صفحه 92 از 171 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

منم قبول دارم که آفیسر نقش داره اما چقدرشو نمی دونم. شما خودتون قضاوت کنید، وقتی که آفیسر در دو دقیقه 4 تا سوال تکراری از من می پرسه که از همه پرسیده و هر کی دیگه هم جای من بود همون جواب ها رو می داد، اونم سوالایی مثل اینکه مادر پدرت چی کارن، که من تویه sop ام نوشتم و یا اینکه دکترات تو آمریکا چقدر قراره طول بکشه!!!! که تو فرم I20 نوشته حداکثر 5 سال، من چه جوری باید به این نتیجه برسم که اون مصاحبه قسمت عمده اش فرمالیته نیست؟؟؟

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi.shagerdi نمایش پست ها
    به نظر من هم نقش آفیسر بی تاثیر نیست. اگه قرار بود آفیسر یک حالت فرمالیته داشته باشه اون موقع دیگه نیازی به مراجعه به سفارت آمریکا نبود و مثل کانادا تمامی مدارکمون ا Subjective
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinamd نمایش پست ها
    منم قبول دارم که آفیسر نقش داره اما چقدرشو نمی دونم. شما خودتون قضاوت کنید، وقتی که آفیسر در دو دقیقه 4 تا سوال تکراری از من می پرسه که ..... فرمالیته نیست؟؟؟
    ببینید فرم DS160 شما منبع بسیار خوبی برای گرفتن اطلاعات و تصمیم گیری هست، افسرها با توجه به تجربشون خیلی اطلاعات می تونن از اون استخراج کنند و متاسفانه یا خوشبختانه بر اساس اون تصمیم گیری میکنن. سوالاتی که می پرسن اگه واقعا گوش کنند و به شما نگاه کنند براشون مهمه و گرنه صرفا برای پر کردن وقته. ولی باید مواظب بود آتو بدستشون نداد. نمی دونم تا حالا بازرس بودید جایی تا حالا یا نه ، ایراد گرفتن و پیدا کردن تناقض خیلی راحت تر از اون چیزیه که میشه تصور کرد. کافیه اطلاعاتتون بهم نخونه، یا مثلا افسر نوعی تناقض در اطلاعاتتون ببینه. براحتی می تونه گیر بده.
    اون داستان تایپ کردن هم من تصور می کنم نوعی نرم افزار دارند که میزان کم خطر بودن کیس رو مشخص می کنه، حالا پس نقش افسر چیه؟ خوب معلومه اونه که اطلاعاتو به نرم افزار فرضی میده، می تونه سخت گیرانه بده می تونه مثبت نگر باشه.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

آقا از نتایج پنجشنبه خبری نیست؟

سلام دوستان
    1-تا حالا موردی بوده که برای شرکت در کنفرانس از عشق آباد ویزا گرفت باشه؟
    2-با سفرهای زیارتی که تو پاسپورت هست در عشق آباد چطور برخورد میکنند؟

ممنون از جوابهاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون از جوابهاتون
    سلام.دوست عزیز.من و خانمم 12جون وقت واسه ویزا کنفرانسی-توریستی داشتیم.هردو رفتیم واسه مرحله کلیر شدن که خانمم 2هفته پیش کلیر شد ولی من هنوز منتظرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط BITTTERBLUE نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز.من و خانمم 12جون وقت واسه ویزا کنفرانسی-توریستی داشتیم.هردو رفتیم واسه مرحله کلیر شدن که خانمم 2هفته پیش کلیر شد ولی من هنوز منتظرم.
    ممنون از پاسخ سریعتون. آیا هر دوتون مقاله داشتید؟ سفر زیارتی چطور؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون از جوابهاتون
    بله یکی از بچه ها که ویزاش رو پیک آپ کردم برای کنفرانس برق میرفت MIT
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    cell and developmental biology- CSULA

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

لطفا دوستانی که اخیرا از سفارت اومدن بگن آیا کسی بوده که از دبی یا آنکارا ریجکت شده باشه و تونسته باشه از ترکمنستان ویزا بگیره؟

Junior Member hadi.shagerdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University / Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_ui21 نمایش پست ها
    لطفا دوستانی که اخیرا از سفارت اومدن بگن آیا کسی بوده که از دبی یا آنکارا ریجکت شده باشه و تونسته باشه از ترکمنستان ویزا بگیره؟
    بله، بودن از دوستان که از تاشکند ریجکت شدن و اومدن از عشق آباد و رفتن تو پروسه کلیرنس! آفیسر جدید رویکرد مناسبی با دانشجوها داره و آمار ریجکتیا تو عشق آباد به صفر نزدیکه!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_ui21 نمایش پست ها
    دوبی یا آنکارا رو نمی دونم اما 3 نفر رو میشناسم که یک نفر از قبرس و دو نفر از تاشکند ریجکت شده بودن اما عشق آباد ویزا گرفتن
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)