صفحه 81 از 171 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام، من و همسرم 12 ام وقت داریم. اگه کسی 12 جولای وقت مصاحبه داره و هنوز به اینترنت دسترسی داره لطفاً پیغام خصوصی بده. ممنون.

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط smzamani نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم 12 ام وقت داریم. اگه کسی 12 جولای وقت مصاحبه داره و هنوز به اینترنت دسترسی داره لطفاً پیغام خصوصی بده. ممنون.
    لطفا مصاحبتون تموم شد سریع بیاید از سیر تا پیاز قضیه رو تعریف کنید برامون.درزضمن آقای مدرس که فکر کنم صفحه قبل کامنت گذاشته بودن هم 12 ام مصاحبشونه

Junior Member

سلام ما امروز 10 جولای مصاحبه داشتیم همه چی خوب بود همه دانشجوها تایید شدن و رفتن برا کلیر در ضمن همون خانم مسن خوبه برگشته نگران هیچی نباشین

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria2007 نمایش پست ها
    سلام ما امروز 10 جولای مصاحبه داشتیم همه چی خوب بود همه دانشجوها تایید شدن و رفتن برا کلیر در ضمن همون خانم مسن خوبه برگشته نگران هیچی نباشین
    دیدین گفتم همون خانمه هست؟؟؟؟ فقط یه مدت کوتاهی رفته بوده.....حداقل این خانمه یکی دسالی هست!!! نمیشه که دم به دقیقه عوضش کنن......
    فقط بچه ها خوتهش اگع کلییر میشین بیاین بگین
    I love you USA

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

خدا رو شکر...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

ممنون از خبر رسانیتون و تبریک بخاطر ویزا!
    رشته های بچه های امروز چی بود؟ همه کلیر خوردن یا کسی بود که بدون کلیرم بگیره؟
    بازم ممنونم!

بابا خواهش میکنم اینقدر هی نگید این عوض شد اون عوض شد، اصلن به این چیزا چه کار دارید الکی استرس به همه وارد میکنید.
    واسه من که خانم( به قول شما) مسنه بود، هیچ فرقی هم نمیکرد اگه اون یکی خانم یا اقای فادی بود، اینو میگم چون همون زمان من هم( 19 روز پیش) با همین حرفا استرس ایجاد شد واسم.
    برید کار خودتونو انجام بدید، حقتون رو میگیرید.
    الان مثلا خانم مسنه خوب بوده بقیه بد؟ حالا که مثلا دوست من با فادی زودتر از من کلیر شد. حالا خوبه من اینجا بنویسم ای وای این خانم مسنه دیر کلیر میکنه؟!! باز همه میپرسن: وایییییی یعنی چیییییییی؟؟!!!!اون خانم جوونه دیگه نمیاددددد؟؟؟!!!!
    اینا همش به خاطر اینه که به جای اطلاع رسانی، داستان سرایی میکنیم بقیه رو میندازیم به استرس.
    لااقل اطلاع رسانی میکنیم دیگه از رنگ موی آقای فادی ، یا خنده خانم مسنه نتیجه گیری نکنیم که این خوب ویزا میده، اون بد. نتیجش هم همین میشه که همه اینجا استرس گرفتن هی میترسن که این عوض نشه، اون عوض بشه. ..

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    بابا خواهش میکنم اینقدر هی نگید این عوض شد اون عوض شد، اصلن به این چیزا چه کار دارید الکی استرس به همه وارد میکنید.
    واسه من که خانم( به قول شما) مسنه بود، هیچ فرقی هم نمیکرد اگه اون یکی خانم یا اقای فادی بود، اینو میگم چون همون زمان من هم( 19 روز پیش) با همین حرفا استرس ایجاد شد واسم.
    الان مثلا خانم مسنه خوب بوده بقیه بد؟ حالا که مثلا دوست من با فادی زودتر از من کلیر شد. حالا خوبه من اینجا بنویسم ای وای این خانم مسنه دیر کلیر میکنه؟!! باز همه میپرسن: وایییییی یعنی چیییییییی؟؟!!!!اون خانم جوونه دیگه نمیاددددد؟؟؟!!!!
    اینا همش به خاطر اینه که به جای اطلاع رسانی، داستان سرایی میکنیم بقیه رو میندازیم به استرس.
    لااقل اطلاع رسانی میکنیم دیگه از رنگ موی آقای فادی ، یا خنده خانم مسنه نتیجه گیری نکنیم که این خوب ویزا میده، اون بد. نتیجش هم همین میشه که همه اینجا استرس گرفتن هی میترسن که این عوض نشه، اون عوض بشه. ..
    منم با شما به شدت موافق هستم! اگه آماری نگاه کنیم کلاً ذرصد ذخالت آفیسر بسیار پایینه! داستان سرایی الکیم فقط استرس تولید میکنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    داشتن اطلاعات در مورد هر چیزی ممکنه کار رو برای شما آسون و یا سخت کنه، اینکه توی فروم از سیر تا پیاز کل پروسه نوشته شده خیلی خوبه، اینکه شما میدونی مصاحبت با چه تیپ شخصیتی هم برگزار میشه میتونه تو کم کردن استرس شما دخیل باشه، حالا تغییر دوباره آفیسر (که دوباره همون قبلی برگشته) ممکنه برای یه سری از دوستان استرس ایجاد کنه ولی به هر حال نیاز به اطلاع رسانی داشت... من خودم روزی که رفتم سفارت فهمیدم از همون روز آفسیر خانم اومده سرکار... خب یه کم استرس گرفتم ولی با اطلاع رسانی در این فروم بقیه دوستان دیگه با اطلاع از تغییر آفیسر میرن و استرس الکی نمی گیرن... به هر حال اینکه شما از کدوم قسمت تجربیات دیگران استفاده کنید دست خودتونه..

Junior Member hadi.shagerdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University / Civil Engineering

سلام به همگی
    اول از همه که دوستمونم گفت آفیسر همون خانوم مسنه که من با دیدنش خیلی هم خوشحال شدم. استرس داشتن از بابت بودن این افیسر اشتباه محضه!!!!! از ما گفتن بووووود.
    من نفر اول بودم که رفتم توووو ... پی اچ دی پارشیال فاند از دانشگاه پردو ... بانک استیتمنت چیزی حدود 150 هزار دلار با خودم بردم و 3 تا هم سند که تحویل دادم ولی زیاد به نظر به درد نمی خورد.
    واقعا عالی بود من که لذت بردم از حرف زدن با این خانوم مهربون، با شخصیت و دوست داشتنی.
    سوالاتی که از من پرسید
    برای چی میری امریکا، هدف از تحصیلت و research interest
    تو این یک سالی که درست تموم شده چی کار کردی؟ کدوم دانشگاه تدریس می کردی؟
    این همه پول تو حساب پدرت از کجا اومده؟ کارش چیه؟ کارش قانونیه؟
    بعد از پی اچ دی چی کار میخواهی بکنی؟
    وضعیت دانشجویان تو ایران از لحاظ سیاسی در چه وضعیتیه ؟ ( منظورش بعد از ا ن ت خ ا ب ا ت بووود که من سعی کردم طفره برم)
    بعد گفت که ویزات Approved شده ولی 10 روز باید Administrative processing بخوره که من پرسیدم سینگل یا مولتیپل؟ که کفتن مولتیپل تا بتونی خونوادتو ببینی !!!! این حرفش نشون داد که ماهارو حسابی درک می کنه
    تا اونجا هم که از بچه ها شنیدم گفتن یه خانوم جوون که واسه توریستی میخواسته بره ریجکت شده و بهش گفتن یه چند تا جای دیگه رو امتحان کنه اول !!!!
    همه دانشجوها کلیر خوردن و هیشکی ریجکت نشد. سخت تین مرحله کار اون مسیر مسافرت اعصاب خوردکن و قسمت خوبش سفارته
    ایشالا همه برن و مثله ما شیر برگردن .. مگه میتونن به ایرانیا ویزا ندن.
    همگی موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)