صفحه 74 از 171 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط manik1970 نمایش پست ها
    مهم نیست که مدام عوض میکنه، مهم اینه که هر کی میاد از قبلی بهتره!
    من نقل قول کردم. کاش بچه هایی که دیروز مصاحبه داشتن میومدن اطلاعات دقیق تری میدادن. (البته فکر کنم خیلی هاشون هنوز عشق آبادن که ویزاشون رو پیک آپ کنن.)
    الان برای بچه های قبلی شده 21 روز......تازه معلوم نیست بعد 21 روز هم چی میشه!!!!!!....امیدورام همینجوری که شما میگید باشه
    I love you USA

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ای شانسو ببین واییییی.بچه ها تو رو خدا بیاین خبر بدید بگید چجوریه این جدیده.تف به این شانس

عجب داستانی شده آ . چرا هی آفیسر عوض می کنن؟ ما یه بار رفتیم تاشکند همون روز یه آفیسر جدید رو کردن و ...! حالا هم که اینجا. خدا کنه مثبت باشن. دوستان بیان تجربیاتشون رو شر کنند. مرسی

Senior Member

من 5 جولای مصاحبه داشتم. خانم افیسر یه خانم جوان و خیلی خوش برخورد بود که همه رو قبول کرد وبه چند نفر که حتی رشتشون فنی هم بود گفت فردا ویزاتون امادست.
    مصاحبه من 2 دقیقه هم طول نکشید.خیلی جو عشق اباد خوبه.ایشالا برای بقیه و همین طور برای بچه های سال اینده هم همینطوری بمونه.
    سوالات هم همون سوالات معروفه.درباره سفر هم که دیگه کامل تر از جزئیاتی که صدرا نوشته اصلا چیزی نمیشه گفت.
    فعلا قانون عشق اباد اینه:صدور قطعی ویزای دانشجویی برای همه و با هر شرایطی(البته من خودم کلیرنس خوردم و منظورم فقط مرحله اول مصاحبه هست.) ایشالا همه ویزای قطعیشون به سرعت حاضر بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    من 5 جولای مصاحبه داشتم. خانم افیسر یه خانم جوان و خیلی خوش برخورد بود که همه رو قبول کرد وبه چند نفر که حتی رشتشون فنی هم بود گفت فردا ویزاتون امادست.
    مصاحبه من 2 دقیقه هم طول نکشید.خیلی جو عشق اباد خوبه.ایشالا برای بقیه و همین طور برای بچه های سال اینده هم همینطوری بمونه.
    سوالات هم همون سوالات معروفه.درباره سفر هم که دیگه کامل تر از جزئیاتی که صدرا نوشته اصلا چیزی نمیشه گفت.
    فعلا قانون عشق اباد اینه:صدور قطعی ویزای دانشجویی برای همه و با هر شرایطی(البته من خودم کلیرنس خوردم و منظورم فقط مرحله اول مصاحبه هست.) ایشالا همه ویزای قطعیشون به سرعت حاضر بشه.
    دوست عزیز درباره توریستها هم اطلاعات بدهید لطفا

Senior Member

یه خانم میانسال بود که انگلیسشم خوب نبود ولی خیلی ارامش داشت که اونم موفق شد.به غیر از ایشون توریستی و کنفرانسی نبود.

Junior Member

صدرا جان ، آیا می دونین توریستی هایی که ریجکت شدن دلیلش چی بوده ؟

من 21 june وقت داشتم، که مثل خیلی ها رفتم تو کیلیرنس. روز 10 ام کاری ایمیل زدم برای pick up، همونطور که گفته بودن، و بهم جواب دادند که: هنوز پروسه تکمیل نشده و شما تا 1 هفته دیگه دوباره ایمیل بزنید. برای 2 تا دیگه از دوستام که با هم بودیم و حتی پسر داییم و یکی از دوستاش که اونا 19 june بودن هم همین ایمیل اومده، حالا به من 2 ساعته جواب دادند ، ولی به پسر داییم 2 روز بعد از اینکه ایمیل زد، به اون یکی بعد 1 روز.
    حرف اصلیم:
    اولا جای نگرانی نیست، دوما" که بیشتر تاکید میکنم، خواهشا" دوستانی که ایمیل میزنند و از طرف سفارت تا 24 یا 48 ساعت جواب ایمیلشون نمیاد، نگران نشن، هی ایمیل تکراری نزنن، بزارییم کارشونو بکنن. مطمئنا جواب خواهند داد، چون بالاخره شما اونجا مصاحبه شدی، بی خبر نمیذارنمون که. یادتونه که به کسانیکه حتی دنبال وقت اصطراری بودن جواب میدادند.بالاخره بخاطر استقبال دانشجوهای ایران حجم کاریشون هم بالاتر رفته، لا اقل 2 روز صبر کنید اگه خبری نشد، اونموقع دوباره بزنید. هی این جمله رو هم تکرار نکنید که : شاید ایمیلم نرسیده بدستشون.
    بنظرم با حرکات مبتدیانه و ناخواسته اون چهره ی خوبی که تا حالا در سفارت از دانشجو های ایرانی ساختیم رو خراب نکنیم، تا نه مشکلی برای دوستانی که بعدا مصاحبه دارند و نه برای کسانیکه تو کلیرنس هستند ایجاد نشه.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid888 نمایش پست ها
    صدرا جان ، آیا می دونین توریستی هایی که ریجکت شدن دلیلش چی بوده ؟
    تو گروه ما 3 تا توریستی بودن یه مادر و دختر که مادر گرفت اما دختر نگرفت آفیسر بهش گفته بود سنت کمه 21 سالش بود
    و یکی از پسرها هم ریجکت شد که دلیلی بهش نگفته بودن
    فردای اون روز هم 3 تا توریستی بودن که باز یکیشون گرفت که فک کنم حدود 35 سالش بود و جالب بود که پدربزرگش هم اونجا بود اما تو فرم ds ننوشته بود اما آفیسر ازش پرسیده بود پدربزرگت فلانیه که اونجاست!
    و 2 نفر دیگه ریجکت شدن یکیشون یه فرد مسنی بود که می خواست به دیدن برادرش بره که بازهم به اون دلیلش رو نگفتن و اون یکی هم یه خانم جوان و متاهل بود که با همسرش اومده بود اما فقط خودش می خواست بره
    کلا به نظر میاد عشق آباد برای توریستی ها خوب نباشه... اون روز کلا 20 نفر بودیم که 17 تا دانشجو همه گرفتن اما از 3 تا توریستی فقط 1 نفر گرفت
    روز بعد هم از 10 نفر باز 7 تا دانشجو همه گرفتن اما از 3 تا توریستی فقط 1 نفر گرفت
    البته الان دوباره آفیسر عوض شده باید ببینید ایشون عملکردش نسبت به توریستی ها چطوریه
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    سلام و عرض تبریک!
    اگر ممکنه جزییت بیشتری از بچه های 5 جولای در مورد نوع رشته و نوع ویزاشون بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)