صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108

موضوع: اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می خواستم راجب شرایط کار و اقامت دائم کسایی که تو نیوزیلند درس میخونن بپرسم.
    فرضا کسی که اونجا دکتراش رو تموم کرده باید عین کسی که خارج از نیوزیلند هست درخواست ویزای کار و اقامت بده یا به راحتی میره نوع ویزاش رو عوض میکنه؟
    ممنون
    دوست عزیز شما برای درخواست اقامت (اقامت موقت) باید کاری رو پیدا کنید که حداقل حقوقتون 55000 دلار در سال باشه و در نهایت هم امتیازتون بالاتر از 160 بشه. من شنیدم پس از فارغ التحصیلی تا شش ماه اجازه دارید که در نیوزلند دنبال کار بگردید. در ضمن دانشجویان دکتری با ویزاشون اجازه کار فول تایم و بدون هیچ محدودیتی رو دارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجوی

گفتم تجربه ی ۴ ۵ ماهه رو در اختیار دوستان قرار بدم، اگر یه وقت بدون بورس میایید اینجا به این هوا که ویزاتون اجازه ی کار تمام وقت داره خیلی بهش دل نبندید. اینجا بدون اشنا و دوست و فامیل کار یافتن بسیار سخته. شاید من خودم یه زمانی فکر می کردم دیگه هیچ جا کار نباشه ادم میره مکدونالدی جایی کار می کنه اما همونش هم سرش دعواست، می بینی طرف برای یه پوزیشن ۱۰ ساعت در هفته ۱۰۰ تت رزومه می گیره و همیشه هم اولویت با دوست و اشناهاست. لذا اگر به این امید میایید فرض رو بر این قرار بدید که تا ۶ ماه شاید کار پیدا نکنید، شاید چون اینجا شهر کوچیکه اما در نظر داشته باشید

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    ممنون میشم اگر امکانش هست بنده را راهنمایی فرمایید در مورد دانشگاه میسی و شهر پالمرزتون؟ من برای دوره دکترا دانشگاههای نیوزلند در حال اقدام هستم. به یکی از اساتید دانشگاه میسی ایمیل زدم و ایشون هم گفت الان جا نداره و نمیتونه بیشتر از حد دانشجو بگیره و گفت میتونه تو یک پروژه مشاور بشه و پرسید بستگی به این داره که من فاند دارم یا نه؟ و منم گفتم سلف فاند هستم و ازم پرسید برای یک موضوع علاقه ام را بگویم.

به نظرتون گرفتنم حتمی است یا منوط به دانشگاه است و ممکنه ردم هم بکنم؟

هنوز امتحان زبان هم ندادم و شاید انشاله تا 2 یا 3 ماه آینده بدم آیا بدون نمره زبان میشه اقدام کرد و بعدا نمره را فرستاد؟

اونجا به چه کسانی فاند میدهند منم رزومه ام قویه؟

اگر از اول سلف فاند بری ممکنه سال بعد از جایی فاند پیدا کنی یا تا آخر دوره باید سلف فاند بود؟

آیا شهر پالمرزتون خوبه برای زندگی و کار؟ چون من با همسرم و فرزند 7 ساله میخوایم بیایم

به نظرتون اقدام از طریق دفاتر مهاجرتی برای پذیرش و ویزا خوبه ؟

ممنونم اگر جواب سوالات بنده را بدهید و من را راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    گفتم تجربه ی ۴ ۵ ماهه رو در اختیار دوستان قرار بدم، اگر یه وقت بدون بورس میایید اینجا به این هوا که ویزاتون اجازه ی کار تمام وقت داره خیلی بهش دل نبندید. اینجا بدون اشنا و دوست و فامیل کار یافتن بسیار سخته. شاید من خودم یه زمانی فکر می کردم دیگه هیچ جا کار نباشه ادم میره مکدونالدی جایی کار می کنه اما همونش هم سرش دعواست، می بینی طرف برای یه پوزیشن ۱۰ ساعت در هفته ۱۰۰ تت رزومه می گیره و همیشه هم اولویت با دوست و اشناهاست. لذا اگر به این امید میایید فرض رو بر این قرار بدید که تا ۶ ماه شاید کار پیدا نکنید، شاید چون اینجا شهر کوچیکه اما در نظر داشته باشید
    عجیبه.یعنی هیچ راهی واسه پیدا کردن کار تمام وقت وجود نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2018 نمایش پست ها
    عجیبه.یعنی هیچ راهی واسه پیدا کردن کار تمام وقت وجود نداره؟
    not that i know off and there is no guarante that you would. what i say is the worst case scanrio, so keep that in mind.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و کارشناسی متالوژی از دانشگاه شریف هستم...میخواستم ببینم به نظرتون میتونم برای job اقدام کنم یا حتما باید اول یه مدرکی از دانشگاه های نیوزیلند بگیرم (مدرک دکتری مثلا) و بعد برای کار اقدام کنم؟
    زمینه کاری برای رشته من چطوره و معمولا کجاها کار پیدا میشه و حقوق حدودی چقدره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک از دانشگاه سراسری شهرستان دارم و ۳۰ سالمه و خانوم هستم و همسرم دکترای عمران از مالزی دارن و سابقه کار مرتبط و آیلتس ۷. با توجه به سرمایه اندک آیا صلاح میدونید که من که خانم هستم برای بذیرش دانشکاه اقدام کنم و همسرم بتونه کار بیدا کنه؟ آیا اصلا مهاجرت با شرایط ما به صلاح هست؟ با توجه به اینکه در ایران هم شرایط خیلی خیلی معمولی داریم. و من نتونستم کار بیدا کنم..

Junior Member

سلام دوستان اوضاع بازار کار تو نیوزلند چطوره؟مثله استرالیاست یا نه؟ارزش مهاجرت داره؟

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم اوضاع کار مهندسی عمران تو نیوزلند چطوره؟ کسی با رشته عمران، نیوزلند هست که بتونه جواب بده؟

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم اوضاع کار مهندسی عمران تو نیوزلند چطوره؟ کسی با رشته عمران، نیوزلند هست که بتونه جواب بده؟