صفحه 1 از 555 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5548

موضوع: وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

لطفا" وضعیت کلیرنس ویزای خود در دبی در سال ۲۰۱۲ را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از وضعیت کلیرینس سایر کاربران در سال های قبل به موضوعات زیر مراجعه کنید:

وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2011

وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2010

وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2009
    ویرایش توسط ShahdaD : December 31st, 2011 در ساعت 10:04 PM
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

سلام دوستان
    من و همسرم برای ویزای ,F2, F1اقدام کردیم. 14 نوامبر دبی بودیم که با ما مصاحبه نکردند . 8 دسامبر تاجیکستان بودیم که اصلاً تو سفارت راهمون ندادن . 28 دسامبر هم باز دبی بودیم که فرستادنمون تو باقالیها ( منظورم Clearance , Administrative process هست) . حالا هم که از غصه دارم دق میکنم. کلاسهام 9 ژانویه شروع میشن.خواهش میکنم یک کسی چیزی بنویسه که من بدونم حداقل تنها نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamtele نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای ویزای ,F2, F1اقدام کردیم. 14 نوامبر دبی بودیم که با ما مصاحبه نکردند . 8 دسامبر تاجیکستان بودیم که اصلاً تو سفارت راهمون ندادن . 28 دسامبر هم باز دبی بودیم که فرستادنمون تو باقالیها ( منظورم Clearance , Administrative process هست) . حالا هم که از غصه دارم دق میکنم. کلاسهام 9 ژانویه شروع میشن.خواهش میکنم یک کسی چیزی بنویسه که من بدونم حداقل تنها نیستم.
    دوست عزیز از حالا بی تابی نکن! خیلی از بچه هایی که الان آمریکا هستن یک یا حتی دو ترم دیفر کردن. بچه هایی هم هستن که الان بیش از 7 ماهه منتظرن اما خبری از کیلیر نیست. از طرفی بودن دوستانی که در کمتر از یک ماه هم کیلیر شدن. صبور باش.

Junior Member

سلام دوستان
    صبور باش جانم. من و همسرم امروز دقيقاً 209 روزه كه منتظريم. بايد بدوني اين راه، سختي داره واقعاً. اما برات خبر خوبي هم دارم. كيس هاي مثل ما كم هستند و احتمال اينكه زود كلير شيد بالاست به اميد خدا. حالا براي چه رشته و مقطع و دانشگاهي اقدام كرديد؟با فاند؟ (بهتره اينجا آمار دقيقي از خودتون بذاريد تا براي دوستاني كه در آينده مراجعه مي كنند هم قابل استفاده باشه.)

یکی از دوستام 29 دسامبر 2009 دوبی مصاحبه داشت و 10 ژانویه 2010 کلیر میشه خلاصه تا 16 ژانویه میرسه با چند روز تاخیر مجاز.
    شما نقص مدارک داشتید به این مشکلات برخوردید. بگید تا سایرین هم از تجربتون استفاده کنند. اگر چنین هست نحوه کسب اطلاعاتتون هم بفرمایید.

سلام دوستان

Junior Member

من 4July مصاحبه داشتم. 19Oct یک بار کلیر شدم ولی دوباره ازم Research Plan خواستن. 17Nov بهم Email زدن که ویزات آماده هست ولی باز ویزا برام صادر نشد. این Email ها 4 بار دیگه تکرار شد. بالاخره دفعه 5ام ویزام صادر شد و امروز پاسم رسید دستم با ویزای Single. ویزا رو که دیدم نوشته بود Clearance Received 1 Nov 2011. من نمیدونم چرا 2ماه طول کشید.
    از چند نفر دیگه هم شنیدم که کلیر شدن.
    امیدوارم همه به این ترم برسن.

Junior Member

سلام
    از همه شما دوستان عزیز که منو دلداری دادید ممنونم. حالا با جوابهایی که به من دادید احساس خیلی بهتری دارم . البته از اینکه دیدم شمادوستان عزیزم اینقدر منتظر موندین ناراحت شدم ولی از ته دل از خدا خواستم که انتظار همه مون رو به زودی زود به سر ببره
    مشخصات من:
    متقاضی دکتری مخابرات
    بدون فاند
    پذیرش از دانشگاه ایالتی
    من نقص مدارک نداشتم. ولی خیلی از مدارکم رو ندید حتی وقتی بهش گفتم نشونشون بدم گفت نیازی نیست. من SOP داشتم ولی گفت RP بده که من چون RA نیستم گفتم ندارم .گفت برامون بفرست که همون شبش فرستادم و ایمیل دریافتش رو هم گرفتم.
    الآن یک سوال دارم . البته همون موقع که برگه زرد بهمون داد پرسیدم اگه ما کیسمون رو کنسل کنیم بریم سفارت دیگه چی میشه ؟ که جواب داد همه جا روال همینه.حالا ما 5 ژانویه تاجیکستان وقت داریم ویزای تاجیکستان رو هم داریم اگه کیسمون رو کنسل نکنیم و اونجا هم نگیم که دبی بودیم میفهمند؟ باهامون مصاحبه نمیکنند؟

بله میفهمند و مصاحبه نمیکنند. به نظر من زود قضاوت نکنید در مورد دوبی. اگر هم خواستید این کار و انجام بدید حتما کنسل کنید از کنسلیش مطمئن شید. و پیشنهاد میکنم که یک دلیل قانع کننده برای کنسل کردن پیدا کنید. مثلا اگر برای این ترم نشد و دیفر کردید با SEVIS جدید اسباب کنسلی درست و حسابی رو بچینید.
    به نظر من باید صبر کنید ببینید دوبی چطور میشه بیشتر از 2 ماه.

سلام
    از همه شما دوستان عزیز که منو دلداری دادید ممنونم. حالا با جوابهایی که به من دادید احساس خیلی بهتری دارم . البته از اینکه دیدم شمادوستان عزیزم اینقدر منتظر موندین ناراحت شدم ولی از ته دل از خدا خواستم که انتظار همه مون رو به زودی زود به سر ببره
    مشخصات من:
    متقاضی دکتری مخابرات
    بدون فاند
    پذیرش از دانشگاه ایالتی
    من نقص مدارک نداشتم. ولی خیلی از مدارکم رو ندید حتی وقتی بهش گفتم نشونشون بدم گفت نیازی نیست. من SOP داشتم ولی گفت RP بده که من چون RA نیستم گفتم ندارم .گفت برامون بفرست که همون شبش فرستادم و ایمیل دریافتش رو هم گرفتم.
    الآن یک سوال دارم . البته همون موقع که برگه زرد بهمون داد پرسیدم اگه ما کیسمون رو کنسل کنیم بریم سفارت دیگه چی میشه ؟ که جواب داد همه جا روال همینه.حالا ما 5 ژانویه تاجیکستان وقت داریم ویزای تاجیکستان رو هم داریم اگه کیسمون رو کنسل نکنیم و اونجا هم نگیم که دبی بودیم میفهمند؟ باهامون مصاحبه نمیکنند؟
    دوست خوب، من فکر میکنم شما کمی در مورد پروسه‌ی اخذ ویزای آمریکا اطلاعاتتون ناکافی باشه. اگر این طور هستش، خواهش میکنم برید دراین زمینه از طریق انجمن های این سایت (به خصوص وضعیت کلیرنس دوبی در سالهای قبل) کمی اطلاعات جمع کنید.
    توجهتون رو به این نکته جلب کنم که فکر میکنم بیش از 99% از متقاضیانِ ایرانی برای ویزای آمریکا باید پروسه‌ی کلیرنس رو طی کنند.(مهم نیس کجا برند مصاحبه). عده‌ی بسیار معدودی که یا ویزای غیر دانشجویی میخوان بگیرند یا برای رشته‌ی هنر میخوان ادامه تحصیل بدهند ممکنه به پروسه‌ی کلیر نخورند. زمان کلیرنس هم به خیلی عوامل بستگی داره. اتفاقا رشته‌های برق و مخابرات هم زمان کلیرنسشون معمولا خیلی کوتاه نیس ولی کسانی بودند که دو هفته ای هم کلیر شدن.
    توجه کن که شما از وقتی رفتی مصاحبه 5-4 روز گذشته و بعدش هم سفارت و واشنگتن در این چند روز تعطیل بوده، چطور انتظار داری به همین سرعت کارای کلیرنست انجام بشه؟ حتی اگر فردا هم کلیر شی، حدوداً یک هفته برای خوردن مهر تو پاسپورت زمان نیاز داری. پس سعی کن با خیال راحت فکر کنی که 9 ژانویه آمریکا نخواهی بود. اگر جزو خوش شانس‌ها باشی، میتونی با نامه تاخیر (Late arrival) بری. این حرف ها رو فقط از روی نظر واقع گرایانه نسبت به قضیه زدم که الکی خودتو امیدوار نکنی. ولی این رو هم بدون که احتمالش کم نیس که به همین ترم برسی، چون معمولا توی ژانویه خیلی از بچه ها کلیر میشن.

به نظرتون ایمیل زدن به سفارت این روزا خوبه یا بده؟ با توجه به اینکه تو این 25 روز که از مصاحبم میگذره 3 بار ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)