صفحه 5 از 25 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 246

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در بیروت - لبنان در سال ۲۰۱۲

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در بیروت در سال ۲۰۱۲

سلام دوستآن ... کسی‌ توی این ماه برای مصاحبه دانشجویی بیروت نرفته؟لطفا ما رو بی‌ خبر نذارین !

Junior Member

از بچه های بیروت کسی بوده BS کسی جز پدر و مادر رو ببره ؟ برخوردشون چطور بوده با این مساله؟
    سپاس

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از بیروت در سال 2012

چرا این صفحه این قدر سوت و کور شده؟ لطفا بچه‌ها از تجربیات بیروت بیاد بنویسید .مرسی‌

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از بیروت در سال 2012

من دوستی دارم در لبنان و برای وقت باهاش تماس گرفتم. اتفاقا همون روز یک ایرانی دیگه که دوستم براش وقت گرفته بود اونجا بود و گفت که ویزاش رد شده. ایشون برای فرصت مطالعاتی رفته بود و بهش گفته بودن مدرک لیسانس و فوق لیسانست رو بده و نداشته. یک روز دیگه رفته و حتی ازش پرسیدن اینجا کجا ساکنی و ایشون چون هتل هم نگرفته بودند حسابی گیر کرده بودند. آخرش هم بهش گفتند که شما باید برید دبی یا آنکارا. من ایمیل زده بودم واسه گرفتن وقت و تو ایمیل هم گفته بودن شما اگه مجبورید باید بیاید اینجا.
    برداشت من اینه که بیروت هم بد شده و سختگیر. در نتیجه دوستان دیگه اگه لطف کنند و تجربیاتشون رو اینجا بگذارند میشه به یه جمع بندی بهتر رسید. من خودم تصمیم 100 درصد گرفته بودم که برم بیروت ولی الان به شدت شک کردم و دنبال جاهای دیگه هستم مگر اینکه دوستان دیگه از تجربیات مثبتشون بگن.

از دوستان ممنون میشم که این موضوع رو انقدر سوت و کور نگه ندارن و تجربیاتشون رو بنویسن.

من یک سوال دارم توی سایت سفارت امریکا قسمت مدارک لازم برای ویزای دانشجویی نوشته :
    a letter from the bank is not acceptable. Only a savings account bank book or an original computer-generated statement showing at least six-twelve months of transactions will be accepted.
    حالا من که مثلا حساب بلند مدت دارم که دو سال 30 میلیون توش هست باید چی ببرم ؟ منظور از این
    savings account bank book دقیقا چی هست ؟

راستی دوستانی که توی آوریل و می وقت دارن لطفا نتیجه و مصاحبه رو اینجا به اشتراک بگذارند. اگه به تاپیک بیروت 2011 مراجعه کنید می بینید همه ویزا می گرفتن حتی بدون AP و کلیر ها هم همه زیر 40 روز ولی پستهای آخر همه پر از ریجکت و خلاصه و بدون توضیح و توی تاپیک 2012 هم هیچ تجربه کاملی نیست و کلا به نظرم بیروت 2012 اصلا امیدوار کننده نیست
    من برای 7-8 می وقت دارم کسی اون موقع ها وقت داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmirzaa نمایش پست ها
    من یک سوال دارم توی سایت سفارت امریکا قسمت مدارک لازم برای ویزای دانشجویی نوشته :
    a letter from the bank is not acceptable. Only a savings account bank book or an original computer-generated statement showing at least six-twelve months of transactions will be accepted.
    حالا من که مثلا حساب بلند مدت دارم که دو سال 30 میلیون توش هست باید چی ببرم ؟ منظور از این
    savings account bank book دقیقا چی هست ؟
    منظور دفتر چه حساب بانکی. باید بدین ترجمه. من هم برده بودم، اصلش رو هم ببرید

با سلام

دوستان اخيرا كسي بوده كه براي دكتري بدون فاند اقدام كرده باشه؟ آخه شنيدم به BS & Transactions خيلي گير ميدن! لطفا اگر كسي اخيرا مصاحبه داشته تجربه خودشو بهمون بگه. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MahmoudAbdi نمایش پست ها
    با سلام

دوستان اخيرا كسي بوده كه براي دكتري بدون فاند اقدام كرده باشه؟ آخه شنيدم به BS & Transactions خيلي گير ميدن! لطفا اگر كسي اخيرا مصاحبه داشته تجربه خودشو بهمون بگه. ممنونم
    من خودم هفته قبل رفتم سفارت که مشکلی نبود و گفت که تا 1 ماه بهت خبر میدیم بیای ویزاتو بگیری البته من فول فاند بودم ولی دو تا از دوستام که فاند نداشتن ریجکت شدن و آفیسر گفته بود که من به نامه های BS و ... بانکهای ایرانی اعتماد ندارم و بانکهای شمارو نمیشناسم و این حرفا و ریجکتشون کرده بود و گفته بود برین آنکارا یا دبی که بانکاتونو خوب می شناسنوو توصیه من هم اینه که امسال بچه های بدون فاندی برن آنکارا یا دبی که استرس این چیزارو نداشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alighaffari نمایش پست ها
    من خودم هفته قبل رفتم سفارت که مشکلی نبود و گفت که تا 1 ماه بهت خبر میدیم بیای ویزاتو بگیری البته من فول فاند بودم ولی دو تا از دوستام که فاند نداشتن ریجکت شدن و آفیسر گفته بود که من به نامه های BS و ... بانکهای ایرانی اعتماد ندارم و بانکهای شمارو نمیشناسم و این حرفا و ریجکتشون کرده بود و گفته بود برین آنکارا یا دبی که بانکاتونو خوب می شناسنوو توصیه من هم اینه که امسال بچه های بدون فاندی برن آنکارا یا دبی که استرس این چیزارو نداشته باشن
    آقا لطف می کنید راجع به سوالاتی که ازتون پرسیدن یه سری اطلاعات بدید. منهم فول فاندم، و باسه چند هفته دیگه دارم می رم بیروت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)