکت شدن جوون بودن و مجرد. به این خاطر بهشون گیر دادن. به همه هم گفتن 10 روز بعد ایمیل بزنید. آفیسرش همون زن مسن بود. همه چیز خوب و عالی بود. نگران نباشید.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام آقا سعید!

تبریک فراوان بخاطر ویزا!
    دو تا سوال دارم از خدمتتون: اول اینکه کسی بود که بدون کلیرنس ویزا بگیره؟ دوم اینکه نگفتن حدود کلیرنس چند روزه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    سلام آقا سعید!

تبریک فراوان بخاطر ویزا!
    دو تا سوال دارم از خدمتتون: اول اینکه کسی بود که بدون کلیرنس ویزا بگیره؟ دوم اینکه نگفتن حدود کلیرنس چند روزه؟
    ممنون
    مرسی. همه کلیرنس خوردن. حتی یه پیرزن که میخواست بچشو ببینه. گفتن 10 روز کاری.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

یه سوال خیلی مهم و فوری داشتم!

من 2 آگوست از ترکمنستان وقت دارم. الان دوبی بهم میل زده 16 جولای بهم وقت داده!
    من باید 20 آگوست دانشگاهم باشم. الان به نظر شما چه کار کنم؟ کدوم به توجه به این که رشتم فیزیک احتمال داره مالتی بده؟ زمان کلیرنسم الان خیلی حیاتی برام!

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    یه سوال خیلی مهم و فوری داشتم!

من 2 آگوست از ترکمنستان وقت دارم. الان دوبی بهم میل زده 16 جولای بهم وقت داده!
    من باید 20 آگوست دانشگاهم باشم. الان به نظر شما چه کار کنم؟ کدوم به توجه به این که رشتم فیزیک احتمال داره مالتی بده؟ زمان کلیرنسم الان خیلی حیاتی برام!
    سلام دوست عزیز .... ببینید شما میتونید اول برید دوبی، اگه انشالله به شما ویزا دادن که تا قبل از 2 آگوست مشخص میشه، اونقت میتونین وقت ترکمنستان رو کنسل کنید....ولی اگه بخواید بخاطر کم خرج بودن سفر و همچنین خوبی سفارت آمریکا تو ترکمنستان در ویزا دادن 2 آگوست مصاحبه برید تقریباً 10 روز کاری طول میکشه یعنی میشه تقریباً 15 یا 16 آگوست.... اگه بتونین سریع ویزاتونو پیک آپ کنید و هواپیما رو قبلاً رزرو کرده باشید مشکلی پیش نمیآد.... زمان کلیرنس دوبی رو من دقیقاً نمیدونم ولی ممکنه زیاد طول بکشه درصورتیکه عموماً توی ترکمنستان کلیرنس 10 روز کاری بوده.... باز هم بنظر من نتایج ویزا توی دوبی رو هم مطالعه کنید... یه نکته ای هم اضافه کنم و اونم راجع به بلیط هواپیما به آمریکاست .... اگه احتمال 60% میدید که ویزاتونو میدن بلیطتون رو رزرو کنین...چون ممکنه گرون بشه....موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)