صفحه 9 از 555 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 5548

موضوع: وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamtele نمایش پست ها
    از دوستان عزیز واقعا عذرخواهی میکنم
    منظورمن 8 فوریه بوده و به اشتباه 8 نوامبر نوشته ام .
    پس منطور دوستان اینه که بعد از کلیر شدن از دبی 4 ماه فرصت داریم که پاسپورتهامونو به سفارت برای ویزا بدیم. آخه من توی موضوع مربوطه خوندم که فقط 90 روزه؟
    بازهم از اشتباه پیش آمده عذرخواهی کرده و از جوابهای شما دوستان عزیز تشکر میکنم
    ویزا اگر سینگل باشه از تاریخی که ویزا تو پاس میخوره تا 90 روز فرصت دارید برید آمریکا اما برای اینکه پاس رو ببرید تا ویزا رو بزنن 4 ماه فرصت دارید و با توجه به اینکه 8 فوریه کیلیر شدید تا 8 جولای می تونید پاس رو ببرید سفارت و بعدم با خیال راحت بیاین آمریکا.

Junior Member

سلام
    خوب منم یک ماه طول کشید تا کلیر شدم. اما این ترم رو از دست دادم. راستی من دانشجو برگشتی بودم. امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر کلیر شن. من فوق صنایع دارم می خونم. یه پیشنهادم داشتم برای دانشجوهائی می خوان برگردن.
    1-این کار رو تا بستان انجام بدید.
    2- قبل از اومدن حتماً از یک جا هم شده وقت بگیرید.
    3-نامه از دانشگاه داشته یاشید که دانشجو خوبی بودید و....
    پیروز باشید.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من همینطور که نوشتم با ایمیل به من اطلاع دادند که کلیر شدم ولی در سایت کیسم همانطور under processing میزنه ومن ایمیل زدم ازشون سوال کردم که تا کی فرصت دارم که پاسپورتم رو تحویل بدم اینطوری جواب دادند میخواستم کسی میدونه منظور شون چیه ؟ یا کسی مورد مشابهی داشته ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    Dear Madam,
    Please note that you have until last of April to submit your
    passport but this does not assure that your case will be cleared for printing
    once you submit it. Further clearance might arise during this waiting time.
    Your visa is a multiple entry visa valid for 2 years from the
    date of issuing. and it is true you can enter only 1 month before your starting
    date.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من همینطور که نوشتم با ایمیل به من اطلاع دادند که کلیر شدم ولی در سایت کیسم همانطور under processing میزنه ومن ایمیل زدم ازشون سوال کردم که تا کی فرصت دارم که پاسپورتم رو تحویل بدم اینطوری جواب دادند میخواستم کسی میدونه منظور شون چیه ؟ یا کسی مورد مشابهی داشته ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    Dear Madam,
    Please note that you have until last of April to submit your
    passport but this does not assure that your case will be cleared for printing
    Your visa is a multiple entry visa valid for 2 years from the
    date of issuing. and it is true you can enter only 1 month before your starting
    date.
    سلام
    بعد از کلیر شدن شما 3 ماه وقت دارید که برید ویراتونو بگیرید. اگر برای اولین بار هست که می رید نباید زودتر از 30 روز مونده به شروع کلاسها وارد خاک آمریکا بشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام سوال من در مورد این بخش از ایمیل بود
    this does not assure that your case will be cleared for printing
    این یعنی چی ؟ یعنی وقتی پاسم رو میدم دو باره باید کلیر بشم؟

گاهی اوقات، در صورتی که در فاصله‌ی زمانی که شما کلیر شدید تا موقعی که پاسپورت شما برای مهر ویزا به سفارت تحویل داده می شود اطلاعات جدیدی به پرونده‌ی شما اضافه شود (شاید مثل چاپ یک مقاله‌ی علمی توسط شما)، پروسه‌ی کلیرنس باید دوباره مورد بررسی قرار بگیره. در این حالت وقتی شما پاسپورت رو به سفارت تحویل میدید، بدون مهر به شما بر میگردونن، چون شما دوباره Declear شدید و باید منتظر شید که Reclear بشید (یعنی دوباره کلیر شید). به هر حال نگران نباشید. من به شما قول میدم که حتی در اگر این اتفاق هم بیافته باز شما به موقع میرسید. پس فعلا یه چند وقتی صبر کنید و سعی هم کنید کارایی که ممکنه اطلاعات جدید به پرونده تلقی بشه انجام ندید (شاید مثل شرکت در لاتاری، درخواست گرین کارت توسط بستگان نزدیک یا ...)

Junior Member

سلام بچه ها، من 21dec رفتم سفارت ولي تا حالا clear نشدم من ويزام f2 همسرمم 5 ماه كه رفته آخه چرا نمي يااااااااااااد خسته شدم ، آخه ويزاي f2 كه انقدر نبايد پروسه اش طولاني باشه !!!!!!
    يه سوال داشتم اگه ويزا مولتي باشه چند روز بعد مي تونيم از ايران خارج شيم ، تو تاپيك هاي ديگه نوشته بودن اگه singel باشه 90 روز ولي به مولتي اشاره نشده بود ؟؟ ممنون مي شم اگه جوابمو بدين

دوستان این کیلرنس چرا اینجوریه به یه سری ار دانشجو ها میخوره به بعضی ها نمبخوره!!!

یک نکته خیلی مهم که سایر دوستان هم خیلی به دردشون میخوره:
    ولی یادتون باشه شما و سایر دوستان با شرایط شما که مجبورند دیر (با ای20 جدید) برن برای پیکاپ: خطر ریکلیر وجود داره. اولا اگه قرار هست با ای20 جدید برید سویس عوض نشه. و شرایط پذیرش ثابت بمونه. سایر شرایطی هم که قبلا ذکر شده و مربوط به کلیرنس هست مثل مقاله سفر خارجی تغییر نکنه. و تا میتونید زودتر برید برای پیکاپ با در نظر داشتن این نکته که حداکثر یک ماه پیش از شروع ترم میتونید وارد شید. بنابرین سعی کنید این 4 ماه که فرصت دارید برای پیکاپ کمش کنید. یعنی اگه مثلا تو ای20 زده که شما 5 سپتامبر اونجا باشید شما برنامه بریزید که 5 اگوست از این جا حرکت کنید. بعد اون سه ماهی که فرصت دارید که وارد امریکا بشین رو حداکثر کنید یعنی بهتر که ویزا سه ماه (حالا برای اطمینان یکم کمتر) قبل از 5 اگوست تو پاس بخوره پس 5 می حدودا بفرستین پاس رو برای ویزا. اینطوری از 8 فوریه تا 5 می میشه کمتر از 3 ماه که بهتر از 4 ماه هست از نظر احتمال کلیر مجدد شدن میگم. و اگه هم قرار باشه ریکلر بشین فرصت بیشتری دارید. ( سعی کنید در این تصمیم گیری ها واقع بین باشید تا به اصطلاح خوشبین و دوری از نفوذ بد و ...) البته امیدوارم سایر شرایط هم جور بشه که بتونید اینطوری عمل کنید. مثلا اگه قرار ای20 جدید صادر بشه به موقع بشه. یا سویس نامبر رو به درخواست شما توجه کنند و طبق سویس نامبر قبلی براتون ای20 صادر بشه.

از دوستان عزیز واقعا عذرخواهی میکنم
    منظورمن 8 فوریه بوده و به اشتباه 8 نوامبر نوشته ام .
    پس منطور دوستان اینه که بعد از کلیر شدن از دبی 4 ماه فرصت داریم که پاسپورتهامونو به سفارت برای ویزا بدیم. آخه من توی موضوع مربوطه خوندم که فقط 90 روزه؟
    بازهم از اشتباه پیش آمده عذرخواهی کرده و از جوابهای شما دوستان عزیز تشکر میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz1365 نمایش پست ها
    یک نکته خیلی مهم که سایر دوستان هم خیلی به دردشون میخوره:
    ولی یادتون باشه شما و سایر دوستان با شرایط شما که مجبورند دیر (با ای20 جدید) برن برای پیکاپ: خطر ریکلیر وجود داره. اولا اگه قرار هست با ای20 جدید برید سویس عوض نشه. و شرایط پذیرش ثابت بمونه. سایر شرایطی هم که قبلا ذکر شده و مربوط به کلیرنس هست مثل مقاله سفر خارجی تغییر نکنه. و تا میتونید زودتر برید برای پیکاپ با در نظر داشتن این نکته که حداکثر یک ماه پیش از شروع ترم میتونید وارد شید. بنابرین سعی کنید این 4 ماه که فرصت دارید برای پیکاپ کمش کنید. یعنی اگه مثلا تو ای20 زده که شما 5 سپتامبر اونجا باشید شما برنامه بریزید که 5 اگوست از این جا حرکت کنید. بعد اون سه ماهی که فرصت دارید که وارد امریکا بشین رو حداکثر کنید یعنی بهتر که ویزا سه ماه (حالا برای اطمینان یکم کمتر) قبل از 5 اگوست تو پاس بخوره پس 5 می حدودا بفرستین پاس رو برای ویزا. اینطوری از 8 فوریه تا 5 می میشه کمتر از 3 ماه که بهتر از 4 ماه هست از نظر احتمال کلیر مجدد شدن میگم. و اگه هم قرار باشه ریکلر بشین فرصت بیشتری دارید. ( سعی کنید در این تصمیم گیری ها واقع بین باشید تا به اصطلاح خوشبین و دوری از نفوذ بد و ...) البته امیدوارم سایر شرایط هم جور بشه که بتونید اینطوری عمل کنید. مثلا اگه قرار ای20 جدید صادر بشه به موقع بشه. یا سویس نامبر رو به درخواست شما توجه کنند و طبق سویس نامبر قبلی براتون ای20 صادر بشه.
    سلام
    دانشجو های قدیمی هم I-20 می خوان باز برای پیکاپ؟ من بعد از یکسال اومدم ابران ولی ویزام دیر صادر شد به این ترم نمی رسم. الانم پاسمو فرستادم برا پیکاپ بدون هیچ مدرک دیگه ای یعنی ویزا رو نمی دن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)