صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 565

موضوع: Technische Universität Darmstadt

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    فکر کردم ice می خواین اپلای کنید
    1 ماه؟ تو فروم نوشته 1 هفته چطور می گید یک ماه؟
    نه دیگه !! 1ماهم جوو بود!
    ولی برای من بین سه تا 4هفته طول کشید . خود اون کسی هم رفتم پیشش همینو بهم گفت. گفت برو چند هفته دیگه برات میفرستیم ! (البته من تو آذر رفتم و ممکن بود ترافیک زیاد باشه ولی خداییش گواهی رو ببینید فک میکنین کار 2 دقیقس!!!!)
    بهر حال این تجربه من بود
    راستی در مورد اون ریز نمرات من که گفتم نظری ندارین ؟ حتما باید خارجه و دادگستری بخوره؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

تا جایی که من می دونم لازمه
    من رفتم درخواست دادم دانشگامون اونم گفت یه 5000 تومن فکر کنم واریز کنم به یه حسابی بعد دیگه رسید گرفت گفت یه ماه دیگه زنگ بزن اگه اومده بود بیا بگیر منم همین کارو کردم ولی دو تا از دوستام ازاد مشهد بودن خودشون فرستادن تهران مهر بخوره برگرده :d

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    مگه نگفتین قدرت امتحان نداره؟!؟!؟
    من که واسه ارشد میخام باید کارنامه کارشناسی رو بفرستم . اگه شما هم مستر میخای همین کارو بکن!
    ولی حواست باشه این مدرک حدود یه ماه طول میکشه صدورش از سازمان سنجش
    واسه دانشگاه آزاد که حدود یک هفته طول میکشه، سراسری رو نمیدونم

رشته و دانشگاه

تا جایی که من می دونم لازمه
    من رفتم درخواست دادم دانشگامون اونم گفت یه 5000 تومن فکر کنم واریز کنم به یه حسابی بعد دیگه رسید گرفت گفت یه ماه دیگه زنگ بزن اگه اومده بود بیا بگیر منم همین کارو کردم ولی دو تا از دوستام ازاد مشهد بودن خودشون فرستادن تهران مهر بخوره برگرده :d
    اگه کارو دست اونا بسپرین که حتما یک ماه تا چهل روز طول میکشه ولی اگه خودت انجام بدی یک هفته. من میترسم اگه بیشتر از این در این موارد صحبت کنیم مدیرای سایت تذکر بدن که این بحث مال فروم دیگست

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

All certificate must be submitted as certified copies.The TU Darmstadt accepts certificates in the GErman or English languages.If your certificates are not in German or English you must additionally provide officail translations in one of these languages.You can get these translations certified bye the German embassy or consulate in your home country of origin,or bye a certified translator ion Germany.The certified copy and officail translation have to be attached to each other to ensure recognition.
    سلام
    اپلیکیشن فرم رو که تکمیل کردم و پرینت گرفتم اینو نوشته بود.من باید مدارک ترجمه شده رو ببرم سفارت المان برام مهرش کنه و بعد بفرستم؟
    و سوال دومم اینه که منظور از Secondary schoolدقیقا چیه؟فقط سه سال دبیرستان کافیه؟یا اینکه پیش دانشگاهی رو هم باید بفرستیم؟
    تو سایتشم اینو گفته:
    lease submit legally-certified copies of all documents only (no originals)

Certifications will only be accepted if they were made by:

• the institution (school or university) which issued the original
    • the office of the mayor or city council (Ortsgericht) of a German town
    • a notary public in Germany
    • a German embassy or a German consulate
    • the foreign embassy or consulate in Germany

با این حساب فکر کنم بشه وقتی از دارالترجمه ترجمه ها رو گرفتیم کپی کنیم و ببریم سفارت المان تاییدش کنیم؟درسته؟راه دیگه ای هم هست؟
    ویرایش توسط hassanrouhi : February 6th, 2012 در ساعت 01:13 PM
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

بچه ها همه اینا رو تو فروم ها توضیح دادن عزیز یه سرچ بزن.
    سفارت لازم نیست ببری اگه تهران نیستی با پست بفرست تایید میشه اگرم تهرانی وقت نمی خواد بگیری (یه زنگ می خوای سفارت بزن)

اونم مدرک دیپلمته
    تا جایی که من می دونم هم مدرک دیپلم و ریز نمرات و هم پیش و ریز نمرات و هم فارق التحصیلی و ریز نمرات رو می خوان

رشته و دانشگاه

بچه ها همه اینا رو تو فروم ها توضیح دادن عزیز یه سرچ بزن.
    سفارت لازم نیست ببری اگه تهران نیستی با پست بفرست تایید میشه اگرم تهرانی وقت نمی خواد بگیری (یه زنگ می خوای سفارت بزن)

اونم مدرک دیپلمته
    تا جایی که من می دونم هم مدرک دیپلم و ریز نمرات و هم پیش و ریز نمرات و هم فارق التحصیلی و ریز نمرات رو می خوان
    سلام
    چجوری با پست تایید میشه؟ منظورتون آرامکسه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟
    اینجا که گفته یا جایی که صادر کرده باید کپی برابر اصل بکنه یا سفارتشون(اون گزینه هایی که به ما میخوره). چجوری میگین لازم نیست؟
    من خودم همین مشکل بزرگ رو دارم که نمیدونم دانشگاه آزاد یا آموزش پرورش کپی مدارکی رو که صادر کردن برابر اصل میکنن؟ تا اینجای کار که هیچ جایی دوست نداشته که کار ما رو راه بندازه و اگه بتونن "نه" بگن حتما حتما با افتخار میگن "نه، انجام نمیدیم"!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    All certificate must be submitted as certified copies.The TU Darmstadt accepts certificates in the GErman or English languages.If your certificates are not in German or English you must additionally provide officail translations in one of these languages.You can get these translations certified bye the German embassy or consulate in your home country of origin,or bye a certified translator ion Germany.The certified copy and officail translation have to be attached to each other to ensure recognition.
    سلام
    اپلیکیشن فرم رو که تکمیل کردم و پرینت گرفتم اینو نوشته بود.من باید مدارک ترجمه شده رو ببرم سفارت المان برام مهرش کنه و بعد بفرستم؟
    و سوال دومم اینه که منظور از Secondary schoolدقیقا چیه؟فقط سه سال دبیرستان کافیه؟یا اینکه پیش دانشگاهی رو هم باید بفرستیم؟
    تو سایتشم اینو گفته:
    lease submit legally-certified copies of all documents only (no originals)

Certifications will only be accepted if they were made by:
    • the institution (school or university) which issued the original
    • the office of the mayor or city council (Ortsgericht) of a German town
    • a notary public in Germany
    • a German embassy or a German consulate
    • the foreign embassy or consulate in Germany

با این حساب فکر کنم بشه وقتی از دارالترجمه ترجمه ها رو گرفتیم کپی کنیم و ببریم سفارت المان تاییدش کنیم؟درسته؟راه دیگه ای هم هست؟
    دروود بر حسن عزیز.
    ببین رفیق عزیزم شما تمامی مدارک رو میبری دارالترجمه و میزاری تو پاکت و واسه دانشگاه میفرستی نیازی هم نیست که سفارت واسه تایید ببری.
    در خصوص secondry هم باید خدمتت عرض کنم که کلیه ریزنمرات و دانشنامه دوره پیش دانشگاهی و دبیرستان(دیپلم) رو باید ترجمه کنی و به همراه سایر مدارک ارسال کنی.
    ازاد اندیش باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    سلام
    چجوری با پست تایید میشه؟ منظورتون آرامکسه؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟
    اینجا که گفته یا جایی که صادر کرده باید کپی برابر اصل بکنه یا سفارتشون(اون گزینه هایی که به ما میخوره). چجوری میگین لازم نیست؟
    من خودم همین مشکل بزرگ رو دارم که نمیدونم دانشگاه آزاد یا آموزش پرورش کپی مدارکی رو که صادر کردن برابر اصل میکنن؟ تا اینجای کار که هیچ جایی دوست نداشته که کار ما رو راه بندازه و اگه بتونن "نه" بگن حتما حتما با افتخار میگن "نه، انجام نمیدیم"!
    اینجا دارالترجمه کپی برابر اصل می کنه بعد می فرستی سفارت تایید شه
    والا عزیز من خودم از شما عقب تره مراحل کارم اینا رو دوستام و فامیلا بهم میگن

بچه ها راجع به این موضوع بریم قسمت سایر مدارک یا ارسال مدارک بحث کنیم پرتمون می کنن بیرونا

http://www.applyabroad.org/forum/for...ge3&order=desc

Senior Member

بچه ها یه سوال.میگن کارنامه کنکورو بیار, یکی از دوستام که تو آخن درس میخونه برق قدرت گفت کارنامه ماله بچه های سراسریه.ما که دانشگاه آزاد هستیم نمیخوان.حالا من چه کنم؟ اگه هم بخوام کارنامه کنکور بگیرم سراسریو باید بگیرم یا کارنامه دانشگاه آزادو؟