صفحه 11 از 555 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5548

موضوع: وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط has نمایش پست ها
    ممنون. واسه پدر مادرم بوده. فقط الآن نمی دونیم چطور میشه pickup کرد؟
    سه راه دارید: خودتون برید، به آژانس پاستون رو بدید، به یکی از بر وبچز اپلای ابرود بگید براتون این کار رو بکنه.
    در هرصورت میرید دوبی پاسها رو طبق برنامه میبرید تحویل میدید به سفارت بعد میگن دو روز دیگه یا سه روز دیگه پاستون رو که ویزا روش خورده تحویل میگیرید
    مبارکتون باشه
    well begun is half done

Junior Member

صفا جان تبریک میگم که بالاخره تونستی بری. یادم هست که چه قدر حرص خوردی!!
    محض اطلاعت من بیشتر از 8 ماه هست که منتظر هستم.
    برای دوستانی که تازه رفتن مصاحبه باید گفت که کیس هایی مثل ما کم هستش و نگران نباشند. فقط 1-2 هفته یک بار از طریق ایمیل چک کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط safa6000 نمایش پست ها
    من در دوبی 2 تا از بچه های اینجا رو ملاقات کردم. اونا هم پیک آپ کردن و رفتن.
    شاید بقیه هم مثل من سرشون یهو خیلی شلوغ شده و وقت نکردن بیان بگن کلیر شدن یا شایدم یادشون رفته.
    از بقیه دوستان خودم هم تقریبا همه کلیر شدن و به موقع برای ترم بهار خودشون رو رسونده بودن.
    تازه اینجا که اومدم، ایرانیهای دیگه ای هم بودن که کلیر شده بودن و اصلا از AA خبر نداشتن.

یک نکته جالب اینکه، یکی از دانشجوهای بنگلادشی اینجا گفت که کل پروسه مصاحبه تا پیک آپ فقط 1 هفته براش طول کشیده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    سه راه دارید: خودتون برید، به آژانس پاستون رو بدید، به یکی از بر وبچز اپلای ابرود بگید براتون این کار رو بکنه.
    در هرصورت میرید دوبی پاسها رو طبق برنامه میبرید تحویل میدید به سفارت بعد میگن دو روز دیگه یا سه روز دیگه پاستون رو که ویزا روش خورده تحویل میگیرید
    مبارکتون باشه
    ممنون از جوابتون.
    کسی آژانس معتمدی سراغ داره واسه pickup که زود هم برگردونه پاسپورتها رو؟
    یا اگر کسی به زودی واسه pickup بره؟ (با پرداخت هزینه)

Junior Member

دوستان اخیرا کسی کلیر نشده؟ بیش از 2 هفته است که خبری از کلیرنس ویزای دانشجویی نبوده تو این فروم. 84 روز از مصاحبه من می گذره و هیچ خبری نیست. سفارت جواب ایمیل هام رو هم نمیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srr129 نمایش پست ها
    دوستان اخیرا کسی کلیر نشده؟ بیش از 2 هفته است که خبری از کلیرنس ویزای دانشجویی نبوده تو این فروم. 84 روز از مصاحبه من می گذره و هیچ خبری نیست. سفارت جواب ایمیل هام رو هم نمیده.
    سلام. من ۲۵ روز از مصاحبم برای ویزای F2 گذشته و خبری نیست. خواهر همسرم و شوهرشون برای کنگره می رن. 80 روز از مصاحبشون گذشته و خبری نیست، با اینکه سومین بار که میرن آمریکا. ایمیل هم زدن اما جوابی نگرفتن. یک هفته هم بیشتر به کنگرشون نمونده. ایشالله همه هر چه سریعتر و به خوشی کلیر بشن.

Junior Member

وضعیت کلیر شدنها آدم رو از درخواست ویزا نا امید می کنه. کسی اگه میتونه لطفا سوال من رو در مورد کلیر جواب بده.
    من باید به یک مصاحبه تحصیلی برم که مربوط به یک فول فاند میشه از طرف شیخ دوبی. دقیقا 1 ماه به تاریخ مصاحبه مونده و من خیلی خوشبینانه بتونم حدودا 2 هفته دیگه تازه برم سفارت در دوبی برای مصاحبه ویزا. حالا سوال من در مورد کلیر شدن اینه که آیا برای ویزاهای به این شکل که شامل ویزای بیزنس میشه و خیلی فوری هستش آیا در صورت گرفتن ویزا از طرف سفارت احتمال این هست که حدود 10 الی 12 روز جواب کلیر بیاد یا اینکه هیچ تفاوتی بین کلیر ویزای دانشجویی و بیزنس و توریستی و غیره نیست؟ اگه کلیر بخواد طول بکشه وقت مصاحبه میگذره و فایده ای نداره آیا ممکنه افسر به این مساله توجه کنه و درخواست کلیرنس فوری بده ؟! یا برعکس ممکنه به دلیل عدم زمان کافی برای کلیر شدن کلا رجکت کنه منو؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnovin نمایش پست ها
    وضعیت کلیر شدنها آدم رو از درخواست ویزا نا امید می کنه. کسی اگه میتونه لطفا سوال من رو در مورد کلیر جواب بده.
    من باید به یک مصاحبه تحصیلی برم که مربوط به یک فول فاند میشه از طرف شیخ دوبی. دقیقا 1 ماه به تاریخ مصاحبه مونده و من خیلی خوشبینانه بتونم حدودا 2 هفته دیگه تازه برم سفارت در دوبی برای مصاحبه ویزا. حالا سوال من در مورد کلیر شدن اینه که آیا برای ویزاهای به این شکل که شامل ویزای بیزنس میشه و خیلی فوری هستش آیا در صورت گرفتن ویزا از طرف سفارت احتمال این هست که حدود 10 الی 12 روز جواب کلیر بیاد یا اینکه هیچ تفاوتی بین کلیر ویزای دانشجویی و بیزنس و توریستی و غیره نیست؟ اگه کلیر بخواد طول بکشه وقت مصاحبه میگذره و فایده ای نداره آیا ممکنه افسر به این مساله توجه کنه و درخواست کلیرنس فوری بده ؟! یا برعکس ممکنه به دلیل عدم زمان کافی برای کلیر شدن کلا رجکت کنه منو؟!
    شما چرا برای ویزای آمریکا، ترکمنستان یا ازبکستان رو امتحان نمی کنید؟ دوبی معمولا پروسه اش طولانی هست. بیشتره بچه ها از ترکمنستان و ازبکستان ۲-۳ هفته ای ویزا گرفتن. من به شخصه چند نفرشون رو از نزدیک می شناسم. این جور که پیداست قراره از طرف یکی از شیوخ برید آمریکا برای کار اما خوب مجبور نیستید که ویزای آمریکا رو از دوبی بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassiimm62 نمایش پست ها
    شما چرا برای ویزای آمریکا، ترکمنستان یا ازبکستان رو امتحان نمی کنید؟ دوبی معمولا پروسه اش طولانی هست. بیشتره بچه ها از ترکمنستان و ازبکستان ۲-۳ هفته ای ویزا گرفتن. من به شخصه چند نفرشون رو از نزدیک می شناسم. این جور که پیداست قراره از طرف یکی از شیوخ برید آمریکا برای کار اما خوب مجبور نیستید که ویزای آمریکا رو از دوبی بگیرید.
    بله خانم نسیم. بورسیه من از طریق یک شرکت متعلق به شیخ دوبی انجام میشه. دلیلش هم که دوبی رو فعلا انتخاب کردم همینه, چون اون شرکت در بین آمریکایی ها و اروپایی های که در دوبی فعالیت دارند شناخته شده و معتبر هستش و اون را با نام شیخ دوبی خوب می شناسن. فکر کردم بهترین جا برای گرفتن ویزا و شرکت در مصاحبه دوبی باشه. بالاخره شناختی که از دعوتنامه من و شیخ دوبی در سفارت امریکا در دوبی دارند در سفارت امریکا در ازبکستان و ترکمنستان ندارند. دوبی هم فعلا مساعدت کرده که وقت فوری برام در نظر بگیره.
    در ضمن اونقدر دلیل برای رجکت شدن ویزای من هست که دیگه شهرش برام فرقی نمیکنه!!! فقط اعتبار دعوتنامم میتونه دلیلی برای ویزا گرفتن من باشه من واقعا برای امتحان یک شانس حدود 1 درصدی میرم !!!!
    خانواده من گرین کارتی هستن و من هیچ مدرک خاصی جهت اثبات برگشت به ایران ندارم که ارائه بدم. البته حاضرم هر نوع سندی که بخوان پیششون گرو بزارم ولی چنین چیزی رو قبول نمیکنند. امیدوارم یه معجزه ای چیزی بشه تا من این بورس رو از دست ندم.

Junior Member

ما گیج شدیم . بالاخره نفهمیدیم که در صورت گرفتن جواب مثبت از سفارت برای ویزای B1/B2 تازه باید وارد پروسه کلیر شدن 1ماه و 2 ماه بشیم یا این کلیر شدن با توجه به نوع ویزا فرق میکنه؟!
    مثلا آیا ویزای بیزنس 1 هفته ای, پروسه کلیر شدنش با ویزای 2 ساله دانشجویی هر دو به یک مقدار طول میکشه؟ یعنی واقعا به تاریخ نوشته شده در دعوتنامه که مثلا نوشته این شخص باید در فلان تاریخ در امریکا حظور داشته باشند هیچ اهمیتی داده نمیشه ؟!
    اگه اینطوره پس چرا توی سایت سفارت در قسمت مربوط به " اگر به شما ویزا داده شد" http://dubai.usconsulate.gov/interview_approved.html
    نوشته شده که در این صورت پاسپورت شما توسط آفیسر دریافت میشه و بعد از صدور ویزا به آدرسی که مشخص می کنید در دوبی فرستاده میشه؟! اینجاش برام خیلی مبهمه. آیا منظور از این قضیه همون پیک آپ کردن ویزا بعد از کلیر شدن ( یعنی مثلا 1 ماه بعد) هستش ؟!
    از دوستان اگر کسی اطلاع دقیقی داره مخصوصا در کیس های بیزنسی خیلی فوری لطفا یه کم اطلاعات دقیق تری بده.
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnovin نمایش پست ها
    بله خانم نسیم. بورسیه من از طریق یک شرکت متعلق به شیخ دوبی انجام میشه. دلیلش هم که دوبی رو فعلا انتخاب کردم همینه, چون اون شرکت در بین آمریکایی ها و اروپایی های که در دوبی فعالیت دارند شناخته شده و معتبر هستش و اون را با نام شیخ دوبی خوب می شناسن. فکر کردم بهترین جا برای گرفتن ویزا و شرکت در مصاحبه دوبی باشه. بالاخره شناختی که از دعوتنامه من و شیخ دوبی در سفارت امریکا در دوبی دارند در سفارت امریکا در ازبکستان و ترکمنستان ندارند. دوبی هم فعلا مساعدت کرده که وقت فوری برام در نظر بگیره.
    در ضمن اونقدر دلیل برای رجکت شدن ویزای من هست که دیگه شهرش برام فرقی نمیکنه!!! فقط اعتبار دعوتنامم میتونه دلیلی برای ویزا گرفتن من باشه من واقعا برای امتحان یک شانس حدود 1 درصدی میرم !!!!
    خانواده من گرین کارتی هستن و من هیچ مدرک خاصی جهت اثبات برگشت به ایران ندارم که ارائه بدم. البته حاضرم هر نوع سندی که بخوان پیششون گرو بزارم ولی چنین چیزی رو قبول نمیکنند. امیدوارم یه معجزه ای چیزی بشه تا من این بورس رو از دست ندم.
    دوست عزیز می تونید از ی شرکتی یه نامه جور کنید که تعهد دارید مثلا بعد ۲ سال برگردید و پیششون وثیقه دارید! به هر حال تو ایران مدرک جور کردن کار سختی نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)