صفحه 28 از 57 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط seja نمایش پست ها
    با سلام
    يه سوالي داشتم دوستان
    ممنون ميشم جواب بديد
    من الان استاجر هستم (دانشگاه ازاد تهران)
    و كارت معافيت هم دارم (جانبازي پدر)
    سوالم اينه كه آيا طرح هم بايد برم ؟
    و اگه بايد برم چند ماه هست ؟ و چقدر حقوق ميدن ؟
    و اينكه نميشه يه كاري كرد كه طرح نرم ؟
    چون من ميتونم بعد از فارغ التحصيليم تو مركز درمان سوءمصرف يكي از آشناها مشغول بشم اما اگه طرح برم اين فرصتو از دست ميدم !
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    يعني كسي نيست جواب سوال مارو بده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seja نمایش پست ها
    يعني كسي نيست جواب سوال مارو بده ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
    بله طرح هم باید بری. 24 ماهه که بسته به ضریب منطقه مدتش کم میشه.
    در مورد جانبازی پدرت یه قوانینی هست که ممکنه باهاش معاف از طرح شی. از وزارت سوال کن.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها

اساتید کسی جواب من و نمی دونه ؟
    یه نفر گفت که 40 ملیون وصیغه می شه گذاشت و به مدت یک هفته مدرک رو گرفت برای ترجمه کردن
    همچین چیزی امکان پذیر هست؟
    آیا شرایط ایشون اختصاصی بوده؟ یعنی واسه همین یه نفر بوده؟ یا همه این تعهد رو دادن؟ اصولا با گذاشتن وثیقه مدرک ازاد میشه. (البته نه در عرض یه هفته!!!! قطعا بیشتر طول میکشه)

سلام. من پزشکی عمومیم داره تموم می شه و شکر خدا هم طرح دارم هم سربازی. سوالم اینه که آیا می شه طرح و سربازی رو در یکی از مراکز تحقیقات گذروند؟ من دیدم که یه تعداد محدودی اینکارو کردن ولی از جزئیاتش بی خبرم. شاید یه ربطی هم به این شرایط استعدادهای درخشان و اینا داشته باشه البته

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soren_parth نمایش پست ها
    سلام. من پزشکی عمومیم داره تموم می شه و شکر خدا هم طرح دارم هم سربازی. سوالم اینه که آیا می شه طرح و سربازی رو در یکی از مراکز تحقیقات گذروند؟ من دیدم که یه تعداد محدودی اینکارو کردن ولی از جزئیاتش بی خبرم. شاید یه ربطی هم به این شرایط استعدادهای درخشان و اینا داشته باشه البته
    سلام،
    خب شما آموزشی رو باید حتما بروید،
    بله شدنی که میشه باید با رییس یک مرکز تحقیقات صحبت کنید یا آشنایی چیزی پیدا کنید که سفارشتون بکنه ومعمولا مراکز تحقیقات استقبال هم می کنند که یک نیروی مجانی و طرحی میخاد بهشون اضاف بشه. ولی خب چیزی که وجود داره که حقوق و دستمزد شما خیلی زیاد نخواهد بود چون بهر حال در مرکز استان هستید. با اداره طرح هم صحبت کنید که اطلاعات بیشتر ی در اختیارتون قرار بدهد

موفق باشی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام،
    خب شما آموزشی رو باید حتما بروید،
    بله شدنی که میشه باید با رییس یک مرکز تحقیقات صحبت کنید یا آشنایی چیزی پیدا کنید که سفارشتون بکنه ومعمولا مراکز تحقیقات استقبال هم می کنند که یک نیروی مجانی و طرحی میخاد بهشون اضاف بشه. ولی خب چیزی که وجود داره که حقوق و دستمزد شما خیلی زیاد نخواهد بود چون بهر حال در مرکز استان هستید. با اداره طرح هم صحبت کنید که اطلاعات بیشتر ی در اختیارتون قرار بدهد

موفق باشی

سلام مرسی واسه توضیح
    ببینید من سرباز هستم و مسلما روی حقوق و اینا همینجوریشم حساب ویژه ای نمی تونم باز بکنم. از لحاظ مرکز یکی دو جا هست که می تونم try کنم و از لحاظ استعدادهای درخشان هم سطح دو حساب می شم (‌ زیر ۵۰۰ کشوری و ۲.۵ درصد آزمون علوم پایه)
    حالا می خوام ببینم این option اصلن چطوریاست و خوبی و بدیش چیه ؟ چرا زیاد استقبال نمی شه ؟
    از کجا باید اقدام کرد اول ؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soren_parth نمایش پست ها
    سلام مرسی واسه توضیح
    ببینید من سرباز هستم و مسلما روی حقوق و اینا همینجوریشم حساب ویژه ای نمی تونم باز بکنم. از لحاظ مرکز یکی دو جا هست که می تونم try کنم و از لحاظ استعدادهای درخشان هم سطح دو حساب می شم (‌ زیر ۵۰۰ کشوری و ۲.۵ درصد آزمون علوم پایه)
    حالا می خوام ببینم این option اصلن چطوریاست و خوبی و بدیش چیه ؟ چرا زیاد استقبال نمی شه ؟
    از کجا باید اقدام کرد اول ؟
    یه بنیاد نخبگان تو زعفرانیه هست. اونجا از این کارها میکنن. باهاشون صحبت کن.بهت میگن. اینم لینک:
    http://bmn.ir/index.php?option=com_c...d=88&Itemid=77

Junior Member

سلام دوستان ...
    خسته نباشید ... 3تا سوال داشتم و ممنون که وقت میزارین ...
    1 )می خواستم بدونم برای رشته پزشکی دانشگاه آزاد به جز دو سال طرح ، تعهد دیگه ای هم هست ؟
    2 ) اگه جزو ده نفر اول امتحان پره انترنی باشم معاف از طرحم ؟
    3 )و اینکه بجز وثیقه راه دیگه ای هست برای معافیت طرح ؟ مثلا جشنواره خوازمی یا هر چیز دیگه ای ؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hati1385 نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    خسته نباشید ... 3تا سوال داشتم و ممنون که وقت میزارین ...
    1 )می خواستم بدونم برای رشته پزشکی دانشگاه آزاد به جز دو سال طرح ، تعهد دیگه ای هم هست ؟
    2 ) اگه جزو ده نفر اول امتحان پره انترنی باشم معاف از طرحم ؟
    3 )و اینکه بجز وثیقه راه دیگه ای هست برای معافیت طرح ؟ مثلا جشنواره خوازمی یا هر چیز دیگه ای ؟
    1-نه
    2- نه. میتونی قبلش یه بار امتحان تخصص بدی ولی معاف نمیشی. جزئیاتشو از وزارت بپرس.
    3-تک فرزندی - جانبازی والدین. با وثیقه هم معاف نمیشی!

Junior Member

سلام
    من دوستی دارم که ارشد ایمونولوژی سراسری می خونه از کاردانی کارشناسی و ارشد شاگرد اول بوده و استعداد درخشان هست تصمیم برای رفتن داره اما متاسفانه طرح نرفته هیچ مدرک یا ریز نمره نداره از خودش. الان داره پایان نامه کار می کنه وکسی هست که بتونه راهنمایی کنه این دوستم بدون طرح گذروندن می تونه واسه رفتن اقدام کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)