صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: کسانی که از دانشگاه McGill پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض کسانی که از دانشگاه McGill پذیرش دارند و عازم هستند

با سلام خدمت دوستان

بنده خودم تو رشته مهندسی مکانیک واسه Master پذیرش دارم- بچه ها هر اطلاعاتی که در مورد خود شهر مونترال ، برای سفر ، بعداز رسیدن و . . . دارند رو اینجا با بقیه در میون بذارن

با تشکر
    پوریا

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه McGill پذیرش دارند و عازم هستند

به عنوان اولین موضوع برای سفر به مونترال چه مسیری از همه بهتره ؟ کدوم آژانس ها تو تهران کا ر رو بهتر راه می ندازن؟

با سلام خدمت دوستان

بنده خودم تو رشته مهندسی مکانیک واسه Master پذیرش دارم - بچه ها هر اطلاعاتی که در مورد خود شهر مونترال ، برای سفر ، بعداز رسیدن و همخونه . . . دارند رو اینجا با بقیه در میون بذارن

با تشکر
    پوریا

بابا اینقدر پیغام خصوصی نذارید >
    گفتم کسانی که عازم هستند - اونهایی که قصد دارن اعزام بشن بعدا در خدمتشون هستیم اگه کسی نیست تایپیک رو ببندیم و خودمون تنهایی عازم شیم ! 8)

Member mohhhamad آواتار ها

سلام.دوباره.
    قربان خوب شرایطتتون رو بذارید؟معدل واینها ومقاله رو فکرک نم پیغام خصوصی ها به صفر میل کنه.لطفا مقدار فاندتون هم لطف کنید
    راستی بازم تبریک

BLUE SKY:همونطور که Pooryaiust در پست قبلی گفت ، این موضوعات با عنوان کسانی که از دانشگاه ... برای fall 2008 پذیرش گرفتن و عازم هستن، صرفا برای آشنایی دوستانی هست که از اون دانشگاه پذیرش دارن و می خوان برن، تا قرار مداراشونو مثله خونه و همسفریو ... رو با هم بذارن لطفا بحثای حاشیه ای نکنید.
    در ضمن اگه کاربرای عزیز دوستاشتن که قسمتی از رزومشونو بگن ، حتما در نتایج پذیرش پر می کردن، اگه پر نکردن یعنی که دوست ندارن بقیه بفهمند.
    این کاربر ،غیر فعال است.

NVD
    Guest

سلام پوریا

من نوید هستم و پذیرشم واسه PhD مکانیک هستش.
    الان کجایی چطوری میتونم باهات تماس بگیرم؟

Junior Member

سلام

من می‌خواستم با بچه‌هایی‌ که الان درگیر کار ویزا هستند و قراره ترم ژانویه به مونترئال برن آشنا بشم تا برای اسکان و بقیه کار‌ها هماهنگی‌ انجام بدیم . من از McGill پذیرش گرفتم و دیروز مدیکال را انجام دادم. کسی‌ هست که الان تو شرایط من باشه؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که سال گذشته مک گیل رفتن, لطفا در مورد خوابگاه یا خونه تجربیاتتون رو در اختیار بقیه بذارین. کدوم رو توصیه می کنین و کی باید اقدام کرد؟
    با تشکر

Junior Member

من یک گروه توی گوگل ساختم برای کسانی که امسال عازمن. هرکسی که می خواد عضو بشه، لطفا ایمیلشو پیام خصوصی بزاره.

Junior Member

سلام به همهٔ دوستان،

دیدم که یکی‌ از بچه‌ها اطلاعات نسبتا خوبی رو نوشته بود منم گفتم که تکمیلش کنم،

اول ببینید که کدوم campus مکگیلل هستید، اگه مرکز شهر باشید، من یکم اطلاع دارم، اگه هم mcdonald باشید من خیلی‌ چیزی نمیدونم.

اما کاری که ما کردیم اینجوری بوده که بعد از اینکه رسیدیدم، یا چند روزی رو تو هتل گذرندیم، یا خونهٔ دوستی‌ آشنایی،

دم سپتامبر که می‌شه، خیلی‌ خونه برای اجاره اطراف دانشگا هست، بنابر این خیلی‌ جای نگرانی نیست.

طبیعتا هرچقدر هم که تدادتون بالاتر باشه به صرف تر هم خواهد بود براتون، اما حدود قیمت یه سویت یک نفر، از ۵۵۰ به بالا هس ، البته من حدودی میگم...

تو سایت مکگیلل یک قسمتی‌ داره به نام off campus, تو این قسمت هر کس که خونه می‌خواد اجاره بده آگاهی‌ میذاره، اگه مشخصات رو بخونید حدود خوبی از قیمت‌ها دستتون میاد...

همگی‌ موفق باشید،سوال بود در خدمتم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)