صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 108

موضوع: اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

دوستان یه مهندس با 5 ،6 سال سابقه کار حداقل ماهی چقد میگیره؟
    و چقد مالیات میخوره بهش

Junior Member

پیش فرض کار در هوافضا به عنوان پیمانی و شرایط مهاجرت به نیوزیلند

سلام و احترام و عرض تبریک سال نو
    دوستان حتما در این مورد صفحاتی هست اما با جستجو به نتایج مناسبی دست نیافتم

عین همین سوال رو در انجمن استرالیا هم پرسیدم چون به نظرم این دو کشور برای رشته ما شرایط مهاجرپذیری مناسبی دارند

داستان اینه که متاسفانه من 6 سال در هوافضا (زیرمجموعه وزارت دفاع) پیمانی بودم (البته این متاسفانه رو نباید به ضرس قاطع گفت اما حالا بهرحال بگذریم ! )
    کامپیوتر خوندم دانشگاه شهید بهشتی و همسرم هم هم رشته ایم بوده
    سن هر دومون هم 31 هستش

زبان من هم انقدری خوب هست که IELTS 6.5 به بالا رو بیارم

اما داستان اینه که جمله اطرافیان و کلا میگن شرمنده که اون سابقه وزارت دفاع کلا تعطیلتون میکنه و Security Check رو نمیتونی پاس کنی حتی اگه همسرت اقدام کنه
    فقط یک آقای وکیلی هست که دکتر ر هستن و موسسه ای دارن در نزدیکی پارک ساعی که میگن برای کل مخارج این کار 5500 دلار میگیرن و به احتمال زیاد این مشکل رو هم میتونند حل کنند ! ناگفته نمونه که جلسه مشاوره رایگان خیلی خوبی داشتند و انصافا هم از بقیه کسانی که دیدم مسلط تر و کار کشته تر بودند اما خوب میگن این چیزیه که آخر معلوم میشه یعنی بعد 4000 دلار هزینه و یک سال و نیم زمان تقریبا !

به ریز قضایا کاری ندارم اینکه میان تحقیق نمیان و .... اما لطفا با در نظر گرفتن این موارد و نکات دیگه ای که در ذیل میگم من رو راهنمایی بفرمایید برم تو کار اقدام برای کار در استرالیا یا نه

- سن من و همسرم هر دو زیر 32
    - هر دو کامپیوتر شهید بهشتی
    - هر دو حدود هشت سال سابقه بیمه که برای خانمم در یکی از بزرگترین شرکتهای نرم افزاری ایران (مرتبط با نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری و دیتابیس و از این داستانها) هستش و برای من 6 سالش خدمات درمانی و وزارت دفاع و دو سالش تامین اجتماعی که یک سالش تو یک شرکت بزرگ نفت و انرژی بوده و یک سالش هم توی یک هولدینگ بزرگ
    - رزومه من به اندازه کافی پر و پیمون هست ! هم دانشم خوبه ! هم کتاب ترجمه کردم - هم مقاله ملی دارم هم .... ! ضمنا فیلد تخصصی کار من هم شبکه هستش
    راستی یک کوچولوی یک ساله هم داریم
    - از لحاظ مالی هم . چی بگم وا... ! چندان شرایطمون خوب نیست اما شاید هر چی داریم نداریم بذاریم وسط بشه نزدیک 100 میلیون تومان ! شما فرض کنید 35 هزار دلار

حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و اگر هم اطلاعات دیگه ای نیازه اعلام کنم

پیشاپیش از همه متشکرم

پیش فرض پاسخ : کار در هوافضا به عنوان پیمانی و شرایط مهاجرت به نیوزیلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    سلام و احترام و عرض تبریک سال نو
    دوستان حتما در این مورد صفحاتی هست اما با جستجو به نتایج مناسبی دست نیافتم

عین همین سوال رو در انجمن استرالیا هم پرسیدم چون به نظرم این دو کشور برای رشته ما شرایط مهاجرپذیری مناسبی دارند

داستان اینه که متاسفانه من 6 سال در هوافضا (زیرمجموعه وزارت دفاع) پیمانی بودم (البته این متاسفانه رو نباید به ضرس قاطع گفت اما حالا بهرحال بگذریم ! )
    کامپیوتر خوندم دانشگاه شهید بهشتی و همسرم هم هم رشته ایم بوده
    سن هر دومون هم 31 هستش

زبان من هم انقدری خوب هست که IELTS 6.5 به بالا رو بیارم

اما داستان اینه که جمله اطرافیان و کلا میگن شرمنده که اون سابقه وزارت دفاع کلا تعطیلتون میکنه و Security Check رو نمیتونی پاس کنی حتی اگه همسرت اقدام کنه
    فقط یک آقای وکیلی هست که دکتر ر هستن و موسسه ای دارن در نزدیکی پارک ساعی که میگن برای کل مخارج این کار 5500 دلار میگیرن و به احتمال زیاد این مشکل رو هم میتونند حل کنند ! ناگفته نمونه که جلسه مشاوره رایگان خیلی خوبی داشتند و انصافا هم از بقیه کسانی که دیدم مسلط تر و کار کشته تر بودند اما خوب میگن این چیزیه که آخر معلوم میشه یعنی بعد 4000 دلار هزینه و یک سال و نیم زمان تقریبا !

به ریز قضایا کاری ندارم اینکه میان تحقیق نمیان و .... اما لطفا با در نظر گرفتن این موارد و نکات دیگه ای که در ذیل میگم من رو راهنمایی بفرمایید برم تو کار اقدام برای کار در استرالیا یا نه

- سن من و همسرم هر دو زیر 32
    - هر دو کامپیوتر شهید بهشتی
    - هر دو حدود هشت سال سابقه بیمه که برای خانمم در یکی از بزرگترین شرکتهای نرم افزاری ایران (مرتبط با نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری و دیتابیس و از این داستانها) هستش و برای من 6 سالش خدمات درمانی و وزارت دفاع و دو سالش تامین اجتماعی که یک سالش تو یک شرکت بزرگ نفت و انرژی بوده و یک سالش هم توی یک هولدینگ بزرگ
    - رزومه من به اندازه کافی پر و پیمون هست ! هم دانشم خوبه ! هم کتاب ترجمه کردم - هم مقاله ملی دارم هم .... ! ضمنا فیلد تخصصی کار من هم شبکه هستش
    راستی یک کوچولوی یک ساله هم داریم
    - از لحاظ مالی هم . چی بگم وا... ! چندان شرایطمون خوب نیست اما شاید هر چی داریم نداریم بذاریم وسط بشه نزدیک 100 میلیون تومان ! شما فرض کنید 35 هزار دلار

حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و اگر هم اطلاعات دیگه ای نیازه اعلام کنم

پیشاپیش از همه متشکرم
    به نظرم یادتان رفت سئوالتان را شفاف بپرسید. می خواهید از اول برای مهاجرت اقدام کنید، یا ادامه تحصیل بدهید یا ویزای کار یا ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در هوافضا به عنوان پیمانی و شرایط مهاجرت به نیوزیلند

شرمنده فکر میکردم سوالم واضح هستش
    میخوام برای کار برم ! کار و اقامت

یعنی با سوابق تحصیلی و رزومه ای که دار ممیخوام مهاجرت مهارتی و کاری بگیرم و برم اونجا دنبال کار بگردم

پیدا کردن کاره نیمه وقت و یا کار با شرایط مختلف ....

http://www.sjs.co.nz/

سلام دوستان.

من متاهل هستم و می خوام برای ویزا اقدام کنم، البته با هزینه شخصی هستم. می خواستم ببینم که به نظر دوستانی که الان نیوزلند هستن، آیا من به 20 ساعت اجازه کار در هفته خودم و با توجه به این که ظاهرا همسرم اجازه کار تمام وقت دارن، می تونین هزینه زندگیمون رو اونجا در بیاریم (پول پرداخت شهریه رو داریم). به همسر که قطعا ویزای کار (این ویزای کار نیاز به job offer داره یا نه آزاد هست) می دن دیگه؟ (رشته تحصیلیمون هم جر مشاغل مورد نیاز هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من متاهل هستم و می خوام برای ویزا اقدام کنم، البته با هزینه شخصی هستم. می خواستم ببینم که به نظر دوستانی که الان نیوزلند هستن، آیا من به 20 ساعت اجازه کار در هفته خودم و با توجه به این که ظاهرا همسرم اجازه کار تمام وقت دارن، می تونین هزینه زندگیمون رو اونجا در بیاریم (پول پرداخت شهریه رو داریم). به همسر که قطعا ویزای کار (این ویزای کار نیاز به job offer داره یا نه آزاد هست) می دن دیگه؟ (رشته تحصیلیمون هم جر مشاغل مورد نیاز هست)
    به نظرم اصلا ریسک نکنید که به امید کار بیاید. به نظر برا رشته های عمران و کامپیوتر بدک نیست. ولی واقعا کار پیدا کردن اینجا زیاد راحت نیست. ویزای کار همسر نیاز به جاب آفر نداره.
    مهرداد

با سلام دوستان من 35 سالمه نمايندگي بيمه دارم ميخواستم ببينم توي نيوزلند كاري در رابطه با بيمه هست؟ميتونم براي اقامت اقدام كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenicash نمایش پست ها
    با سلام دوستان من 35 سالمه نمايندگي بيمه دارم ميخواستم ببينم توي نيوزلند كاري در رابطه با بيمه هست؟ميتونم براي اقامت اقدام كنم؟
    به نظرم اول شما با مطالعه پست های مربوط به اقامت و وب سایت اداره مهاجرت ببینید از نظر شرایط تحصیلی و تجارب کاری در چه وضعیتی باید باشید.

با سلام و تشكر از پاسخ شما من همه پست ها رو نگاه كردم ولي نتيجه اي نگرفتم يعني كسي راجب به اين مسئله صحبتي نكرده دوستان اگر كسي اطلاعاتي راجب به شغل نمايندگي بيمه و نحوه كار پيدا كردن اين شغل يا شغل هاي مرتبط داره در نيوزلند داره ممنون ميشم اگر به منم اين اطلاعاتو بده با تشكر.