صفحه 75 از 171 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

دوستان لطف می کنید راجع به مسائل زیر راهنماییم کنین:
    1-من واسه winter 2013 بهتره کی واسه ویزا اقدام کنم؟ به دلیل نزدیکی شهرمون به عشق آباد این سفارت مد نظرم هست.
    2-من شنیدم از August به بعد دیگه سفارت آمریکا تو عشق آباد به دانشجوها وقت عادی نمی ده و باید وقت اضطراری گرفت. این مسئله حقیقت داره؟
    3-برای گرفتن وقت عادی فقط باید به آژانس ها پول بدیم؟ اگر آره، لطف می کنید آدرس و تلفن چند تا آژانس خوبو بدین بهم؟
    خیلی لطف می کنید واقعا در حقم جواب بدین

Junior Member parhamh63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Berklee College of Music, Contemporary Writing and Production

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام. من 5 جولای وقت داشتم. 20 نفر 9 صبح بودن که در این بین 5 دانشجو و یک توریست فرداش ویزاشون رو گرفتن بقیه دانشجو ها همه رفتن واسه کلیرنس. آمار دقیق از این قراره که میگم: (اگه هرجاش اشکال داره بچه هایی که بودن تصحیح کنن)
    توریستی ها:
    - یک خانم آقای توریست که چون اجازه نداشتن مترجم با خودشون ببرن (و گویا چون مدارکشون نقص داشت) بیخیال مصاحبه شدن و قبل از مصاحبه رفتن!
    - یک خانم که برای عروسی برادرزاده (یا خواهرزاده اش) می رفتند که شوهرشون زودتر ویزاش رو گرفته بود و ایشون چون ویزای ترکمنش دیر اوکی شده بود مصاحبه اش دیر تر از شوهرش بود. زبانشون خوب نبود ولی در حد ارتباط برقرار کردن اوکی بودن. و نکته مهم اینه که خیلی ریلکس و آروم بودن و همین بعلاوه ی ویزا گرفتن شوهرشون، باعث شد که درجا ویزا رو بگیرن.

دانشجوها:
    - 5 نفر همونجا اوکی شدن: مستر زبانشناسی بدون فاند - مستر معماری پارشال فاند - مستر عمران بی فاند (زبان خوب) - مستر فول فاند نفت - و خودم که Undergraduate موسیقی بدون فاندم.
    - باقی دانشجو ها: تا جاییکه یادمه... مستر: صنایع - کامپیوتر - صنایع. (بدون/فول فاند) و Ph.D: برق - مکانیک - عمران - هوافضا. که 2 تا از این دانشجو ها با همسراشون بودن.

آفیسر ما یک خانوم جوون بود که حرف نداشت! خیلی خوش برخورد و گرم بود. من که اصلا نفهمیدم این آفیسر اصلیَست اصلا سوال خاصی نپرسید ازم مطمئنم که از قبلش تصمیمش رو گرفته بود! حالا معلوم نیست که واقعا این آفیسر جایگزین خانم قبلیه شده. باید بچه های روزای بعد بیان بگن کیه. در هر 2 صورت خیال همتون راحت باشه که انصافا اینا "قرارگذاشتن" به دانشجوها ویزا بدن و من امیدوارم این وضعیت هیچ وقت تغییر نکنه.
    ضمنا بگم که این جمع ما از قبل هماهنگ کردیم و 8 نفر باهم تو مشهد صبح قرار گذاشتیم و تمام مسیر و سفر رو باهم بودیم. واقعا دم بروبچه های ApplyAbroad گرم که من یکی کلی از این راه رو از این سایت کمک گرفتم! بازم هر سوالی داشتین در خدمتم.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233 نمایش پست ها
    دوستان لطف می کنید راجع به مسائل زیر راهنماییم کنین:
    1-من واسه winter 2013 بهتره کی واسه ویزا اقدام کنم؟ به دلیل نزدیکی شهرمون به عشق آباد این سفارت مد نظرم هست.
    2-من شنیدم از August به بعد دیگه سفارت آمریکا تو عشق آباد به دانشجوها وقت عادی نمی ده و باید وقت اضطراری گرفت. این مسئله حقیقت داره؟
    3-برای گرفتن وقت عادی فقط باید به آژانس ها پول بدیم؟ اگر آره، لطف می کنید آدرس و تلفن چند تا آژانس خوبو بدین بهم؟
    خیلی لطف می کنید واقعا در حقم جواب بدین
    اولاً تبریک میگم!
    ثانیاً الان وقت خوب داری قشنگ بشین بررسی کن اواخر تابستون اقدام! میتونی همین الانم از ترکمنستان وقت بگیری!
    ثالثاً ترکمنستان همچنان وقت عادی میده! فقط شیوشون عوض شده و از طریق آنلاین به ایمیل تغییر کرده که به نظر من خیلیم خوبه چون من خودم ماه بیش نتونستم آنلاین وقت بگیرم و عوضش آژانسا کلی از وقته بچه ها رو به ناحق گرفتن! در ضمن اینا برای دانشجوها یه میل جدا در نظر گرفتن مثل دوبی! توجهم داشته باشید باید در خواست وقت رو با همون ایمیلی بفرستید ه توی DS-160 وارد کردید! یعنی هیچ کس غی شما نمیتونه از طرف شما وقت بگیره! این خیلی تغییره خوبیه!
    رابعاً موفق باشید!
    امیدوارم کمک کرده باشم!

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamh63 نمایش پست ها
    سلام. من 5 جولای وقت داشتم. 20 نفر 9 صبح بودن که در این بین 5 دانشجو و یک توریست فرداش ویزاشون رو گرفتن بقیه دانشجو ها همه رفتن واسه کلیرنس. آمار دقیق از این قراره که میگم: (اگه هرجاش اشکال داره بچه هایی که بودن تصحیح کنن)
    توریستی ها:
    - یک خانم آقای توریست که چون اجازه نداشتن مترجم با خودشون ببرن (و گویا چون مدارکشون نقص داشت) بیخیال مصاحبه شدن و قبل از مصاحبه رفتن!
    - یک خانم که برای عروسی برادرزاده (یا خواهرزاده اش) می رفتند که شوهرشون زودتر ویزاش رو گرفته بود و ایشون چون ویزای ترکمنش دیر اوکی شده بود مصاحبه اش دیر تر از شوهرش بود. زبانشون خوب نبود ولی در حد ارتباط برقرار کردن اوکی بودن. و نکته مهم اینه که خیلی ریلکس و آروم بودن و همین بعلاوه ی ویزا گرفتن شوهرشون، باعث شد که درجا ویزا رو بگیرن.

دانشجوها:
    - 5 نفر همونجا اوکی شدن: مستر زبانشناسی بدون فاند - مستر معماری پارشال فاند - مستر عمران بی فاند (زبان خوب) - مستر فول فاند نفت - و خودم که Undergraduate موسیقی بدون فاندم.
    - باقی دانشجو ها: تا جاییکه یادمه... مستر: صنایع - کامپیوتر - صنایع. (بدون/فول فاند) و Ph.D: برق - مکانیک - عمران - هوافضا. که 2 تا از این دانشجو ها با همسراشون بودن.

آفیسر ما یک خانوم جوون بود که حرف نداشت! خیلی خوش برخورد و گرم بود. من که اصلا نفهمیدم این آفیسر اصلیَست اصلا سوال خاصی نپرسید ازم مطمئنم که از قبلش تصمیمش رو گرفته بود! حالا معلوم نیست که واقعا این آفیسر جایگزین خانم قبلیه شده. باید بچه های روزای بعد بیان بگن کیه. در هر 2 صورت خیال همتون راحت باشه که انصافا اینا "قرارگذاشتن" به دانشجوها ویزا بدن و من امیدوارم این وضعیت هیچ وقت تغییر نکنه.
    ضمنا بگم که این جمع ما از قبل هماهنگ کردیم و 8 نفر باهم تو مشهد صبح قرار گذاشتیم و تمام مسیر و سفر رو باهم بودیم. واقعا دم بروبچه های ApplyAbroad گرم که من یکی کلی از این راه رو از این سایت کمک گرفتم! بازم هر سوالی داشتین در خدمتم.
    ممنون از توضیحاتتون وتبریک بخاطر ویزای بدون کیلیرنس!
    فقط یه سوال داشتم:
    زمان کیلیر شدن رو مثل سابق همون ده روز اعلام کردن به بچه ها؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون وتبریک بخاطر ویزای بدون کیلیرنس!
    فقط یه سوال داشتم:
    زمان کیلیر شدن رو مثل سابق همون ده روز اعلام کردن به بچه ها؟
    آره همون ده روز اعلام کردن.

Junior Member

خیلی ممنونم بابت جوابتون
    الان درست متوجه شدم که دیگه نیازی نیست واسه وقت عادی گرفتن به آژانس ها پول بدیم؟
    این ایمیل جدا که باید بهش میل بزنیم توی سایتشون هست دیگه؟
    لطف می کنید اینم بگید واسه همسرم هم که واسه ویزای همراه اقدام می کنن باید DS160 پر کنم؟ و با همون ایمیل دانشجویی واسشون وقت بگیرم؟
    ببخشید که من اطلاعاتم اینقد کمه

Junior Member

خیلی ممنونم بابت جوابتون
    الان درست متوجه شدم که دیگه نیازی نیست واسه وقت عادی گرفتن به آژانس ها پول بدیم؟
    لطف می کنید اینم بگید واسه همسرم هم که واسه ویزای همراه اقدام می کنن باید DS160 پر کنم؟ و با همون ایمیل دانشجویی واسشون وقت بگیرم؟

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت جوابتون
    سلام!
    دیگه نیازی نیست به آژانس پول بدی که هیچ، دیگه حتی اونا نمیتونن وقتای مارو به ناحق بگیرن! چون باید باهمون ایمیل که تو DS وارد میکنی بهشون میل بزنی.
    امیل و اطلاعات مورد نیازشونم تو سایتشون هست. اینم لینکش:
    http://turkmenistan.usembassy.gov/nivnr.html

نظر من اینه برای محکم کاری آی-20 و پاسپورتم زمیمه کن.
    برای همسرتم باید یه DS جدید پر و سابمیت کنی. نظر من اینه که به همون میل دانشجو بزن و توضیح بدهید که خودتونم کی وقت دارید. اگر خوش شانس باشید تو همون روز مصاحبه خودتون به خهمسرتون وقت میدن.
    بعدشم من تا همین
    دوهفتهی پیش نمیدونستم اصلاً فرم DS یا I-20 چی هست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    عجب داستانی شده آ . چرا هی آفیسر عوض می کنن؟ ما یه بار رفتیم تاشکند همون روز یه آفیسر جدید رو کردن و ...! حالا هم که اینجا. خدا کنه مثبت باشن. دوستان بیان تجربیاتشون رو شر کنند. مرسی
    منم 5 جولای مصاحبه داشتم. مصاحبه ی من تقریبا 7-8 دقیقه گول کشید چون اولین دانشجویی بودم که مصاحبه شدم و هم اینکه آفیسر با سربازی و امریه آشنا نبود من به طور کامل بهشون توضیح دادم. بچه هایی که 5 جولای مصاحبه داشتن فکر کنم از نظر اینکه کلیرنس نخوردن رکورد زدن (5 نفر بدون کلیر شدن)
    آرزوی موفقیت

رشته و دانشگاه
    physics

نکته ی جالب اینه که به مهندس نفت بدون کیلیرنس ویزا دادن!
    انشاالله به همین صورت شاهد رکوردی شکنی عشق آباد در جهت مثبت باشیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)