صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

سلام ، دوستان همسر من احتمالا بتونه پذیرش با بورس از دانشگاه اوکلند بگیره، میخواستم بدونم آیا برای دادن ویزای کار به من که شوهرش هستم باید آیلتس داشته باشم؟

Junior Member marymh آواتار ها

برای ویزای همسر دانشجو نیازی به آیلتس نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط imansystem نمایش پست ها
    سلام ، دوستان همسر من احتمالا بتونه پذیرش با بورس از دانشگاه اوکلند بگیره، میخواستم بدونم آیا برای دادن ویزای کار به من که شوهرش هستم باید آیلتس داشته باشم؟

Junior Member mohamad_siahro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nursing anesthesia _Shahidbeheshti medical sience

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام
    دانشجوی هوشبری هستم میخواستم ببینم نیوزلند حقوقش برای رشته هایی مثل رشته من چقدره!!! مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_siahro نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی هوشبری هستم میخواستم ببینم نیوزلند حقوقش برای رشته هایی مثل رشته من چقدره!!! مرسی
    شاید اینجا چیزی دستگیرتون بشه
    http://www.enz.org/salary-medical-receptionist.html

Junior Member

با داشتن مدرک دکتری مهندسی میشه اومد نیوزلند و هیئت علمی دانشگاه شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    با داشتن مدرک دکتری مهندسی میشه اومد نیوزلند و هیئت علمی دانشگاه شد؟
    میتونید دنبال موقعیت پست داک و ریسرچ فلو باشید و یواش یواش پیشرفت کنید و قراردادتون طولانی مدت بشه. البته اگر دکتراتون از ایرانه. اگه از جای معتبری باشه راه هموارتر خواهد بود. به هر حال این راهی که بچه های فارغ التحصیل اینجا هم طی میکنند.
    مهرداد

Junior Member

برای اقامت و کار دائم شما باید آلیتس داشته باشید در غیر اینصورت کارهای چیپ باید انجام بدید من هم مشکلم مثل شماست..

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه. من ویزای دانشجویی و همسرم ویزای کار داره. میخواستم بدونم همسرم اجازه راه اندازی business داره؟ و اگه داره business loan به ما تعلق میگیره؟ کلا چه وام هایی میتونیم بگیریم؟ مثلا برای خودرو و یا خرید خونه.سایتی هست که نرخ وام هارو بتونیم از توش پیدا کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه. من ویزای دانشجویی و همسرم ویزای کار داره. میخواستم بدونم همسرم اجازه راه اندازی business داره؟ و اگه داره business loan به ما تعلق میگیره؟ کلا چه وام هایی میتونیم بگیریم؟ مثلا برای خودرو و یا خرید خونه.سایتی هست که نرخ وام هارو بتونیم از توش پیدا کنیم؟
    می دانم که یک بنده خدایی مانند شما همچین کاری را کرده بود. در مورد وام خبر ندارم ولی تا آنجایی که شنیدم اینجا به خارجی هایی که مقیم هم نیستند وام خرید خانه می دهند. شرایط وام در هر بانک فرق می کند بهتر است با بانک ها تماس بگیرید

Junior Member

اول سلام
    چند تا سوال دارم، با اجازه اول یه شرح حال میدم .
    -*من امیرهستم-لیسانس برق-کنترل از دانشگاه سراسری قزوین با معدل 13 - فوق لیسانس MBA با معدل 15 ازدانشگاه غیر انتفاعی مهر البرز تهران(که زیر نظر صنعتی شریف بوده)، با معدل 15
    -*همسرم سمانه، لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 16- در حال حاضر دانشجوی ترم 3 ارشد رشته MITM(مدیریت فناوری اطلاعات) دانشگاه شهید بهشتی با معدل 19.5 که ایشالا تا بهمن سال 93 با معدل بالای 19 تموم میشه و حد اقل از همین الان 2 تا ریکامندیشن خوب میتونه بگیره .
    -*وضعیت :من متولد 65 ام-کرجی-1 سال هم خدمت مقدس سربازیم مونده که از اول تیر میرم و تا پایان خرداد 94 تموم میشه-در حال حاضر از کارگاه تولیدیم و بورس ماهیانه 2 میلیون درآمد داریم
    سمانه : متولد 62-رامسر-شاید از تیر ماه تو مخابرات تهران مشغول بشه، شایدم تمرکزو بزاره رو درس و سر کار نره.
    -*زبان انگلیسی: من دیپلم زبان رو تو نوجوانی از کانون زبان گرفتم و فکر کنم برا تافل بالای 90 و واسه ایلتس بالای 6.5 رو بگیرم – سمانه هم زبانش متوسطه، که در حال تقویتشه
    -*کار : من الان درامدم از بورسه، و یک کارگاه تولید ساعت دیواری دارم

پدرم ساعت فروشی داره و من یه 15 سالی اونجا کار کردم و الان یه 2 سالی به عنوان کارگر مغازه برام بیمه رد میشه - یک سال به صورت غیر رسمس مشاور مدیر کانون کاردانهای فنی ساختمان تهران بودم - یک سال هم به صورت غیر رسمی(منظور بدون بیمه و قرارداد) مشاور بازاریابی چند تا کارخونه بودم
    سمانه : 3 سال توی مخابرات سابقه کار داره و 1 سال هم پیمانکار مخابرات بوده
    -* مهارت : یه جورایی به چین شباهت دارم - هر چیزی رو که به ذهنتون برسه رو دنبال تولیدش رفتم و هر محصول دکوراتیوی رو که ببینم، میتونم تحلیل و تولید کنم – در زمینه مارکتینگ و همچنین تولید محصولات دکوراتیو و صنایع دستی حرفی برای گفتن دارم .
    -*وضعیت مالی : در حال حاضر با فروش سهام و طلا و موجودی بانکمون، 50 میلیون تومن داریم-تو یه آپارتمان تو کرج میشینیم که حدود 300 میارزه که در واقع پدرم خریده- یه زمین که زمین پدری سمانه هست هم تو شمال به ارزش 500 تومن داریم- (که بهتره رو زمین و خونه به عنوان نقدینگی حساب نکنیم)
    -*فرزند : هنوز نداریم، ولی پیش فرض اینه که اگر تابستون 94 بابا مامان بشیم، خوشال میشیم
    -*توضیح اضافی :چند روز پیش با یکی از دوستان صحبت کردم، لیسانس برق، فوق mba هم که همکلاس بودیم، با این اختلاف که معدلاش حد اقل 5 نمره از من بیشتر بوده-واسه phd اومده دانشگاه اوتاگو، اسکولارشیپ گرفته-به غیر از هزینه دانشگاه، ماهی 2000 دلار هم میگیره که میگه 700 دلار اجاره میده، و ماهی 500 تا هم خرج میکنه
    ***اما*** قصه از اینجا شروع شد : ما هم مثل خیلی از زوجین دیگه، دوست داشتیم که خارج از کشور رو تجربه کنیم، ولی تا حالا نه جدی فکر کرده بودیم، نه اقدام-چون همیشه فکر میکردیم مسیر پر پیچ و خمی رو باید برای ویزاگرفتن طی کنیم .
    تا اینکه دوستم که اوتاگو میخونه، گفت که با توجه به وضعیت تحصیلی سمانه، مطمئنه که اسکولارشیپ خوب میدن و حتی با ماهی 2000 تا، میتونیم متوسط زندگی کنیم.
    حالا با این پیش فرض که تصمیم به مهاجرت داریم(تا زمانی که بتونیم اقامت بگیریم) و نیوزلند رو انتخاب کردیم :
    ***5 سوال اساسی :
    1- ویزا و نحوه ورود : شرایط ورود ما چجوری میتونه مهیا بشه : سمانه واسه phd اقدام کنه، اسکولارشیپ بگیره، ویزای تحصیلی بگیره – من چی(مثل بچه ها گفتم من چی-نه ؟) ؟ همینجوری منو راه میدن ؟ چه ویزایی میدن ؟ میشه ندن ؟
    2- بچه : اگر بخوایم اونجا مامان بابا شیم چی ؟ آخه این مطلب پس چیه ؟
    یعنی اگه بیایم، باید قید بابا مامان شدن رو بزنیم تا روزی که اقامت دائم بگیریم ؟
    یعنی اگه سمانه باردار باشه، راهمون نمیدن ؟
    با این اوصاف، بهتره بچمون ایران به دنیا بیاد و بعدش بیایم ؟
    3- شغل :با شناختی که از خودم دارم، از میوه چینی تا مدیریت R&Dتاپ ترین شرکتهای نیوزلند رو میتونم انجام بدم-ولی تو همه اینا کارفرما دارم که شاید چند ماه باید دنبال یه کارفرما بگردم تا مشغول بشم-ولی اگه بخوام مشابه ایران، کارگاهی راه بندازم(تو اینجا با 20 میلیون سرمایه،کارگاه میچرخه که ازش ماهی 2 تومن در میارم-و صنایع دستی یا دکوراتیو تولید کنم چی ؟ میتونم ؟ اخه دیدم واسه کارافرینی باید سرمایه گذاری سنگین کنیم
    4- خونه : اگه بخوایم یه اپارتمان کوچیک از روز اول بخریم،که دیگه اجاره ندیم کسی مشکلی داره ؟ اجازه داریم ؟ فکر عاقلانه ای هست ؟
    5- اقامت : اگر سمانه اونجا ویزای تحصیلی بگیره، منم مثلا ویزای یک ساله دنبال کار گردی بگیرم و تو همون سال اول مشغول بشم یجا، کی به ما اقامت میدن ؟ اصن میدن ؟ پاس نیوزلندی میدن ؟ آخه کی ؟
    در اخر مرسی از حوصلتون - ممنون از پاسخ هایی که میدید و معذرت بابت پر گویی

--
    ویرایش توسط hediye119 : April 6th, 2014 در ساعت 05:44 PM دلیل: حذف آدرس وب سایت، اسکایپ و تلفن