صفحه 2 از 974 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 9734

موضوع: تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2012

بچه ها کلا چند نفر هستیم که برای may دیفر کردیم؟فکر نکنم دیگه 20 نفر هم باشیم. امیدوارم سفارت سرش خلوت باشه زود جواب بده.

Banned

دوستان ویزای من هم اومد 28 دسامبر صادر شد و فرداش تحویل dhl دادن منم دیروز رفتم تهران گرفتم.راستی به نظر من هم تاپیک قبلی نباید بسته میشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_2210 نمایش پست ها
    Ba salam
    visaye man alan nazdik be 16 haftast ke nayoomade .rastesh nemidoonam chikar konam .tasmim gereftam emrooz beram tehran az sefarat check konam .garare emrooz shab beram tehran . mikhastam bedoonam mishe ye etelaate mofidi az sefarat dar morede takhire visa bedast avord ya na?
    Mamnoon
    سلام.
    یکی از دوستان من هم الان ۱۶ هفته ای شد. شما اگه خبری گرفتی مارو هم لطفا در جریان بذار

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_2210 نمایش پست ها
    Ba salam
    visaye man alan nazdik be 16 haftast ke nayoomade .rastesh nemidoonam chikar konam .tasmim gereftam emrooz beram tehran az sefarat check konam .garare emrooz shab beram tehran . mikhastam bedoonam mishe ye etelaate mofidi az sefarat dar morede takhire visa bedast avord ya na?
    Mamnoon
    سلام جواب خاصی نمیدن اکثرا میگن منتظر باش حتما میاد البته برای اونهایی که خیلی طول کشیده ممکنه جواب بدن. ساعت 2 از طریق پنجره می تونید چک کنید وضعیتتون رو. تو این مدت هیچ نقص مدرکی چیزی رو پرونده تون نخورده؟ 16 هفته بی اطلاعی کامل؟

سلام
    من هم دیفر کردم برای می. امروز فردا پست می کنم.البته بدون مدرک CAQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان...اول از همه در مورد ددلاین، سفارت تا تقریبا 10 روز قبل از ددلاین به پست اعلام میکنه و پست تا اون زمان اطلاعی نخواهد داشت. زمانی هم که من مدارک رو برای ترم ژانویه دادم در سایت سفارت نوشته بود 16 هفته اما ویزا 6 هفته ای اومد...ولی هر جه زودتر اقدام کنید خیال خودتون راحت تره
    من هم با آقای حسینی موافقم...کمی دیرتر می بایست تاپیک بسته میشد.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

دوستان گرامي لطفا توجه داشته باشيد

در پايان هر سال ميلادي، تاپيكهاي ويزاي مربوط به آن سال قفل مي شود و تاپيك جديد ايجاد خواهد شد. اين روند در جهت نظم هرچه بيشتر فروم و كمك به كاربران ديگر انجام مي شود. بديهيست دوستاني كه از سال قبل منتظر هستند مي توانند در تاپيكهاي سال جديد به فعاليت خود ادامه دهند. ضمن تشكر
    از به اشتراك گذاشتن تجربيات خود، لطفا از ارسال پستهاي خارج از عنوان تاپيك خودداري نماييد.

باتشكر
    مديريت بخش كانادا
    ویرایش توسط hossein2266 : January 2nd, 2012 در ساعت 08:56 AM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member SirMehD آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Industrial Systems Eng. at U of Regina/BSc in Mech Eng. at Khaje Nasir

پرونده من هنوز از سکیوریتی چک نیومده (از طریقی وضعیت پروندم چک شد)... با اینکه خبر خوبی نیست ولی حداقل فهمیدم پروندم پشت شوفاژ نیفتاده!
    مي دانم آنهايي که براي نابودي اين گاري نقشه کشيده اند، از ديدن اسب هايي که به جاي ديدن اشتراک هاي بي نهايتشان، همديگر را گاز مي گيرند، خيلي خوشحال مي شوند.

من هم امروز دوباره رفتم برای چک کردن وضعیت , بر خلاف هفته پیش که گفته بودن , کاراش تموم شده و داره بر می گرده ! ... ایندفعه گفتن هنوز تو سکیوریتی چکه ... به مشکل خورده ... از وضعیت عادی خارج شده ... معلوم نیست کی بیاد ... شاید مجبور شی دیفر کنی ... دو هفته دیگه پیگیری کن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    من هم امروز دوباره رفتم برای چک کردن وضعیت , بر خلاف هفته پیش که گفته بودن , کاراش تموم شده و داره بر می گرده ! ... ایندفعه گفتن هنوز تو سکیوریتی چکه ... به مشکل خورده ... از وضعیت عادی خارج شده ... معلوم نیست کی بیاد ... شاید مجبور شی دیفر کنی ... دو هفته دیگه پیگیری کن
    نمی دونم چرا اما احساس می کنم یه خورده جواب سر بالا می دن. بنده 800 کیلومتر راه اومدم نتونستم برم داخل و در پیگیری وضعیت از طریق پنجره هم کمی بی توجه عمل کردند در حالی که ایمیل نقص مدرک دریافت کرده بودم. همچنان منتظر و امیدوار نسبت به ویزا و در حال جمع کردن وسایلم هستم