صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 108

موضوع: اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : وضعیت شغلی و فرصت های کار دانشجویی و غیر دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    سلام اینها سوال من هم هست اگر کسی میدونه اطلاع بده. من برای پاییز پذیرش دکتری بدون فاند گرفتم , نمی دونم برم یا نرم کلا هدفم مهاجرته.

دوره دکتری 3 ساله هست و اصلا کلاس نداره هزینهش هم 8170 دلار در سال. برای زبان معمولا دانشگاهاش نمره بالا میخوان. 6.5 فکر کنم کم باشه.
    تخمینی که از هزینه کل دارم باید سالی 40 میلیون تومن باشه مطمئن نیستم.
    در وب سایت دانشگاهها معمولاً بخشی وجود دارد که هزینه زندگی را تخمینی عنوان کرده است.
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/cs-cost-of-living/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : وضعیت شغلی | فرصت های کار دانشجویی | فرصت های کار غیر دانشجویی

سلام من دارم سعی می کنم که برا تحصیل دکترا برم و استادم هم قول بورس داده بهم فقط شنیدم ویزای تحصیلی حداقل چهار ماه از زمان اقدام طول می کشه که بدن و من هم احتمالا 2 یا 3 ماه دیگه تازه میتونم اقدام کنم میخواستم ببینم اگه اون حاضر بشه درخواست کنه که من برا کار فعلا برم و وقتی اونجام تقاضای ویزای تحصیل بکنم ویزای کار را چند وقته میدن. کسی می دونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : وضعیت شغلی | فرصت های کار دانشجویی | فرصت های کار غیر دانشجویی

سلام من دانشجوی رشته لیسانس ECE برق و مخابرات هستم توی هند 10 سال هم سابقه کاری دارم تو کامپیوتر وشبکه به صورت حرفه ای و برای 6 سالش بیمه دارم البته قبل از لیسانس توی ایران کلا اینجا 6 ماه دیگه فارق التحصیل میشم فکر میکنید بتونم کار پیدا کنم توی نیوزلند از همینجا ویزا بگیرم برم اونجا دیگه ایران نیام اگه کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام دوستان

کسی می دونه اوضاع کار در اوکلند بر ای مهندس صنایع غذایی چطور هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی می دونه اوضاع کار در اوکلند بر ای مهندس صنایع غذایی چطور هست؟
    از اون‌جایی که رشته شما جز Long Term Skill Shortage list هستش و شانس پیدا کردن کار تو اوکلند هم بیشتر از سایر شهرهای نیوزیلند هست بنابراین فکر می‌کنم اوضاع کار برای رشته شما خوب باشه (البته این نظر منه )
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

کار رانندگی به چه صورت هست؟ شانسی هست براش؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    کار رانندگی به چه صورت هست؟ شانسی هست براش؟
    همیشه احتمال هر چیزی هست! ولی توضیحاً عرض کنم که شانس کار کردن در مک دونالد هم اصلاً بالا نیست در اینجا! بنابراین یا با سرمایه کافی برای حداقل 6 ماه بیایید (اگر احتمال گرفتن کمک هزینه تحصیلی از استادتان وجود دارد) یا قبل از آمدن بورس یا مثل آن را بگیرید. در غیر اینصورت این که فکر کنید به راحتی می توانید کار دانشجویی یا حتی کارگری به صورت پاره وقت بگیرید، رویایی است.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من رانندگی را برای همسرم پرسیدم که تمام وقت را دارد.چون گواهی نامه کلاس 2 ویژه ماشین های نیمه سنگین را بعد از شش ماه در نیوزیلند می دهند(طبق نوشته سایت راهنمایی رانندگی نیوزیلند) می خواستم بدونم کاری هم براش هست؟ کسی تجربه این جور شغل ها رو داره؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نظر دوستان را به این مصاحبه ای که یکی از روزنامه های محلی آکلند با یک زوج ایرانی انجام داده است جلب می کنم
    http://www.stuff.co.nz/auckland/loca...r-migrant-pair
    در حاشیه این مصاحبه باید بگم که هرگونه انتقال نکته منفی از شرایط ایرانیان در زمینه کار، ارزش پولی، انتقال پول و امثالهم به نیوزلندی ها نه تنها شرایط را بهتر نمی کند بلکه اداره مهاجرت را نسبت به ایرانیان حساس تر و سختگیرتر می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    نظر دوستان را به این مصاحبه ای که یکی از روزنامه های محلی آکلند با یک زوج ایرانی انجام داده است جلب می کنم
    http://www.stuff.co.nz/auckland/loca...r-migrant-pair
    در حاشیه این مصاحبه باید بگم که هرگونه انتقال نکته منفی از شرایط ایرانیان در زمینه کار، ارزش پولی، انتقال پول و امثالهم به نیوزلندی ها نه تنها شرایط را بهتر نمی کند بلکه اداره مهاجرت را نسبت به ایرانیان حساس تر و سختگیرتر می کند.
    ممنون جناب راهنمایی جالب بود. هر چند خیلی صحبت نکرده بودن این زوج ایرانی و بیشتر شبیه مقاله بود ولی نکات جالبی داشت. مثلا همون قسمت که نشون میداد سال به سال تبدیل ویزا سیلور فرن به ویزای کار درصدش کم شده.
    در مجموع منم موافقم با حرف شما. هر چند اونا کاملا از اوضاع ایران خبر دارن ولی بهتره ما هیزم تو آتیش نریزیم و بیشتر جنبه های مثبت رو برجسته کنیم. نه تنها برای اداره مهاجرت بلکه برای دوستان و آشنایان نیوزیلندی. کلا بهتره زیاد غر نزنیم! :دی
    مردم عادی زیاد شاید ایران رو نشناسن اگر ما فقط بد بگیم در واقع خودمون قضاوت منفی نسبت به ایران و ایرانی رو توشون زیاد میکنیم.
    مهرداد