صفحه 82 از 171 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi.shagerdi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اول از همه که دوستمونم گفت آفیسر همون خانوم مسنه که من با دیدنش خیلی هم خوشحال شدم. استرس داشتن از بابت بودن این افیسر اشتباه محضه!!!!! از ما گفتن بووووود.
    من نفر اول بودم که رفتم توووو ... پی اچ دی پارشیال فاند از دانشگاه پردو ... بانک استیتمنت چیزی حدود 150 هزار دلار با خودم بردم و 3 تا هم سند که تحویل دادم ولی زیاد به نظر به درد نمی خورد.
    واقعا عالی بود من که لذت بردم از حرف زدن با این خانوم مهربون، با شخصیت و دوست داشتنی.
    سوالاتی که از من پرسید
    برای چی میری امریکا، هدف از تحصیلت و research interest
    تو این یک سالی که درست تموم شده چی کار کردی؟ کدوم دانشگاه تدریس می کردی؟
    این همه پول تو حساب پدرت از کجا اومده؟ کارش چیه؟ کارش قانونیه؟
    بعد از پی اچ دی چی کار میخواهی بکنی؟
    وضعیت دانشجویان تو ایران از لحاظ سیاسی در چه وضعیتیه ؟ ( منظورش بعد از ا ن ت خ ا ب ا ت بووود که من سعی کردم طفره برم)
    بعد گفت که ویزات Approved شده ولی 10 روز باید Administrative processing بخوره که من پرسیدم سینگل یا مولتیپل؟ که کفتن مولتیپل تا بتونی خونوادتو ببینی !!!! این حرفش نشون داد که ماهارو حسابی درک می کنه
    تا اونجا هم که از بچه ها شنیدم گفتن یه خانوم جوون که واسه توریستی میخواسته بره ریجکت شده و بهش گفتن یه چند تا جای دیگه رو امتحان کنه اول !!!!
    همه دانشجوها کلیر خوردن و هیشکی ریجکت نشد. سخت تین مرحله کار اون مسیر مسافرت اعصاب خوردکن و قسمت خوبش سفارته
    ایشالا همه برن و مثله ما شیر برگردن .. مگه میتونن به ایرانیا ویزا ندن.
    همگی موفق باشین
    تبریک میگم بهتون...
    فقط یه نکته رو هم اضافه کنم و اون اینکه روزی که من می خواستم برم عشق آباد صبح ساعت 8 از اصفهان با اتوبوس راه افتادم بعدازظهر رسیدم تهران و عصر هم از تهران با بچه های اپلای ابرود رفتیم به سمت قوچان فردا صبح رسیدیم قوچان و از اونجا هم به سمت مرز و خلاصه ظهر ساعت 12 رسیدیم هتل... یعنی 30 ساعت تو راه بودم! اما باورتون نمیشه چون با بچه ها باهم بودیم (12 نفر از تهران و 6 نفر هم از مشهد که همه از بچه های اپلای ابرود بودن) به قدری گفتیم و خندیدیم که اصلا سختی سفر به نظر نرسید و حسابی خوش گذشت... پیشنهاد من هم اینه که از همین جا با هم هماهنگ کنید و باهم برید خیلی خوش میگذره...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام
    من خيلي ناراحتم
    اسكن i20 امروز به دستم رسيد اما توش نوشته
    This school requires English proficiency .The student is not proficient yet, English instruction will be given at the school.
    مستر بدون فاند دارم از UCLA و نمره ي تافل ام بالاي 600 هست.نمي دونم چرا برام اينو نوشتن!!!
    كسي با اين شرايط تجربه ويزا داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smaks نمایش پست ها
    سلام
    من خيلي ناراحتم
    اسكن i20 امروز به دستم رسيد اما توش نوشته
    This school requires English proficiency .The student is not proficient yet, English instruction will be given at the school.
    مستر بدون فاند دارم از UCLA و نمره ي تافل ام بالاي 600 هست.نمي دونم چرا برام اينو نوشتن!!!
    كسي با اين شرايط تجربه ويزا داره؟
    سلام
    من نمره تافلم 90 بود با اینکه دانشگاه 100 می خواست همینو برام نوشته بودن
    5 جولای مصاحبه داشتم هیچکی اصلا با این قسمت کار نداشت منما از قبلش اصلا نگرانش نبودم استرس داشتن برای این چیزا فقط ظلم به خودتونه همه چیز راحتتر از اونکه فکرشو می کنید همه چی خوبه همه چی

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    داشتن اطلاعات در مورد هر چیزی ممکنه کار رو برای شما آسون و یا سخت کنه، اینکه توی فروم از سیر تا پیاز کل پروسه نوشته شده خیلی خوبه، اینکه شما میدونی مصاحبت با چه تیپ شخصیتی هم برگزار میشه میتونه تو کم کردن استرس شما دخیل باشه، حالا تغییر دوباره آفیسر (که دوباره همون قبلی برگشته) ممکنه برای یه سری از دوستان استرس ایجاد کنه ولی به هر حال نیاز به اطلاع رسانی داشت... من خودم روزی که رفتم سفارت فهمیدم از همون روز آفسیر خانم اومده سرکار... خب یه کم استرس گرفتم ولی با اطلاع رسانی در این فروم بقیه دوستان دیگه با اطلاع از تغییر آفیسر میرن و استرس الکی نمی گیرن... به هر حال اینکه شما از کدوم قسمت تجربیات دیگران استفاده کنید دست خودتونه..
    من با اطلاع رسانی مشکل ندارم. خودمم خیلی سود بردم از این بابت. مشکل اینه که شمای نوعی مثلا در مورد case پیش اومده برای خودتون، اطلاع رسانی کردید( خیلی هم خوبه و ممنون، من خودمم استفاده کرده بودم) ولی بعضی ها میشینند تفسیر و تحلیل میکن.چنان خندیدن و خوش و بش کردن این خانم رو بزرگتر جلوه میدن که انگار در فرایند ویزای ما تاثیر داره. اون داره کارشو میکنه.حالا خوش برخورده. اگرم بره، بعدی هم خوش برخورده، اگرم نباشه اصلن به ویزا گرفتن ما ربطی پیدا نمیکنه. اوباما هم شوخه، ولی این دلیل نشده که از مردمش مالیات نگیره. اگر خانم مسنه خوش برخورده، یا میگه میخنده، دلیل نمیشه به کسی الکی ویزا بده، اتفاقا خیلی هم باهوش و حواس جمه. هرچند با یکی از دوستان من نه خوش و بش کرده بود نه خندیده بود، ویزا هم داده بود. اینا دارن کارشونو میکنن.
    البته خود بچه هایی که میخوان برن مصاحبه دامن میزنن به این تفسیر ها. اینقدر در مورد جزییات این افیسر ها کنجکاوی میشه و بچه ها هم میخوان به هم کمک کنن، ولی متوجه نمیشین که وسواسی شدن و به هم استرس میدن. شاید بعضی ها اینجور استنباط میکنن که اگه خانم مسنه بره دیگه هیچکی ویزا نمیگیره( پست های صفحات قبل نشون میده). منم هفته اولی که این خانم تازه اومده بود رفتم مصاحبه، فقط میدونستم مسنه و خوش برخورده. استرس بود ولی خودمم اماده کرده بودم که حتی با هر کسی دیگه ای مواجه بشم. کار خودتون رو بکنید، مطمئن باشید میگیرید.

عوض شدن افیسر چیزیه که اگر هم اتفاق بیفته، از قبل به کسی خبر نمیدن و وقتی باهاش مواجه بشین دیگه این همه نگرانی الانتون در مورد خانم جوونه و خانم مسنه بی معنی میشه. پس ریلکس باشید و اصلن فک کنید هر روز اینا عوض میشن.
    موفقیت
    ویرایش توسط amirmasod : July 11th, 2012 در ساعت 01:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط purpleboy_66 نمایش پست ها
    سلام
    من نمره تافلم 90 بود با اینکه دانشگاه 100 می خواست همینو برام نوشته بودن
    5 جولای مصاحبه داشتم هیچکی اصلا با این قسمت کار نداشت منما از قبلش اصلا نگرانش نبودم استرس داشتن برای این چیزا فقط ظلم به خودتونه همه چیز راحتتر از اونکه فکرشو می کنید همه چی خوبه همه چی
    ممنون ازتون
    ميشه بگين offer اتون چي بود؟ مثل من مستر نان فاند بودين؟حتما هم عشق اباد مصاحبه داشتين؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    من با اطلاع رسانی مشکل ندارم. خودمم خیلی سود بردم از این بابت. مشکل اینه که شمای نوعی مثلا در مورد case پیش اومده برای خودتون، اطلاع رسانی کردید( خیلی هم خوبه و ممنون، من خودمم استفاده کرده بودم) ولی بعضی ها میشینند تفسیر و تحلیل میکن.چنان خندیدن و خوش و بش کردن این خانم رو بزرگتر جلوه میدن که انگار در فرایند ویزای ما تاثیر داره. اون داره کارشو میکنه.حالا خوش برخورده. اگرم بره، بعدی هم خوش برخورده، اگرم نباشه اصلن به ویزا گرفتن ما ربطی پیدا نمیکنه. اوباما هم شوخه، ولی این دلیل نشده که از مردمش مالیات نگیره. اگر خانم مسنه خوش برخورده، یا میگه میخنده، دلیل نمیشه به کسی الکی ویزا بده، اتفاقا خیلی هم باهوش و حواس جمه. هرچند با یکی از دوستان من نه خوش و بش کرده بود نه خندیده بود، ویزا هم داده بود. اینا دارن کارشونو میکنن.
    البته خود بچه هایی که میخوان برن مصاحبه دامن میزنن به این تفسیر ها. اینقدر در مورد جزییات این افیسر ها کنجکاوی میشه و بچه ها هم میخوان به هم کمک کنن، ولی متوجه نمیشین که وسواسی شدن و به هم استرس میدن. شاید بعضی ها اینجور استنباط میکنن که اگه خانم مسنه بره دیگه هیچکی ویزا نمیگیره( پست های صفحات قبل نشون میده). منم هفته اولی که این خانم تازه اومده بود رفتم مصاحبه، فقط میدونستم مسنه و خوش برخورده. استرس بود ولی خودمم اماده کرده بودم که حتی با هر کسی دیگه ای مواجه بشم. کار خودتون رو بکنید، مطمئن باشید میگیرید.

عوض شدن افیسر چیزیه که اگر هم اتفاق بیفته، از قبل به کسی خبر نمیدن و وقتی باهاش مواجه بشین دیگه این همه نگرانی الانتون در مورد خانم جوونه و خانم مسنه بی معنی میشه. پس ریلکس باشید و اصلن فک کنید هر روز اینا عوض میشن.
    موفقیت
    یه نکته کلی بهتون بگم:
    سیاست کلی سفارت امریکا توی عشق آباد اینه که به بچه ها ویزا بده و اونم مالتی!
    و آفیسر سفارت هم مثل کارمندای بانک هرچند وقت یکبار عوض میشه اما این تاثیری توی روند کلی ویزا دادن نداره
    پارسال اولین آفیسر جوزف بود که اگه تجربیات بچه های پارسال رو بخونید میبینید که خیلی راضی بودن
    بعد از اون هم فادی حداد اومد که اونم خیلی خوب بود و الان هم این خانم که به نظر من از همشون بهتره...
    چون آفیسرهای قبلی به همه ویزا میدادن بجز کسایی که قبلا ریجکت شده بودن اما این خانم حتی به اونا هم ویزا میده و با برخورد خوبش باعث میشه استرس آدم ازبین بره و حس خوبی داشته باشه و تمام بچه های ما بدون استثنا ازش تعریف میکردن...
    کلا خیالتون راحت باشه با انرژی مثبت برید و ویزاتون رو بگیرید...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi.shagerdi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اول از همه که دوستمونم گفت آفیسر همون خانوم مسنه که من با دیدنش خیلی هم خوشحال شدم. استرس داشتن از بابت بودن این افیسر اشتباه محضه!!!!! از ما گفتن بووووود.
    من نفر اول بودم که رفتم توووو ... پی اچ دی پارشیال فاند از دانشگاه پردو ... بانک استیتمنت چیزی حدود 150 هزار دلار با خودم بردم و 3 تا هم سند که تحویل دادم ولی زیاد به نظر به درد نمی خورد.
    واقعا عالی بود من که لذت بردم از حرف زدن با این خانوم مهربون، با شخصیت و دوست داشتنی.
    سوالاتی که از من پرسید
    برای چی میری امریکا، هدف از تحصیلت و research interest
    تو این یک سالی که درست تموم شده چی کار کردی؟ کدوم دانشگاه تدریس می کردی؟
    این همه پول تو حساب پدرت از کجا اومده؟ کارش چیه؟ کارش قانونیه؟
    بعد از پی اچ دی چی کار میخواهی بکنی؟
    وضعیت دانشجویان تو ایران از لحاظ سیاسی در چه وضعیتیه ؟ ( منظورش بعد از ا ن ت خ ا ب ا ت بووود که من سعی کردم طفره برم)
    بعد گفت که ویزات Approved شده ولی 10 روز باید Administrative processing بخوره که من پرسیدم سینگل یا مولتیپل؟ که کفتن مولتیپل تا بتونی خونوادتو ببینی !!!! این حرفش نشون داد که ماهارو حسابی درک می کنه
    تا اونجا هم که از بچه ها شنیدم گفتن یه خانوم جوون که واسه توریستی میخواسته بره ریجکت شده و بهش گفتن یه چند تا جای دیگه رو امتحان کنه اول !!!!
    همه دانشجوها کلیر خوردن و هیشکی ریجکت نشد. سخت تین مرحله کار اون مسیر مسافرت اعصاب خوردکن و قسمت خوبش سفارته
    ایشالا همه برن و مثله ما شیر برگردن .. مگه میتونن به ایرانیا ویزا ندن.
    همگی موفق باشین
    یعنی چند تا سفارت آمریکای دیگه باید بره یا چند تا کشور برای سفر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smaks نمایش پست ها
    ممنون ازتون
    ميشه بگين offer اتون چي بود؟ مثل من مستر نان فاند بودين؟حتما هم عشق اباد مصاحبه داشتين؟
    من دکترای عمران فول فاند بودم برای دانشگاه هاوایی
    اما همانطور که گفتم کسی با این قسمت I20 که راجع به زبانه کار نداره فقط نمره تافلتون همراتون باشه کافیه
    اره عشق اباد 5 جولای

Junior Member hadi.shagerdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University / Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid888 نمایش پست ها
    یعنی چند تا سفارت آمریکای دیگه باید بره یا چند تا کشور برای سفر؟
    چند تا کشور برای سفر بره

Junior Member

من 10 جولای بود مصاحبه ام . فوق العاده خوب بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)