صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کار دانشجویی | کار غیر دانشجویی و مسائل مرتبط

دوستان حاضر در نیوزلند- میشه لطف کنید عنوان شغل و درامدتون رو بفرماید تا یک دید کلی در مورد درامد اونجا تو ذهنمون شکل بگیره ؟
    سپاسگزارم

وضعیت کار به شدت بده در نیوزلند. پیشنهاد میکنم اگر هنوز فعالیتی نکردید از خیرش بگذرید . من 3 ساله که درگیر ویزای نیوزلند هستم . به تازگی کیس آفیسر میخواد به من ویزای 9 ماهه بده که اگر اینطور باشه از خیرش میگذرم و افسوس 3 سال با ارزش زندگیمو میخورم

پیش فرض پاسخ : کار در هوافضا به عنوان پیمانی و شرایط مهاجرت به نیوزیلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
    سلام و احترام و عرض تبریک سال نو
    دوستان حتما در این مورد صفحاتی هست اما با جستجو به نتایج مناسبی دست نیافتم

عین همین سوال رو در انجمن استرالیا هم پرسیدم چون به نظرم این دو کشور برای رشته ما شرایط مهاجرپذیری مناسبی دارند

داستان اینه که متاسفانه من 6 سال در هوافضا (زیرمجموعه وزارت دفاع) پیمانی بودم (البته این متاسفانه رو نباید به ضرس قاطع گفت اما حالا بهرحال بگذریم ! )
    کامپیوتر خوندم دانشگاه شهید بهشتی و همسرم هم هم رشته ایم بوده
    سن هر دومون هم 31 هستش

زبان من هم انقدری خوب هست که IELTS 6.5 به بالا رو بیارم

اما داستان اینه که جمله اطرافیان و کلا میگن شرمنده که اون سابقه وزارت دفاع کلا تعطیلتون میکنه و Security Check رو نمیتونی پاس کنی حتی اگه همسرت اقدام کنه
    فقط یک آقای وکیلی هست که دکتر ر هستن و موسسه ای دارن در نزدیکی پارک ساعی که میگن برای کل مخارج این کار 5500 دلار میگیرن و به احتمال زیاد این مشکل رو هم میتونند حل کنند ! ناگفته نمونه که جلسه مشاوره رایگان خیلی خوبی داشتند و انصافا هم از بقیه کسانی که دیدم مسلط تر و کار کشته تر بودند اما خوب میگن این چیزیه که آخر معلوم میشه یعنی بعد 4000 دلار هزینه و یک سال و نیم زمان تقریبا !

به ریز قضایا کاری ندارم اینکه میان تحقیق نمیان و .... اما لطفا با در نظر گرفتن این موارد و نکات دیگه ای که در ذیل میگم من رو راهنمایی بفرمایید برم تو کار اقدام برای کار در استرالیا یا نه

- سن من و همسرم هر دو زیر 32
    - هر دو کامپیوتر شهید بهشتی
    - هر دو حدود هشت سال سابقه بیمه که برای خانمم در یکی از بزرگترین شرکتهای نرم افزاری ایران (مرتبط با نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری و دیتابیس و از این داستانها) هستش و برای من 6 سالش خدمات درمانی و وزارت دفاع و دو سالش تامین اجتماعی که یک سالش تو یک شرکت بزرگ نفت و انرژی بوده و یک سالش هم توی یک هولدینگ بزرگ
    - رزومه من به اندازه کافی پر و پیمون هست ! هم دانشم خوبه ! هم کتاب ترجمه کردم - هم مقاله ملی دارم هم .... ! ضمنا فیلد تخصصی کار من هم شبکه هستش
    راستی یک کوچولوی یک ساله هم داریم
    - از لحاظ مالی هم . چی بگم وا... ! چندان شرایطمون خوب نیست اما شاید هر چی داریم نداریم بذاریم وسط بشه نزدیک 100 میلیون تومان ! شما فرض کنید 35 هزار دلار

حالا ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و اگر هم اطلاعات دیگه ای نیازه اعلام کنم

پیشاپیش از همه متشکرم
    سلام - خدمت شما - به نظرم پولتون رو دست این وکیلا ندید - آخه جالبه اینا نه وکیلن و نه مشاور فقط پول میگیرن جندتا برگه اونم پر از غلط واستون پر کنن .... شما چرا واسه فدرال کانادا افدام نمیکنید واسه 2014 -- ماله پارسال ظرفیتش تموم شد واسه سال جدید یا دانشجویی واسه نیوزیلند و استرالیا اگه phd بخواید بگیرید که خیلی ارزون و افتصادی هس -- واسه اون background check نکران نباشید الان خیلی از بچه ها که ویزای کانادا گرفتن تو لیست شرکتهای تحریمی کانادا بودن و الان کانادا هستن .. شامل کلیه بانکها -- شرکتهای دولتی - نفت - کشتیرانی ------اون وکیل هم مطمئن باشید اکه بخوان گیر بدن هیچ کاری نمیکنه .....
    شما همین الان اطلاعاتتون 10 برابر همون وکیل هس که میکین -- اصلا کامپیوتر خوندین --اعتماد به نفس داشته باشین --- چون حوصله ندارین سایتای مهاجرت رو بخونین نرید درگیره آدمای شارلاتان بشید -- یه کم حوصله که چه عرص کنم خیلی زیاد بهمراه صبر واسه مهاجرت الزامیه --
    ویرایش توسط hediye119 : April 10th, 2014 در ساعت 03:58 PM دلیل: ادغامِ دو پستِ کاربر
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

سلام.من و همسرم قصد مهاجرت به یکی از کشورهای نیوزلند و استرالیا رو داریم.البته اینطو که محاسبه کردیم انتیازمون برای مهاجرت به هر دو کشور بالاتر از اون مقدار حداقل هست.برای نیوزلند155 و برای استرالیا 75.می خواستم بدونم کدوم کشور از نظر کار و در آمد برتری نسبت به دیگری داره؟همسرم مهندس مکانیک با 6سال سابقه هست و خودم معماری با سابقه کم.و این که هزینه کل کارهای مهاجرت حدودا چقدر است؟آیا می شه برای هر دو کشور همزمان اقدام کرد؟(اقامت دایم)

Junior Member

با سلام، دوستان، برای ویزای کار کسی می تونه کمکم کنه؟ چطور میشه job offer گرفت؟

با سلام به همه ی دوستان
    من تازه عضو این صفحه شدم و یه سوال مهم داشتم
    آیا اگه یه نفر برادرش در نیوزیلند پذیرش بگیره به صورت فاند سالیانه، آیا خود این شخص هم میتونه سال بعد پذیریش بهمراه فاند یا کمک هزینه در دکترا بگیره؟ (بعضی کشورها به دونفر عضو یه خانواده فاند نمیدن خواستم بدونم آیا نیوزیلند هم به همین شکله؟)

سلام دوستان
    آیا اگه کسی سنش رد حدود 38 تا 40 باشه میتونه شانسی برای پذیرش در دکترا و گرفتن فاند از نیوزیلند داشته باشه؟ یعنی موضوع سن چقدر مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryphysics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا اگه کسی سنش رد حدود 38 تا 40 باشه میتونه شانسی برای پذیرش در دکترا و گرفتن فاند از نیوزیلند داشته باشه؟ یعنی موضوع سن چقدر مهمه؟
    در دانشکده ما در دانشگاه اوکلند من به شخصه سه نفر بالای 40 سال میشناسم که هر سه هم فاند دارن. البته فاند استاد نه اسکالرشیپ.
    مهرداد

سلام دوستان
    سلام
    توی سایت دانشگاه، توضیحی در این مورد نداده و بنابراین بعید مشکلی از این نظر وجود داشته باشه. نهایتا یه رزومه خوب میتونه همه مشکلات رو حل کنه. اونطور که من فهمیدم، با داشتن یه رزومه خوب، همه چی ممکنه.

با سلام به همه ی دوستان
    من تازه عضو این صفحه شدم و یه سوال مهم داشتم
    آیا اگه یه نفر برادرش در نیوزیلند پذیرش بگیره به صورت فاند سالیانه، آیا خود این شخص هم میتونه سال بعد پذیریش بهمراه فاند یا کمک هزینه در دکترا بگیره؟ (بعضی کشورها به دونفر عضو یه خانواده فاند نمیدن خواستم بدونم آیا نیوزیلند هم به همین شکله؟)
    سلام
    من امروز این موضوع رو از دو موسسه معتبرپرسیدم و اونا صد در صد مطمئن بودن که همچین محدودیتی وجود نداره خداروشکر.