صفحه 3 از 555 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 5548

موضوع: وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

در رابطه به کلیرنس پدر و مادر (ویزای ویزیتوری) کسی تجربه یا اطلاعاتی داره که معمولا چقدر طول کشیده؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من و همسرم 15 نوامبر رفتیم دوبی برای مصاحبه (برای ویزای J-1 و J-2) و بعد از OK شدن مصاحبه بهمون یه Case Number داد و گفت وضعیت رو از سایت چک کنیم. ولی با گشت و گذاری که تو forum داشتم این طور فهمیدم که ممکنه سایتشون رو دیر به دیر آپدیت کنند و بعضیها هم گفته بودند که به FMJVisas@state.gov ایمیل زدن و بهشون گفته که ویزاشون حاضر شده ولی تو سایتشون هنوز نوشته در حال پردازشه!!! میشه یکی بگه که متن ایمیلی که باید بهشون بزنمتا ببینم clear شدم یا نه چیه؟ و اینکه آیا باید به همین آدرس ایمیل برنم یا به آدرس
    Dubaivisastudent@state.gov؟
    خیلی ممنون از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadare نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم 15 نوامبر رفتیم دوبی برای مصاحبه (برای ویزای J-1 و J-2) و بعد از OK شدن مصاحبه بهمون یه Case Number داد و گفت وضعیت رو از سایت چک کنیم. ولی با گشت و گذاری که تو forum داشتم این طور فهمیدم که ممکنه سایتشون رو دیر به دیر آپدیت کنند و بعضیها هم گفته بودند که به FMJVisas@state.gov ایمیل زدن و بهشون گفته که ویزاشون حاضر شده ولی تو سایتشون هنوز نوشته در حال پردازشه!!! میشه یکی بگه که متن ایمیلی که باید بهشون بزنمتا ببینم clear شدم یا نه چیه؟ و اینکه آیا باید به همین آدرس ایمیل برنم یا به آدرس
    Dubaivisastudent@state.gov؟
    خیلی ممنون از کمکتون
    لازم نیست چیز خاصی بزنید فقط در حد یکی دو جمله بگید که در چه تاریخی مصاحبه داشتید و میخواین بدونین پرونده اتون در چه وضعه و اسم کامل و کیس نامبر رو هم ذکر کنید. به همه این 3 آدرس هم ایمیل بزنید:
    DubaiVisa@state.gov , dubaivisacv@state.gov , dubaivisastudent@state.gov

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassiimm62 نمایش پست ها
    لازم نیست چیز خاصی بزنید فقط در حد یکی دو جمله بگید که در چه تاریخی مصاحبه داشتید و میخواین بدونین پرونده اتون در چه وضعه و اسم کامل و کیس نامبر رو هم ذکر کنید. به همه این 3 آدرس هم ایمیل بزنید:
    DubaiVisa@state.gov , dubaivisacv@state.gov , dubaivisastudent@state.gov
    خیلی ممنون از راهنماییتون

آقا ما کلیرنس نخواستیم ... لا اقل جواب ایمیلمون رو بدید ... کسی کلیر نشد ؟؟؟
    کسی جواب ایمیلش نیومد ؟؟؟

dubaivisacv@state.gov چند روز پیش گفت از این به بعد فقط از طریق سایت اطلاع درباره کیس میدیم. البته اینو چند باره دیگه هم گفته بود!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pirani نمایش پست ها
    آقا ما کلیرنس نخواستیم ... لا اقل جواب ایمیلمون رو بدید ... کسی کلیر نشد ؟؟؟
    کسی جواب ایمیلش نیومد ؟؟؟

Junior Member

كسي ميدونه كه چه أيميلي روجواب ميدن من١٥٣روز منتظرم

Junior Member

سلام دوستان دیروز سفارت بعد از گذشت 198 روز از مصاحبه اول و 71 روز از مصاحبه دوم سایت رو آپدیت کردند و نوشتند:
    Additional requirements before issuance:

Additional Information : kindly send us new documentation that you can arrive a semester late. Please send to dubaivisa@state.gov reference NA.
    به نظرتون دیگه جواب ندم و اگه با دیفر موافقت بشه برم یه جای دیگه برا مصاحبه؟ از دوستان قدیمی اگه پیشنهادی دارین لطفا دریغ نکنین.
    پا ورقی:
    آقای ادمین محترم و عزیز(Hossein 2266)، انتظاری ندارم که کمکی به من بکنید برای اینکه چند بار قبل از مصاحبه دوم و تصمیم گیری، پیام خصوصی دادم که آقا حداقل نظرتون رو بگین اما به جای جواب، آقای شهداد اومد و تذکر برام فرستاد که ایشون صلاح نمی دونند جواب بدند(نمی دونم واقعا پیش خودش چه فکری کرده بود).
    نکته ای که باید به اون اشاره کرد اینه که شکی نیست وجود این فروم کمک بسیاری به همه بچه هایی که پا تو این راه گذاشتن کرده و حضور افرادی مثل شما هم که وقت صرف این کار می کنن نقطه قوتی برای نوشتن مطالب و حل مشکلاتشون از طریق همین فروم بوده و هست. اما، به یاد داشته باشیم که تجربه تک تک دوستان عضو این فروم باعث شده که این فروم پابرجا بمونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbanian نمایش پست ها
    سلام دوستان دیروز سفارت بعد از گذشت 198 روز از مصاحبه اول و 71 روز از مصاحبه دوم سایت رو آپدیت کردند و نوشتند:
    Additional requirements before issuance:
    Additional Information : kindly send us new documentation that you can arrive a semester late. Please send to dubaivisa@state.gov reference NA.
    به نظرتون دیگه جواب ندم و اگه با دیفر موافقت بشه برم یه جای دیگه برا مصاحبه؟ از دوستان قدیمی اگه پیشنهادی دارین لطفا دریغ نکنین.
    پا ورقی:
    آقای ادمین محترم و عزیز(Hossein 2266)، انتظاری ندارم که کمکی به من بکنید برای اینکه چند بار قبل از مصاحبه دوم و تصمیم گیری، پیام خصوصی دادم که آقا حداقل نظرتون رو بگین اما به جای جواب، آقای شهداد اومد و تذکر برام فرستاد که ایشون صلاح نمی دونند جواب بدند(نمی دونم واقعا پیش خودش چه فکری کرده بود).
    نکته ای که باید به اون اشاره کرد اینه که شکی نیست وجود این فروم کمک بسیاری به همه بچه هایی که پا تو این راه گذاشتن کرده و حضور افرادی مثل شما هم که وقت صرف این کار می کنن نقطه قوتی برای نوشتن مطالب و حل مشکلاتشون از طریق همین فروم بوده و هست. اما، به یاد داشته باشیم که تجربه تک تک دوستان عضو این فروم باعث شده که این فروم پابرجا بمونه.
    من 214 روز هست که از مصاحبه ام میگذره. دانشگاهی که میرم سیستمش Quarter هست و طول هر Quarter فقط دو و نیم ماه هست، اما با این وجود حاضر هستم حتی با یک ماه تاخیر همین ترم برم. چون باتوجه به شرايط موجود در ایران و آمریکا و روابطشون، به نظرم اصلاً انتظار نمیره که دادن ویزا به دانشجوها همیشه این جور باشه. من اگه جای شما بودم حتماً نامه‌ی Late Arrival رو میفرستادم سفارت تا اگر ان شاالله همین چند روز کلیر شدید بتونید همین ترم برید. در ضمن در آخرین روزها میتونید دیفر کنید (و بعداً هر برنامه‌ای داشتید پیاده کنید). لطفا بنویسید که تا کی بهتون Late Arrival می‌دهند و تا کی وقت دارید که تعیین کنید می‌خواهید دیفر کنید.
    ویرایش توسط hamid_rahmani1 : January 6th, 2012 در ساعت 09:15 PM

Junior Member

دوست عزیز
    ممنون از جوابت
    آخرین روزی که می تونم باشم اونجا 20 ژانویه هستش ولی راجع به دیفر کردن صحبتی نکردم.

راستش یکی از دوستان همین فروم یک پستی رو در تاریخ December 20th, 2011 توی تاپیک های کلیرنس دبی 2011 (پست شماره 3090) گذاشته بود که همین پیغام رو براش گذاشته بودن ولی خب بعد خبری ازش نشد که کلیر شد یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)