صفحه 4 از 974 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 9734

موضوع: تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    چرا کنسل zhilamo جان ؟ ... به تعویق بنداز خوب
    راست میگی امید جان اون موقع اعصاب نداشتم می خواستم قید کانادا رو یه دفعه ای بزنم. منظورم تعویق بود امروز دوستم رفته بود سفارت گفته بود همکاراتون تماس گرفتن آیا بغییری تویه پرونده هست؟ گفته بود اگه لازم بشه دوباره زنگ میزنن فعلا منتظر باشید. امیدوار و منتظر هستیم

Junior Member

قربان ما خیال کردیم شما ویزات رو گرفتنی نیومدی فایل رو آپدیت کنی ... از 15 سپتامبر تا حالا منتظری ؟ ... من جای شما بودم سفارت رو سرشون خراب می کردم !

حالا جدا اطلاع ندارید اگر جایی بخوایم عارض شیم از دست اینا با کجا باید تماس بگیریم ؟ ... من هیچ جایی رو تو سایت های مرتبط پیدا نکردم که بگه مسئول رسیدگی به شکایاتی که از سفارت میشه ... همینظور جایی که از وضعیت پروندمون تو سکیوریتی چک خبر بده , پرونده ما دقیقا میره کجا وقتی تو سکیوریتی چکه ؟ ... میشه با اونجا تماس گرفت ؟ ... احساس می کنم که این سکیوریتی چک به یه حربه برای سفارت اینجا تبدیل شده که ما رو از سر خودش وا کنه ... "پروندت تو سکیوریتی چکه" یعنی دست ما نیست , یعنی برو پی کارت , در بی اطلاعی بمون ... باید یه فکری واسه این وضعیت بکنیم

مدیران فروم هم اگر لطف کنن جز اصلاح و ویرایش پست ها , از اطلاعات ذیقیمتشون ما رو بهره مند کنند , ممنون خواهیم شد
    سلام دوستان،
    من 2 بار حضوري و 2 مرتبه هم تماس تلفني داشتم ،اما متاسفانه جز اين جواب كه پرونده در security check هست چيزي عايدم نشد. البته آخرين بار هفته پيش بود كه آقايي كه جواب تلفن رو داد گفت كه مي توني يك درخواست كتبي براي پيگيري پرونده با توجه به طولاني شدن آن به سفارت ارائه بدي!!!
    واقعا ديگه نمي دونم چيكار بايد كرد، فقط دلخوشيم اينه كه تا حالا حداقل 2 نفري بودند كه بعد از 24 هفته VISA گرفتند و به خودم دلداري مي دم كه هنوز ميتونه شانس با من باشه!!!

در ضمن من 28 July اقدام كردم و مداركم رو هم به صورت حضوري تحويل دادم!

پیش فرض كاردار سفارت كانادا در تهران احضار شد

خوندنش برای تفنن بد نیست :

به دنبال وخامت فزاينده وضعيت بوميان كانادا كه اعتراض تعدادي از گزارشگران سازمان ملل و سازمان‌هاي غيردولتي را به دنبال داشته است، كاردار كانادا در تهران روز
    دوشنبه به وزارت امور خارجه احضار و مراتب نگراني عميق جمهوري اسلامي ايران از نقض حقوق بوميان در كانادا به وي ابلاغ شد.

به گزارش ايسنا معاون اداره حقوق بشر وزارت امور خارجه در ديدار با كاردار كانادا در تهران با اشاره به نامه‌ي اخير جيمز آنايا ـ گزارشگر ويژه سازمان ملل ـ به دولت كانادا اظهار كرد: همان‌گونه كه بيان شده وضعيت نامناسب بوميان كانادا موجب تأسف و نگراني جامعه بين‌المللي است و جمهوري اسلامي ايران نسبت به نقض فاحش حقوق اين افراد توسط دولت كانادا به شدت معترض است.

او با اشاره به اين‌كه بوميان كانادا در فقر و وضعيت نامناسب بهداشتي، آموزشي و شغلي نگه داشته شده‌اند عنوان كرد كه حقوق اساسي اين بوميان به صورتي آشكار توسط دولت كانادا نقض مي‌شود. بنابراين جمهوري اسلامي ايران از دولت كانادا مي‌خواهد در اسرع وقت به گزارشگر ويژه سازمان ملل اجازه ديدار از مناطق مسكوني بوميان كانادا را داده و نظارت نهادهاي حقوق بشري سازمان ملل بر عملكرد دولت كانادا نسبت به بوميان آن كشور را تسهيل كند.

معاون اداره حقوق بشر وزارت امور خارجه ادامه داد: جمهوري اسلامي ايران هم‌چنين از دولت كانادا مي‌خواهد تا تعهدات و الزامات بين‌المللي حقوق بشري خود را محترم شمرده و با جامعه بوميان آن كشور براي يافتن راه حلي پايدار براي رفع مشكلات آنان همكاري كند.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    لینک خبر : http://www.tabnak.ir/fa/news/216531/...حضار-شد

میگم شاید حاضر شن ما رو با چند تا از این بومیا معاوضه کنن ! ... چه عذابی میکشن بنده خداها اونجا
    به پیش شیخ زاسرار می فروش مگوی / که حرف راست به شیطان خیال نتوان گفت
    تو راست پنبه غفلت به گوش و من الکن / به گوش کر سخن از قول لال نتوان گفت

نقل قول نوشته اصلی توسط alfie8 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من كه الان نزديك به 21 هفته است كه منتظرم!!!
    اصلا کارشون حساب کتاب نداره.یکی از دوستام بعد ۷ هفته جوابش اومد اون یکی بعد ۱۶ هفته هنوز خبری نیست.حتما تا چند وقت دیگه پروسه ویزا رو میکنن یک سال!! واقعا که مسخرن

Junior Member

سلام دوستان فکر کم مفید باشه یه سری اطلاعات از وضعیت پروندم اینجا بگم شاید بدرد خورد. من 19 جون مدارکم رو با پست دادم سفارت که تا 2 هفته پیش یعنی 27 هفته تو سکوریتی چک بود بعد متوجه شدم که از سکوریتی برگشته هفته گذشته از سفارت بهم زنگ زدند و از خدمت سربازی چندتا سوال پرسیدند با توجه به شرایط دیگر دوستان معمولا دیگه نتیجه صادر میشه اما دیروز از طریق تلفن مطلع شدم پرونده من دوباره برای سکوریتی چک فرستاده شده و حالا حالا ها جواب نمیاد الان شده 30 هفته،

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moji1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان فکر کم مفید باشه یه سری اطلاعات از وضعیت پروندم اینجا بگم شاید بدرد خورد. من 19 جون مدارکم رو با پست دادم سفارت که تا 2 هفته پیش یعنی 27 هفته تو سکوریتی چک بود بعد متوجه شدم که از سکوریتی برگشته هفته گذشته از سفارت بهم زنگ زدند و از خدمت سربازی چندتا سوال پرسیدند با توجه به شرایط دیگر دوستان معمولا دیگه نتیجه صادر میشه اما دیروز از طریق تلفن مطلع شدم پرونده من دوباره برای سکوریتی چک فرستاده شده و حالا حالا ها جواب نمیاد الان شده 30 هفته،
    شما رشتتون چیه؟چه مقطعی پذیرش گرفتی؟ممکنه به یه سری چیزا حساس باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaaaaniiiiii نمایش پست ها
    شما رشتتون چیه؟چه مقطعی پذیرش گرفتی؟ممکنه به یه سری چیزا حساس باشن
    دکترای مکانیک در انرژهای تجدیدپذیر از دانشگاه کبک

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

دوستان من الان چک لیست سفارت رو نگاه کردم، دیدم نوشته اصل پاسپورت رو نفرستید در صورتی که قبلا می خواستن. بچه هایی که برای "می" اقدام کردن پاسپورتاشون رو نفرستادن؟
    ضمنا کسی بالاخره متوجه شد ددلاین این ترم چه تاریخی هست؟ من به سفارت ایمیل زدم ولی جواب ندادن.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

سلام بر دوستان

آقا از سفارت با کسی تماس نگرفتن تو این چند روز ؟ ... پنجشنبه صبح به من زنگ زدن و گفتن یکسری سوال هست که برات میل می کنیم و جوابشو بده ... بیچاره شدم تا جوابشو نوشتم . اکثرا راجع به شرکتی بود که ازش گواهی کار و جاب آفر گرفته بودم . فکر کنم فهمیدم علت این تاخیر و گیر کردن پرونده تو سکیوریتی چک چی بود .شرکت خفنی نیست و اینا گویا به کل قضیه شک کردن . مام راستشو نوشتیم واسشون , حالا چی میشه نمی دونم .فقط می دونم که احتمالا یکشنبه , دوشنبه این ماجرا تموم میشه و راستشو بخواین منم دیگه خسته شدم از این انتظار کشنده ... فقط می خوام تموم شه تکلیفمو بدونم ... خدا رحم کنه به من تو این دو سه روز !

Junior Member

سلام بر دوستان

آقا از سفارت با کسی تماس نگرفتن تو این چند روز ؟ ... پنجشنبه صبح به من زنگ زدن و گفتن یکسری سوال هست که برات میل می کنیم و جوابشو بده ... بیچاره شدم تا جوابشو نوشتم . اکثرا راجع به شرکتی بود که ازش گواهی کار و جاب آفر گرفته بودم . فکر کنم فهمیدم علت این تاخیر و گیر کردن پرونده تو سکیوریتی چک چی بود .شرکت خفنی نیست و اینا گویا به کل قضیه شک کردن . مام راستشو نوشتیم واسشون , حالا چی میشه نمی دونم .فقط می دونم که احتمالا یکشنبه , دوشنبه این ماجرا تموم میشه و راستشو بخواین منم دیگه خسته شدم از این انتظار کشنده ... فقط می خوام تموم شه تکلیفمو بدونم ... خدا رحم کنه به من تو این دو سه روز !
    این دقیقا مشابه اتفاقی هست که برا من افتاد به من زنگ زدن و شفاهی چندتا سوال از سربازی ازم پرسید دوباره پرونده منو فرستادند سکوریتی چک. امیدوارم مال شما اینطوری نشه