صفحه 2 از 57 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 565

موضوع: Technische Universität Darmstadt

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    واسه ارشد برق که امتحان داره
    بر چه اساسی میگی سخت پذیرش میدن؟ از کسی شنیدی؟
    واسه مدرک زبان نیازی نیست اصلشو بفرستین.کپی سرتیفای شده هم قبوله(مدرکتونو بدین دارالترجمه کپی برابر اصل کنین). لااقل واسه آیلتس که اینجوری قبوله
    سلام
    میشه بفرمایید که از رو چه منبعی می گید که برای master of EE مصاحبه داره؟؟؟
    مرسی

واسه ارشد برق که امتحان داره
    بر چه اساسی میگی سخت پذیرش میدن؟ از کسی شنیدی؟
    واسه مدرک زبان نیازی نیست اصلشو بفرستین.کپی سرتیفای شده هم قبوله(مدرکتونو بدین دارالترجمه کپی برابر اصل کنین). لااقل واسه آیلتس که اینجوری قبوله

بر اساس حرف های بچه ها می گم سخت پذیرش می دن حتی دانشجوهای خارجی از کشور های دیگه هم با یه مدرک ایلتس و معدل معقول 15 اینا رد شدن البته همه اینا بستگی به اینم داره که اون ترم چن نفر متقاضی داشته باشه دانشگاه ولی بازم این حرفیه که فقط من شنیدم خودم هنوز اپلای نکردم.
    واسه امتحانم من بهشون میل زدم اینطور گفتن امتحانی نداره اما طبق گفته بچه ها در فروم قبلا امتحان داشته اما اگر شما لینک یا منبع موسخ تری دارید اینجا بذارید لینکشو ممنون می شم.

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    بر اساس حرف های بچه ها می گم سخت پذیرش می دن حتی دانشجوهای خارجی از کشور های دیگه هم با یه مدرک ایلتس و معدل معقول 15 اینا رد شدن البته همه اینا بستگی به اینم داره که اون ترم چن نفر متقاضی داشته باشه دانشگاه ولی بازم این حرفیه که فقط من شنیدم خودم هنوز اپلای نکردم.
    واسه امتحانم من بهشون میل زدم اینطور گفتن امتحانی نداره اما طبق گفته بچه ها در فروم قبلا امتحان داشته اما اگر شما لینک یا منبع موسخ تری دارید اینجا بذارید لینکشو ممنون می شم.
    درست میفرمایین. من اشتباه میکردم. اون اینترویو که نوشته بودن همون مشخصاتمونو فقط میپرسه. فقط یک چیزی بود که من پاک ناامید شدم.یک جا تحت عنوان qualification میپرسه که مدرک قبلیتون چی بوده و گزینه هاش اونایی که به ما ربط داره ایناست: Karshenasi at a state university
    Lisans at a state university
    این state university یعنی که احتمالا دانشگاه آزاد قبول نیست؟
    اونایی که میگی رد شدن احتمالا دانشگاه آزادی نبودن؟ خودت باهاشون صحبت کردی یا این حرفا رو از جایی شنیدی؟
    آخه من همین چند روز پیش از اشتوتگارت فقط به دلیل دانشگاه آزادی بودن رد شدم ،نگرانم که بقیه دانشگاه های آلمان هم به همین دلیل ردم کنن!

درست میفرمایین. من اشتباه میکردم. اون اینترویو که نوشته بودن همون مشخصاتمونو فقط میپرسه. فقط یک چیزی بود که من پاک ناامید شدم.یک جا تحت عنوان qualification میپرسه که مدرک قبلیتون چی بوده و گزینه هاش اونایی که به ما ربط داره ایناست: Karshenasi at a state universityLisans at a state universityاین state university یعنی که احتمالا دانشگاه آزاد قبول نیست؟اونایی که میگی رد شدن احتمالا دانشگاه آزادی نبودن؟ خودت باهاشون صحبت کردی یا این حرفا رو از جایی شنیدی؟آخه من همین چند روز پیش از اشتوتگارت فقط به دلیل دانشگاه آزادی بودن رد شدم ،نگرانم که بقیه دانشگاه های آلمان هم به همین دلیل ردم کنن!
    یعنی دانشگاه اشتوتکارت به شما گفت چون دانشگاه ازادی ردی یا اینطور نتیجه گرفتید?دختر دایی خود من 2سال پیش از اشتوتکارت پذیرش گرفت دانشگاه ازاد مشهدم خونده بود.اما درباره ی دارم اشتات همین امروز من در قسمت نتایج پذیرش بالای صفحه یکی به اسم اقای علی رو دیدم که الان دانشگاه دارم اشتات داره میخونه و اگر اشتباه نکنم ازاد لاهیجان هم بودن کارشناسی شونو و معدل 13.27پس فکر نمیکنم اونقدر که شما فکر می کنید دانشگاه ازاد بودن منفی باشه البته نمیگم مثبته من خودمم ازاد خوندم و میدونم چقدر کار ادم سخت می شه در ضمن دو تا از دوستام ازاد مشهد مهندسی پزشکی می خوندن از دانشگاه ماینز پذیرش گرفتن یا پسر داییم از کلوز هال , خوب اونقدرام بی اعتبار نیست ازاد نگران نباشیدهر چند من خودمم نگرانم:-D

رشته و دانشگاه

یعنی دانشگاه اشتوتکارت به شما گفت چون دانشگاه ازادی ردی یا اینطور نتیجه گرفتید?دختر دایی خود من 2سال پیش از اشتوتکارت پذیرش گرفت دانشگاه ازاد مشهدم خونده بود.اما درباره ی دارم اشتات همین امروز من در قسمت نتایج پذیرش بالای صفحه یکی به اسم اقای علی رو دیدم که الان دانشگاه دارم اشتات داره میخونه و اگر اشتباه نکنم ازاد لاهیجان هم بودن کارشناسی شونو و معدل 13.27پس فکر نمیکنم اونقدر که شما فکر می کنید دانشگاه ازاد بودن منفی باشه البته نمیگم مثبته من خودمم ازاد خوندم و میدونم چقدر کار ادم سخت می شه در ضمن دو تا از دوستام ازاد مشهد مهندسی پزشکی می خوندن از دانشگاه ماینز پذیرش گرفتن یا پسر داییم از کلوز هال , خوب اونقدرام بی اعتبار نیست ازاد نگران نباشیدهر چند من خودمم نگرانم:-D
    بله دقیقا گفت چون دانشگاه آزادی هستی رد شدی.توضیحات دقیق تر رو تو فروم اشتوتگارت نوشتم.یه نگاهی بکنین.شاید از امسال اینطوری شدن.
    از این افرادی که گفتین دانشگاه آزادی بودت ایمیل هیچ کدومشونو ندارین؟
    اگه دارین ممنون میشم به ایمیلم بفرستین iraj12345@yahoo.com
    و ممنون که بهم روحیه دادین. ضمنا جواب اون سوالم راجع به state university رو کسی نداد

عزیز من چیزی را جع به تفاوت اینا که گفتی نمی دونمم
    اما به اینا یه نگاه بنداز همشون از قسمت پذیرش دیدم

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1550

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1486

لینک دومی مال اقایی به اسم aliali30 هستش یه سر به پروفایلش تو فروم بزن موفق باشی

oh shit
    من برای قسمت قدرت میل زده بودم
    االان دیدم مهندسی برق قدرت امتحان نداره ولی ice امتحان انلاین داره
    In order to ensure that all the candidates have the required background, we included an assessment test in our application procedure. This test is done online and helps us to assess your background knowledge on the topics that are required in the iCE study program.

اینم لینکش

من که قید این دانشگاه و زدم واسه ice اگه بفرستم همون قدرت می فرستم ببین چی نوشته
    The International Master Program – Information and Communication Engineering is a program of excellence. We expect from our students a solid background in basic engineering subjects, as well as good foundations on information technology and communications. Here is a list of topics that our students should be proficient in:
    • Mathematics and Statistics
    • Physics
    • Foundations of Communication Technology
    • Foundations of Communication Systems
    • Signal Theory
    • Software Engineering
    • Computer Architecture
    • Electronics and Semiconductor devices
    ویرایش توسط sahel12 : January 16th, 2012 در ساعت 03:33 PM

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

بچه ها سلام :
    چند تا سوال دارم:
    1. باید گواهی قبولی تو کنکور رو براشون بفرستی ؟ همون که رتبه و اسم دانشگاه قبول شده و .. زده؟
    2.مدارک همون ترجمه دارالترجمه و مهر مترجم کافیه؟
    3. تو یه قسمت تو آنلاین اپلیکیشن داره:
    Type of Degree:
    Bachelor an Fachhochschulen
    Bachelor an Kunsthochschulen,
    Bachelor an Universtaeten
    Bachelor U - Lehrer

4.و آیا زودتر اپلای کردن منجر به زودتر اعلام کردن نتیجه ها میشه ؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه

عزیز من چیزی را جع به تفاوت اینا که گفتی نمی دونمم
    اما به اینا یه نگاه بنداز همشون از قسمت پذیرش دیدم

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1550

http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1486

لینک دومی مال اقایی به اسم aliali30 هستش یه سر به پروفایلش تو فروم بزن موفق باشی
    خودت این لینکا رو دیدی؟ اون اولی که کارشناسیشو دانشگاه آزاد بوده ارشدشو هند بوده، اون یکی دیگه هم که چمران اهواز بوده،از بهترین دانشگاه های سراسری ایرانه
    واسه امتحان هم، گفتم که یک جایی دیده بودم و یادداشت هم کرده بودم. منو که اگه تک تک ناخونامو بکشن حاضر نیستم قدرت بخونم، از درسای کارشناسی هم که چیزی یادم نمونده که بخوام امتحان بدم ==> بنابراین میریم سراغ دانشگاه بعدی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    بچه ها سلام :
    چند تا سوال دارم:
    1. باید گواهی قبولی تو کنکور رو براشون بفرستی ؟ همون که رتبه و اسم دانشگاه قبول شده و .. زده؟
    2.مدارک همون ترجمه دارالترجمه و مهر مترجم کافیه؟
    3. تو یه قسمت تو آنلاین اپلیکیشن داره:
    Type of Degree:
    Bachelor an Fachhochschulen
    Bachelor an Kunsthochschulen,
    Bachelor an Universtaeten
    Bachelor U - Lehrer

4.و آیا زودتر اپلای کردن منجر به زودتر اعلام کردن نتیجه ها میشه ؟
    اونجوری که از اینجا برمیاد:
    1. بله
    2.نه، سفارت آلمان هم باید تایید کنه
    4. اونجور که خودشون میگن،بله
    در مورد مدارک من تو یادداشتام به طور خلاصه نوشتم که هر چیزی رو که هر جایی تا حالا دیدم که بخوان، اینجا همشو یکجا میخوان!