صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: خرج مسافرت واسه مصاحبه رو چطوری میدن؟

پیش فرض پاسخ : خرج مسافرت واسه مصاحبه رو چجوری میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    . . . و قرار شد وقتی ایران اومدم یه swift code بدم که بقیه هزینه هارو بریزن به حسابم. تازه قرار بود یه 350 یورو هم بدن که هنوز نمی دونم ریختن یا نه
    ممنون از جواب کامل شما، فقط میشه بگین داستان این swift code چیه؟ شماره حسابی چیزیه؟ چجوری میشه این حساب رو وا کرد؟
    ضمنا میشه بگین شما کدوم دانشگاه رفته بودین و آیا در نهایت پذیرفته شدین یا نه؟
    بازم ممنون.
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

SWIFT code is a standard format of Bank Identifier Codes approved by the International Organization for Standardization (ISO). It is the unique identification code of a particular bank. These codes are used when transferring money between banks, particularly for international wire transfers, and also for the exchange of other messages between banks. The codes can sometimes be found on account statements.

other name of SWIFT code:
    ISO 9362, SWIFT-BIC, BIC code, SWIFT ID

Junior Member

منم قرار بود واسه مصاحبه به دانمارك برم ولي سفارت دانمارك خيلي بهم دير وقت مصاحبه مي داد و در نتيجه ويزا هم دير تر از موعد مصاحبه مي رسيد. عليرغم تلاشي كه استاد كرد واسه تعجيل در وقت مصاحبه ام سفارت قبول نكرد. :'(
    راستي پرواز هاي تركيش اير، كي ال ام و .. خيلي پرواز هاي ديگه هست. حالا كه اونا پولش رو ميدن فرقي كه نمي كنه با كدوم پرواز بري.

خانم مريم جوان ميشه بگن رشته شون چي بوده و كدوم دانشگاه رفتن؟؟؟

Senior Member maryamf آواتار ها

آسمان جان توضیح خوبی دادن..
    من چندین بانک(پارسیان، ملی و ...) زنگ زدم و بانک توسعه صادرات رو انتخاب کردم ولی متاسفانه بانکهای کمی با بانکهای ایرانی قرارداد دارن و هیچ کذوم بانکهایی نیستن که اونا ازشون پول رو باید بریزن و من موندم با کلی هزینه جبران نشده. اگر می تونین حتما همونجا ازشون بگیرین. راستی شنیدم بانک مرکزی بهتر از بقیه هست برای اینکار.. من خودم فعلا آنچنان اطلاعاتی ندارم. به نظرتون بانک مرکزی جواب می ده؟ چون بانکهای اونا بانکهای ایرانی رو تحریم کردند..

Senior Member maryamf آواتار ها

این فرم رو که به پیوست گذاشتم، چند تا بانک هستن که در حال حاضر با بانک توسعه صادرات همکاری دارند. باید ببینین آیا اینها جایی که باهاشون مصاحبه دارین از طریق این بانکها می تونن پول رو به توسعه صادرات منتقل کنند یا نه! جاهایی که دورش خط کشیدم یکیش swift code هست یکیش هم مشخصات خودتون که اگه حساب بانکی ندارین بجاش باید ID بنویسین(شماره شناسنامه)..
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)