صفحه 1 از 57 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

سلام دوستان
    من تابستون پارسال در رشته پرستاری از دانشگاه آزاد با معدل 17.16 فارغ التحصیل شدم اما طرحمو نگذروندم .میخواستم ببینم با این شرایط آیا امکان پذیرش در دانشگاههای مالزی برام وجود داره یا نه؟ و همچنین اینکه قضیه ی طرحم چی میشه ؟و اینکه در چه رشته هایی میتونم ادامه تحصیل بدم ؟ چون دوست دارم در رشته ی روانشناسی یا فیزیولوژی ادامه تحصیل بدم. واینکه آیا اگه به ایران برگردم دوباره باید طرحمو برم یانه ؟ آیا نوع گذروندن طرحم فرق میکنه یا نه؟ و آیا مدرکم معتبره یا نه.
    کلا اگه هیچ کدوم از این راهها نشد آیا میتونم نمره هامو معادل سازی کنم برای یه رشته ی دیگه ؟ اگه میتونم مثلا چه رشته ای؟
    ممنون اگه راهنمایی کنیدi
    همچنین آیا امکان خرید طرح خدمت وجود داره یا نه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

در دانشگاههای دولتی تا طرح نرید بتتون مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو نمی دن. دانشگاههای آزاد رو نمی دونم. بهتره از آموزش دانشگاهتون سوال کنید.
    در مورد رشته هایی که می تونید برید هم بهترین راه چک کردن دانشگاه مقصد هست ولی اصولا اکثر رشته های علوم پایه پزشکی و بالینی رو می تونید انتخاب کنید.

شما نمی تونید طرح رو بخرید ( این جمله ایی که تو وزارت بهداشت واحد طرح به همه مگن و من رو 2 سال + 1 سال صف انتظار گرفتار کرد) ولی میتونید و.اسه طرح ودیعه بگذارید و مدرک و ریز نمرات رو ازاد کنید ...و اگر بر نگردید ودیعه ملکی یا مالی هپلی می شه !
    اطلاعات روز رو از اداره طرح بگد.....
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Senior Member

شروین راست می گه. تا همین هفته پیش که من وزارت بهداشت بودم همینو می گفتن. منم دو سال سر این قضیه معطل شدم. اما شاید دانشگاه آزاد فرق کنه. حتما از د انشگاهتون و از وزارت بهداشت بپرسید...

Junior Member

ممنون دوستان
    اگه ودیعه بذارم و مدرکم آزاد شه آیا وقتی برگردم ایران باز هم باید طرحمو بگذرونم؟ اومدیمو اونجا تغییر رشته دادم بعد دوباره باید بیام اینجا طرح مربوط به رشته ی قبلمو بگذرونم؟

Senior Member

بله. بعد از بازگشت باید طرحتون رو برید. اما گفتم که در مورد دانشگاه آزاد شاید فرق کنه.

Junior Member

همونطور که دوستان گفتن نمی شه طرحو خرید. بعد از بازگشتتون باید انجامش بدید. اما در مورد رشته خارج از کشورتون نگران نباشید چون تحصیلات خارج از کشور مشمول طرح نیست. شما همون تعهد انجام طرح پرستاریتون میمونه که در داخل خوندید. ضمنا قانون طرح شامل دانشگاه آزاد هم می شه.

حمید

Junior Member

ممنون
    حالا اومدیمو مثلا من رفتم اونجا روانشناسی خوندم بعد باید بیام اینجا طرح پرستاری برم؟ مثلا فوقم روانشناسی بشه بعد بیام اینجا پرستاری برم؟):

Senior Member

اگر بخواید به عنوان پرستار کار کنید: بله. ببینید اصولا این مسئله طرح یه چیز مسخره و بی حساب و کتابی هست. همون طر که گفتم شما باید برید دقیق قوانین رو مطالعه کنید و از وزارت بهداشت بپرسید.

Junior Member

موافقم.کاملا آدمو سر در گم میکنه این طرح! قانوناش هم به این راحتی پیدا نمیشن و اکثرا هم واقف نیستن به قوانینش.روز به روز هم قانوناش تغییر میکنه.من بارها به سازمان طرح در شهر خودمون مراجعه کردم اما خودشونم مشکل دارن با این موضوع.

صفحه 1 از 57 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)