صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط پگاه4 نمایش پست ها
    دوستان سلام من تازه با این سایت خوب اشنا شدم. طرح بدترین چیزیه که در زندگی گروههای پزشکی وجود داره. من دارم با هزار بدبختی طرحم رو میرم تا اصل مدرکم ازاد بشه و بتونم اونور ازش استفاده کنم. ولی بالاخره من نفهمیدم پروانه موقت قابل ترجمه و استناد هست یا نه؟
    سلام
    اگه به پروانه موقتت نگاه کنی می بینی که واترمارک داره که ارزش ترجمه نداره. اگر هم ننوشته باشند، هر مدرکی که مهر دانشگاه های علوم پزشکی رو داشته باشه اگه بره وزارت خارجه پشتش رو نگاه می کنند و اگه مهر وزارت علوم مبنی بر بلامانع بودن ترجمه رو نداشته باشه ، تایید نمی شه. لازم نیست طرح برین تا اصل مدرک آزاد بشه، می تونین وثیقه بذارین و همون مدرکی رو دریافت کنین که بعد از گذروندن طرح و خرید تعهد دریافت می کنید.
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

سلام
    من هم وثیقه گذاشتم ادیبهشت ماه 4میلیون .کسی اطلاعی داره اگه تا 6 ماه بعد از سپردن وثیقه نتونیم پذیرش بگیریم .پولی که گذاشتیم می تونیم بگیریم یا نه؟
    موقعی که من وثیقه گذاشتم گفتن در صورت آوردن مدرک بالاتر از دانشگاه خارج می تونید وثیقه رو پس بگیرید! در غیر این صورت حتی اگه طرحتون به اتمام برسونید هم وثیقه رو نمی تونید بگیرید!!!

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaa نمایش پست ها
    سلام
    من هم وثیقه گذاشتم ادیبهشت ماه 4میلیون .کسی اطلاعی داره اگه تا 6 ماه بعد از سپردن وثیقه نتونیم پذیرش بگیریم .پولی که گذاشتیم می تونیم بگیریم یا نه؟
    موقعی که من وثیقه گذاشتم گفتن در صورت آوردن مدرک بالاتر از دانشگاه خارج می تونید وثیقه رو پس بگیرید! در غیر این صورت حتی اگه طرحتون به اتمام برسونید هم وثیقه رو نمی تونید بگیرید!!!
    سلام
    يك بار براي هميشه تكليف طرح و وثيقه و تعهد و خريد رو روشن كنيم :
    طرح نيروي انساني قابل خريد نيست. شما فقط ميتونين وثيقه بذارين. وقتي دارين پرونده وثيقه رو تشكيل ميدين از شما ميپرسن ميخواي كجا ادامه تحصيل بدي و كي درست رو شروع ميكني. معمولا يه تاريخي شيش ماه بعد از وثيقه به عنوان شروع تحصيل ميزنن. شما اصل مداركت رو ميگيري و دو ماه وقت داري كه ترجمه كني يا هر بلايي دلت ميخواد سرش بياري بعد بايد به وزارت خونه پس بدي. اگه بعدا باز هم نياز داشته باشي با گرو گذاشتن كارت شناسايي براي حداكثر يك ماه ميتوني مداركت رو قرض بگيري. وقتي درستون تموم شد برميگردين ايران و طرح ميگذرونين و وثيقه رو پس ميگيرين اما مداركتون تا پايان تعهد كه براي منطقه يك ، برابر سنوات تحصيل و براي مناطق دو و سه ، دو برابر سنوات تحصيل رايگانه ميمونه دست دانشگاه.
    تعهد خدمت قابل خريده و تعرفه اش در آموزش دانشگاه ها دقت كنيد دانشگاه و نه دانشكده، موجوده. تنها پس از معافي از طرح يا گذروندن طرح ميتونين تعهدتون رو بخرين و با خريد تعهد مداركتون تا ابد مال خودتون ميشه.
    پايان.

Junior Member

اما به من گفتن وثیقه رو هم وقتی پس میدیم که تعهد خدمتم بخری.البته اون موقع به من نگفتن اگه نرفتی خارج طرحم بری پولتو پس نمیدیم!!!

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra03 نمایش پست ها
    اما به من گفتن وثیقه رو هم وقتی پس میدیم که تعهد خدمتم بخری.البته اون موقع به من نگفتن اگه نرفتی خارج طرحم بری پولتو پس نمیدیم!!!
    والا اینا که من گفتم از روی کاغذی بود که روزی که وثیقه گذاشتم سه سال پیش خانومه واسم نوشت. اگه چیزی عوض شده من بی خبر و بی تقصیرم.

Junior Member

سلام

این سایت وزارت در باره ی طرح نیروی انسانی ،آیین نامه دريافت ريز نمرات ومدارك تحصيلي وپروانه موقت متقاضیان ادامه تحصیل در خارج کشور: http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4176
    ولی در مورد تغییر این قانون و دستور العمل جدید چیزی ننوشته!!!

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaa نمایش پست ها
    سلام

این سایت وزارت در باره ی طرح نیروی انسانی ،آیین نامه دريافت ريز نمرات ومدارك تحصيلي وپروانه موقت متقاضیان ادامه تحصیل در خارج کشور: http://tarh.behdasht.gov.ir/index.as...64&pageid=4176
    ولی در مورد تغییر این قانون و دستور العمل جدید چیزی ننوشته!!!
    من راستش متوجه نشدم کدوم قانون جدید رو می گید چون خدا رو شکر بازار تصویب قوانین جدید و بازار شایعات به صورت موازی بسیار فعال هستند اما یه نکته وجود داره. معمولا وبسایتهای ایرانی از قوانین خیلی عقبترند. کل خرج مطمئن شدن از اینکه چی به چیه اینه که یه زنگ بزنین وزارت بهداشت. مطمئن و بی خطر و راحته. یعنی به نظر من رفتن به وزارتخونه یا در مورد دوستای شهرستانی، آزاد کردن شماره تلفن وزارتخونه خیلی معقولتر از گوشه خونه نشستن و گوش دادن به شایعه ها و گمانه زنی هاست. برین اونجا ببینین حرف حسابشون چیه و خیال خودتون رو راحت کنین. کسی هم مجبورتون نمی کنه همون لحظه تصمیمی بگیرین.
    موفق باشید.

Junior Member

اقا اینجا کسی بوده وثیقه گذاشته باشه و بعد پس گرفته باشه؟(بعد از گذروندن طرح)

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra03 نمایش پست ها
    اقا اینجا کسی بوده وثیقه گذاشته باشه و بعد پس گرفته باشه؟(بعد از گذروندن طرح)
    بله. من وثیقه گذاشتم. رفتم و برگشتم. کمی از طرحم که مونده بود رو گذروندم. تعهدم رو از دانشگاه خریدم. وثیقه ام رو پس گرفتم. مدرکم مال خودم شد و از دستشون واسه همیشه خلاص شدم. تا باد چنین بادا.

سلام.منم دانشگاه ازاد پرستاری خوندم.می تونین طرحو بخرین.برای لیسانس 4میلیون.می تونین وثیقه ملکی هم بزارین.اما پول بهتره.این پول تو حسابتون تو بانک ملت زیر ساختمون وزارت خونه هست.سود بانکی هم مییاد .شما می تونین از سودش برداشت کنین.اگه برنگشتین دولت این پولو نوش جان میکنه.اگه برگشتین و رفتین طرح پولو بر می گردونن.اگه الان طرحو شروع کنین به ازای هر 6 ماه طرح 500000 تومان کم میشه.به نظر من پول بزارین بهتره.این اطلاعاتت کامله.دیگه نیاز نیست کسی بره تا وزارت خونه.من برای کسب این اطلاعات کلی عذاب کشیدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)