صفحه 18 از 233 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 2322

موضوع: وضعیت کلیرنس آنکارا در سال ۲۰۱۲

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك - دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل - دانشگاه مازندرا

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود و تبریک به همه عزیزانی که کلیر شدند.
    من هنوز کلیر نشدم بعد از 4 هفته. مصاحبه من 4 جون بود. از من نه CV خواستند و نه 16 سوال رو !
    نمیدونم تا کی این وضع مسخره ادامه داره ...
    فکر می کنم اونهایی که براشون سوال فرستادن وضعشون خیلی بهتره. ماها که ازمون سوال نخواستن همین جوری موندیم! مسخره اس واقعن. هیچ حساب و کتابی نداره. نه توی مصاحبه نه توی کلیرنس. من به هوای کلیرنس سریع تر رفتم آنکارا. وگرنه می رفتم دوبی، پیکاپ هم نداشت.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط leily_ava نمایش پست ها
    فکر می کنم اونهایی که براشون سوال فرستادن وضعشون خیلی بهتره. ماها که ازمون سوال نخواستن همین جوری موندیم! مسخره اس واقعن. هیچ حساب و کتابی نداره. نه توی مصاحبه نه توی کلیرنس. من به هوای کلیرنس سریع تر رفتم آنکارا. وگرنه می رفتم دوبی، پیکاپ هم نداشت.
    درود.
    دقیقاً همینطوره که میگین، دیگه هیچ وقت آنکارا رو برای امثال خودم توصیه نمیکنم، مطمئناً عشق آباد گزینه بهتریه...
    اگر هم بازه زمانی زیاد باشه دوبی رو جایگزین میکنم، هیچ موقع این همه هزینه هم تحمیل نمیشه.

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

چه جالب! واسهٔ من هم سوالات رو نفرستاد. پس اینجور که معلومه کلیرنس من هم طولانی‌ خواهد بود. البته من ۱۳ ژوئن مصاحبه داشتم.
    "For every two minutes of glamour, there are eight hours of hard work"

Member Farinaz62s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. International business -Nottingham Trent university

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    چه جالب! واسهٔ من هم سوالات رو نفرستاد. پس اینجور که معلومه کلیرنس من هم طولانی‌ خواهد بود. البته من ۱۳ ژوئن مصاحبه داشتم.
    خدا نکنه اینجوری باشه. اون آقایی که 16 می مصاحبه داشتند و 16 تا سوال رو هم جواب داده بودند دیروز جواب کلیرنسشون اومده. ممکنه مثلا به زمانی که تو I20 نوشته باید تو آمریکا باشیم هم بستگی داشته باشه!

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

دوستان به همه شما گفته بود که همین امروز براتون سوال ها رو میفرسته ؟؟؟ به من گفت همون روز میفرسته اما هنوز خبری نیست.
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farinaz62s نمایش پست ها
    خدا نکنه اینجوری باشه. اون آقایی که 16 می مصاحبه داشتند و 16 تا سوال رو هم جواب داده بودند دیروز جواب کلیرنسشون اومده. ممکنه مثلا به زمانی که تو I20 نوشته باید تو آمریکا باشیم هم بستگی داشته باشه!
    بله...واقعا مشخص نیست کلیرنس به چه عواملی بستگی داره. من شخصاً به خاطر اینکه زود کلیر بشم آنکارا رو انتخاب کردم. و حدود ۱ ماه هم معطل شدم. شاید اگر همون موقع میرفتم دوبی‌ تا بحال کلیر شده بودم. به هر حال باید صبور باشیم!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    دوستان به همه شما گفته بود که همین امروز براتون سوال ها رو میفرسته ؟؟؟ به من گفت همون روز میفرسته اما هنوز خبری نیست.
    سلام،نگران نباشید. برای دوست من که یک هفته بعد سوال‌ها رو فرستادن.

Junior Member

سلام به دوستان، منم برا phd برق فول فاند پذیرش دارم، مصاحبه من 21 می بود، همون روز برام 16 تا سوال فرستادم منم 26 می جوابشو همراه CV و ریسرچ پلن فرستادم. خود سفارت هم 29 می بهم ایمیل زد که درخواست شما در حل بررسی است. خلاصه که منم هنوز کلیر نشدم ولی همون روز مصاحبه آفیسر بهم گفت که تا شروع ترمت خیلی وقت داری و حتما تا اون موقع نتیجش میاد و این حرفا. من فکر کنم که به خاطر اینکه رشتم برق و فیلدی هم که روش کار می کنم یه جورایی خاص کسی راجع بهش چیزی نشنیده این همه تاخیر قابل توجیه...حالا ایشالا که همه با هم پاک می شیم و ویزامونم مولتی میشه :دی

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    بله...واقعا مشخص نیست کلیرنس به چه عواملی بستگی داره. من شخصاً به خاطر اینکه زود کلیر بشم آنکارا رو انتخاب کردم. و حدود ۱ ماه هم معطل شدم. شاید اگر همون موقع میرفتم دوبی‌ تا بحال کلیر شده بودم. به هر حال باید صبور باشیم!
    درود.
    زمانی که من به آنکارا ایمیل زدم (و البته اونها جواب من رو دو هفته بعد دادن) همون موقع دوبی به من جواب داد و برای حدوداً یک هفته بعد وقت داد.
    در حالی که آنکارا با دو هفته تأخیر به ایمیل من جواب داد تازه برای یک ماه بعد از اون تاریخ به من وقت دادن!!! ...همه این کارها رو به خاطر کلیرنس
    سریع آنکارا کردم. زهی خیال باطل!
    اگر همون اول می رفته بودم دوبی با این وضعی که الآن از دوبی می بینم مطمئنم که الآن ویزامو با خیال راحت داشتم و همه کارامو کرده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    سلام

به من گفته بود همون روز می فرسته و 6 روز بعد فرستاد. من 13 جون مصاحبه داشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)