صفحه 80 از 171 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط NaqmeK نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    عشق آباد الان بهم وقت داد برای 15 آگوست. من وقت دبی دارم برای 22 جولای
    کلاسام 20 سپتامبر شروع میشه؟ نمیدونم چه کنم؟ این وسط 3 هفته اختلافه! میشه نظرتونو بدونم
    برق فول فاند بدون سابقه کار و فامیل در آمریکا
    مرسی
    با سلام .... بطور کلی سفر به عشق آباد و مصاحبه توسفارت امریکا در عشق آباد کم هزینه تر و دارای استرس کمتری است ..... معمولاً هم بعد از 10 روز کاری یا دو هفته به شما جواب میدهند و همچنین دوستانی که رفتن بعنوان دانشجویی همگی تقریباً ویزا گرفتند .... من دقیقاً از وضعیت دوبی خبر ندارم ....اگه کلاستون 20 سپتامبر شروع میشه، فکر نمیکنم مشکلی برای ویزا داشته باشین چون حداکثر تا اول یا دوم سپتامبر وضعیتتون برای گرفتن ویزا در ترکمنستان معلوم میشه ..... با اینحال از دوستانی که در دبی مصاحبه داشتن هم بپرسید.....در ضمن فکر کنم از لحاظ مدارک هم ترکمنستان مدارک کمتری بخواد .... موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaR نمایش پست ها
    با سلام .... بطور کلی سفر به عشق آباد و مصاحبه توسفارت امریکا در عشق آباد کم هزینه تر و دارای استرس کمتری است ..... معمولاً هم بعد از 10 روز کاری یا دو هفته به شما جواب میدهند و همچنین دوستانی که رفتن بعنوان دانشجویی همگی تقریباً ویزا گرفتند .... من دقیقاً از وضعیت دوبی خبر ندارم ....اگه کلاستون 20 سپتامبر شروع میشه، فکر نمیکنم مشکلی برای ویزا داشته باشین چون حداکثر تا اول یا دوم سپتامبر وضعیتتون برای گرفتن ویزا در ترکمنستان معلوم میشه ..... با اینحال از دوستانی که در دبی مصاحبه داشتن هم بپرسید.....در ضمن فکر کنم از لحاظ مدارک هم ترکمنستان مدارک کمتری بخواد .... موفق باشید.
    البته همه هم دو هفته ای ویزاشون نمیآد! بعضی از دوستان مثل خود من در عشق آباد مصاحبه دادیم و الان 1 ماه هم بیشتر شده و ویزاشون نیومده! حتی 3-4 نفر از دوستان از ماه May مصاحبه دادن و هنوز منتظر هستن. اما من هنوز نشنیدم کسی در کلیرنس از عشق آباد رد شده باشه! به قول بچه ها دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره! دبی هم الان شنیدم که خیلی اوضاع بهتر شده و مخصوصا دکترا فول فاند رو خیلی زود و راحت ویزا میدن! تا اونجا که من می دونم پروسه کلیرنس اصلا در سفارت انجام نمی شه و پرونده میره به واشینگتن و اونجا بررسی میشه! برای همین هم توی ایمیل جواب میدن : your case is not back from the administrative process yet! please contact in two weeks to check your status again!

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas13641985 نمایش پست ها
    کسی می داند bank statement باید چه مدت اعتبار داشته باشد. من یک بنک استیتمنت دارم برای 1 ماه و نیم پیش است آیا اعتبار داره ببرم سفرت تا چه مدت از تاریخ بنک استیتمنت بگذرد اعتبار دارد. ممنون می شو اگه جواب بدین
    آقا خیالت راحت! هیچ مشکلی نداره!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

هنوز اون خانم مسنه Consular Chief هست.....چه بازی در میارن اینا
    http://turkmenistan.usembassy.gov/key-personnel.html
    I love you USA

رشته و دانشگاه
    physics

از دیروزیا یا امروزیا خبر ندارید؟

رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    هنوز اون خانم مسنه Consular Chief هست.....چه بازی در میارن اینا
    http://turkmenistan.usembassy.gov/key-personnel.html

پس آفیسر عوض نشده؟

چیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه های 9 جولای تو رو خدا بیاین بگید چه خبر بوده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مستر پارشال فاندم تگزاس
    مهندسی شیمی
    تافل ۸۰ خورده
    جی ارر یی ۱۱۱۰
    معدل ۱۷.۱۱
    یه خواهردارم میشیگان دکترا
    وقت سفارت ۲۴ جولای
    کلللاس هام ۲۷ اگوست شروع میشه
    بنک استیتمنتم حدود ۴۵۰۰۰دلار

ولی تا اون موقع فارغ نمیشم
    توریستی برم مشکلی داره؟ اه وقت دیگه بعیده گیرم بیاد
    ممکنه توسفارت یه مدرکی بخوان که چون فارغ نیستم نداشته باشم؟
    ریزه نمره هم از ۱۴۳ واحد پاریال واسه اپلای می خواستم ۱۲۸ تاروگرفتم باهمین برم اشکال داره؟
    اخه جدیددد بهم نمیدن
    خواهشن راهنماییم کنین
    باسپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مهندسی شیمی
    تافل ۸۰ خورده
    جی ارر یی ۱۱۱۰
    معدل ۱۷.۱۱
    وقت سفارت ۲۴ جولای

ریزه نمره هم از ۱۴۳ واحد پاریال واسه اپلای می خواستم ۱۲۸ تاروگرفتم باهمین برم اشکال داره؟
    اخه جدیددد بهم نمیدن
    خواهشن راهنماییم کنین
    باسپاس فراوان
    دوست عزیز از کسی گواهی تمام شدن دروس رو نمیخوان... کسی رو که من ویزاش رو پیکاپ کردم تازه بعد از 10 روز از ویزا گرفتنش دفاع داشت....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مهندسی شیمی
    تافل ۸۰ خورده
    جی ارر یی ۱۱۱۰
    معدل ۱۷.۱۱
    وقت سفارت ۲۴ جولای

اخه جدیددد بهم نمیدن
    خواهشن راهنماییم کنین
    باسپاس فراوان
    نه دوست عزيز. مشكلي نيست. احتمال اينكه اصلا ريز نمراتتوت ببينه زير 10 درصده بخواد گير بده ديگه مي شه زير 1 درصد. كه مي گي تا فلان تاريخ فارغ التحصيل مي شي!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)