صفحه 6 از 155 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1544

موضوع: وضعیت کلیرنس عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس عشق آباد در سال ۲۰۱۲

سلام
    ما 2 هفته قبل کلیر شدیم از طریق آژانسی برای پیک آپ اقدام کردیم ولی سفارت ویزای ما رو تحویل نماینده آژانس در عشق آباد نداده. کسی تاحالا با چنین موردی برخورد نکرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    رسید پرداخت وجه اون یکی برگه که برای همه یکیه و هیچ اسمی روش نیست (البته همین رسید کوچک رو هم یه نگاه سرسری کرد حالا نمی دونم نباشه مشکلی پیش بیاد یانه)
    اون برگه که شما فرمودین چیزی در مورد پرداخت وجه نداره. مطمئن هستید منظور همینه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    سلام،
    منظورتون رسید پرداخت وجه سفارت که نیست؟!
    آفیسر یک کاغذی به من داد که مشخص شده بود کیس من نیاز به additional internal processing داره (که در اون فرمت ایمیل برای پک کردن وضعیت ویزا رو مشخص کرده و ...) و به من گفت این کاغذو موقع پیک اپ باید بیارید، البته اگر من درست حرف هاشو متوجه شده باشم. به شما برگه دیگه ای دادند؟
    چرا اتفاقا منظورم همونه توی سفارت 160 دلار می گرفتن و ظاهرا یک رسیدی می دادن که من از اقبال خوش رسیدو گم کردم. کسی می دونه چه بلایی سرم میاد؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از عشق آباد در سال ۲۰۱۲

سلام
    دوستان یک اتفاقی برا من افتاده، میخواستم ببینم کسی اطلاع خاصی داره. 10 روز پیش از سفارت ایمیل زدند که ویزات آماده است.امروز پس از گذشت یک هفته نگه داشتن پاسپورت در سفارت به نماینده ای که برا پیک آپ رفته بود گفتند ویزا به من نمیدهند. امروز و فردا هم که تعطیله و جواب تلفن و ایمیل هم نمیدهند. آیا کسی قبلا به این مورد برخورد کرده یا این اولین و آخرین بار بوده. به خاطر گرفتن این ویزا خیلی زحمت کشیدم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط FARA61 نمایش پست ها
    چرا اتفاقا منظورم همونه توی سفارت 160 دلار می گرفتن و ظاهرا یک رسیدی می دادن که من از اقبال خوش رسیدو گم کردم. کسی می دونه چه بلایی سرم میاد؟
    ولي آفيسر نگفت رسيد پرداخت پولو هم بايد بياري ها!!!
    فقط شماره او رسيد و وقتي مي خواهي ايميل بزني بايد در سابجكت بزاري اگر اشتباه نكنم.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

ولي آفيسر نگفت رسيد پرداخت پولو هم بايد بياري ها!!!
    فقط شماره او رسيد و وقتي مي خواهي ايميل بزني بايد در سابجكت بزاري اگر اشتباه نكنم.
    منظورم هزینه سویس نیست. منظورم اون پولی بود که توسفارت پرداخت کردیم. ما 3 نفر هستیم که بعد از 2 هفته بنا به گفته خودشون کلیر شدیم ولی حالا که شخصی برای پیک آپ ویزامون رفته سفارت بهش گفتن ویزامونو نمیدن. گفتم شاید به خاطر این بوده که رسید 160 دلارو به اون شخص نداده بودم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط FARA61 نمایش پست ها
    منظورم هزینه سویس نیست. منظورم اون پولی بود که توسفارت پرداخت کردیم. ما 3 نفر هستیم که بعد از 2 هفته بنا به گفته خودشون کلیر شدیم ولی حالا که شخصی برای پیک آپ ویزامون رفته سفارت بهش گفتن ویزامونو نمیدن. گفتم شاید به خاطر این بوده که رسید 160 دلارو به اون شخص نداده بودم
    آخه اون فقط يه رسيده كه براي مشتري هم هست. كه با گذشت زمان اطلاعاتش هم پاك مي شه!!!! مال من نصفش پاك شده الان. شما برگه اي روش نوشته بود additional processing و آفيسر highlight كرده بودو داديد به اونها؟ آفيسر به من گفت اين برگه رو با پاسپورت بيار وقتي خواستي پيك آپ كني.

Junior Member

آخه اون فقط يه رسيده كه براي مشتري هم هست. كه با گذشت زمان اطلاعاتش هم پاك مي شه!!!! مال من نصفش پاك شده الان. شما برگه اي روش نوشته بود additional processing و آفيسر highlight كرده بودو داديد به اونها؟ آفيسر به من گفت اين برگه رو با پاسپورت بيار وقتي خواستي پيك آپ كني.
    بله. این مورد ما رو تاحالا بهش برخورد نکردین؟ آخرش چی میشه؟ اگر قرار بود ریجکتمون کنن چرا میل کلیرنس برامون اومد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1391 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک اتفاقی برا من افتاده، میخواستم ببینم کسی اطلاع خاصی داره. 10 روز پیش از سفارت ایمیل زدند که ویزات آماده است.امروز پس از گذشت یک هفته نگه داشتن پاسپورت در سفارت به نماینده ای که برا پیک آپ رفته بود گفتند ویزا به من نمیدهند. امروز و فردا هم که تعطیله و جواب تلفن و ایمیل هم نمیدهند. آیا کسی قبلا به این مورد برخورد کرده یا این اولین و آخرین بار بوده. به خاطر گرفتن این ویزا خیلی زحمت کشیدم
    آخه یعنی چی که نمی دن؟ یعنی می گن شما ریجکت شدید؟
    برای دبی خیلی پیش اومده که به بچه ها گفتن که ویزاشون آماده است ولی وقتی رفتن برای پیکاپ گفتن که نیاز به reclearance دارن. شاید مورد شما هم یک همچین چیزیه! مطمئن هستید reclearance نخوردید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    آخه یعنی چی که نمی دن؟ یعنی می گن شما ریجکت شدید؟
    برای دبی خیلی پیش اومده که به بچه ها گفتن که ویزاشون آماده است ولی وقتی رفتن برای پیکاپ گفتن که نیاز به reclearance دارن. شاید مورد شما هم یک همچین چیزیه! مطمئن هستید reclearance نخوردید؟
    اگر کلیر نشده باشه فرداش پاسپورتو بر می گردونه یک هفته نگه نمی داره که!
    حالا 2 شنبه زنگ بزنید ان شاالله حل می شه و بهتون می دن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)