صفحه 10 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

با سلام خدمت دوستان
    من چند تا سئوال در مورد طرح داشتم اگه کامل راهنماییم کنید ممنونتون میشم.
    من الان ترم 6 پرستاری (روزانه ) با معدل 16.50 که متقاضی شرکت در آزمون پزشکی دانشگاه آزاد میباشم. بنابراین در اتمام ترم هفت آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم ؟
    در صورت قبولی ترم 1 پزشکی آزاد که مصادف با ترم 8 پرستاری دولتی ام میشود چه وضعیتی خواهد داشت ؟؟!!
    تکلیف طرح ام چی میشه ؟
    آیا میشه خرید طرح رو؟ چه قیمت ؟؟
    در صورتی هم که بخوایم ودیعه بزاریم هزینه ی ودیعه چه جوریه ؟
    کسی مشکل من رو قبلا داشته ؟؟ چه جوری حل کردین ؟؟
    تورو خدا از این بلاتکلیفی نجاتم بدین !
    آیا هم زمان با پزشکی آزاد میشه طرح رو هم گذروند ؟؟
    آیا اگه بخوام ثبت نام توی رشته پزشکی کنم آیا دامشگاه دولتی پرستاری من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی م رو میده ؟؟
    آیا متاهل بودنم در گذراندن دوره ی طرح نیروی انسانی من تاثیری دارد ؟؟ ( خانم هستم )
    از تمام دوستانی که به سئوالام توی انجمن جواب میدن پیشاپیش خیلی خیلی تشکر میکنم.
    من هرروز چک میکنم ها ...
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabokbal نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من چند تا سئوال در مورد طرح داشتم اگه کامل راهنماییم کنید ممنونتون میشم.
    من الان ترم 6 پرستاری (روزانه ) با معدل 16.50 که متقاضی شرکت در آزمون پزشکی دانشگاه آزاد میباشم. بنابراین در اتمام ترم هفت آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم ؟
    در صورت قبولی ترم 1 پزشکی آزاد که مصادف با ترم 8 پرستاری دولتی ام میشود چه وضعیتی خواهد داشت ؟؟!!
    تکلیف طرح ام چی میشه ؟
    آیا میشه خرید طرح رو؟ چه قیمت ؟؟
    در صورتی هم که بخوایم ودیعه بزاریم هزینه ی ودیعه چه جوریه ؟
    کسی مشکل من رو قبلا داشته ؟؟ چه جوری حل کردین ؟؟
    تورو خدا از این بلاتکلیفی نجاتم بدین !
    آیا هم زمان با پزشکی آزاد میشه طرح رو هم گذروند ؟؟
    آیا اگه بخوام ثبت نام توی رشته پزشکی کنم آیا دامشگاه دولتی پرستاری من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی م رو میده ؟؟
    آیا متاهل بودنم در گذراندن دوره ی طرح نیروی انسانی من تاثیری دارد ؟؟ ( خانم هستم )
    از تمام دوستانی که به سئوالام توی انجمن جواب میدن پیشاپیش خیلی خیلی تشکر میکنم.
    من هرروز چک میکنم ها ...
    ممنون.
    سلام
    بر اساس اطلاعات بنده
    دانشگاه آزاد هیچ ربطی به دولتی نداره ممکنه آزاد شرط بگذاره که شما نباید دانشجوی جای دیگری باشید ولی اگرم باشید مشکلی ایجاد نمی کنداز کجا می خوان بفهمن شما در دولتی دانشجویید؟
    اگر ترم 8 مصادف شد با ترم یک می تونید یک ترم مرخصی بگیرید البته باید اول ثبت نام کنید بعد مرخصی بگیرید.
    تکلیف طرح : شما اگه مدرک کارشناسی پرستاری را بخواهید تحویل بگیرید باید طرح و سایر تعهدات را گذرانده باشید و لی خوب شما وقتی دانشجوی آزاد شدید دیگه لیسانس پرستاری بدردتان نمی خورد .مگر بخواهید جایی استخدام شوید که باید گواهی پایان طرح را داشته باشید .
    بله همزمان میشه طرح هم گذراند ولی خوب سخته شیفت دادن و دانشجوی پزشکی بودن!
    متاهل بودنم فقط می تونه شما رو به شهر همسرتون منتقل بده واسه طرح.
    در مورد اصل مدرک دیپلم هم خوب قاعدتا باید بدهند ولی چون که دانشجو هستید بخواهید همزمان یک دانشگاه دیگر شروع کنید راستش یک ذره شک دارم
    می تونید از آموزش یک دانشکده دیگه بپرسید دانشکده خودتون نباشه بهتره چون تابلو میشه
    کلا سوالات ریزتون رو می تونید از دانشکد ه های بجز دانشکده خودتون بپرسید.
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

مگه دانشگاه آزاد هم واسه طرح باید پول داد؟
    من دامپزشکی خوندم دوستانم که کارت معافیت داشتن بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی رفتن و طرحشون رو کنسل کردن...
    فکر کنم برای دانشجویان دانشگاه آزاد رفتن یا نرفتن به طرح اختیاری هست...

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo-Vet نمایش پست ها
    مگه دانشگاه آزاد هم واسه طرح باید پول داد؟
    من دامپزشکی خوندم دوستانم که کارت معافیت داشتن بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی رفتن و طرحشون رو کنسل کردن...
    فکر کنم برای دانشجویان دانشگاه آزاد رفتن یا نرفتن به طرح اختیاری هست...
    بر اساس اطلاع بنده، تا شهریور ماه گذشته، طرح پزشکی و دندانپزشکی آزاد اختیاری نبود. بچه های دولتی باید 10 میلیون می دادن، آزادی ها 8 میلیون یا شاید هم هفت و هشتصد که یادم نیست رقم دقیقش رو. حالا که دولتی شده 40 میلیون رو نمی دونم.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    بر اساس اطلاع بنده، تا شهریور ماه گذشته، طرح پزشکی و دندانپزشکی آزاد اختیاری نبود. بچه های دولتی باید 10 میلیون می دادن، آزادی ها 8 میلیون یا شاید هم هفت و هشتصد که یادم نیست رقم دقیقش رو. حالا که دولتی شده 40 میلیون رو نمی دونم.
    حدس خودم اینه که احتمالا رشته ما جزو رشته های غیرپزشکی حساب میشه. به همین دلیل رفتن یا نرفتن به طرح اختیاریه. واقعن از این نظر خیلی خیلی شانس آوردم! خیلی خوشحالم!
    در هر حال قصد دارم برای گرفتن معافیت از طرح اقدام کنم و برم تهران.
    سعی می کنم مراحل اداری اش رو با جزئیات در این فوروم هم برای افرادی که ممکنه همین مشکلو داشته باشن هم بذارم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo-Vet نمایش پست ها
    حدس خودم اینه که احتمالا رشته ما جزو رشته های غیرپزشکی حساب میشه. به همین دلیل رفتن یا نرفتن به طرح اختیاریه. واقعن از این نظر خیلی خیلی شانس آوردم! خیلی خوشحالم!
    در هر حال قصد دارم برای گرفتن معافیت از طرح اقدام کنم و برم تهران.
    سعی می کنم مراحل اداری اش رو با جزئیات در این فوروم هم برای افرادی که ممکنه همین مشکلو داشته باشن هم بذارم.
    شرایط معافیت از طرح چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    شرایط معافیت از طرح چیه ؟
    ما اسفند ماه سال گذشته دفاع کردیم (اما تاریخ فارغ التحصیلی یا دفاع رو بهمن ماه نوشتن!).
    تا جایی که یادم میاد دوستانم برای گرفتن مدرک موقت شون از اداره فارغ التحصیلان دانشگاه نامه ای رو گرفتن بردن تهران اداره دامپزشکی و اونجا هم نامه ی انصراف از طرح رو براشون نوشتن که دوباره آوردن دانشگاه و مدرک موقت شون رو گرفتن.
    روند خیلی ساده ای داره شرط و شروط خاصی به جز داشتن کارت پایان خدمت فک نکنم داشته باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

با سلام.من چند هفته پیش رفتم وزارت خونه و سی ملیون ناقابل سند گرو گذاشتم تا مدارکم آزاد شه. و تعهد دادم تا مرداد 1394 برگردم ایران. و گفتن یه سال دیگه هم میتونم تمدید کنم. حالا سوال من اینه که اینا واقعا 4 سال سال دیگه منو یادشونه و هروز کامپیوترشون رو چک می کنن که من کدوم گوری هستم؟یا که تا یادشون بیاد که من نیستم بیشتر شده؟مثلا 6-7 سال؟
    آخه من که اونجا بودم دیدم که یکی رو با خرج خودشون فرستادن استرالیا که 6 ماهه برگرده و سه سال گذشته بود و تازه می خواستن ببینن که یارو کجاس!!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    با سلام.من چند هفته پیش رفتم وزارت خونه و سی ملیون ناقابل سند گرو گذاشتم تا مدارکم آزاد شه. و تعهد دادم تا مرداد 1394 برگردم ایران. و گفتن یه سال دیگه هم میتونم تمدید کنم. حالا سوال من اینه که اینا واقعا 4 سال دیگه منو یادشونه و هروز کامپیوترشون رو چک می کنن که من کجا هستم؟یا که تا یادشون بیاد که من نیستم بیشتر شده؟مثلا 6-7 سال؟
    آخه من که اونجا بودم دیدم که یکی رو با خرج خودشون فرستادن استرالیا که 6 ماهه برگرده و سه سال گذشته بود و تازه می خواستن ببینن که یارو کجاس!!!
    سلام
    مبارکه ،حالا شما بسلامتی برید درستون رو بخونید تا 5 سال دیگه هم خدا بزرگه. روزی یک قانون داره عوض میشه تا 4-5 سال دیگه که جای خود داره(به امضا بنده عنایت شود)
    در ضمن اگر اطلاعات مفیدی نصیبتون شده که احساس می کنید لازم به ذکر است ممنون میشم اگه بیان بفرمایید.
    مرسی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. الان دارم ارشد علوم اجتماعی می خونم. بعد فارغ التحصیلی و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. من که از وزارت بهداشت آمدم بیرون و در وزارت علوم مشغول به تحصیل شدم باید حتما طرح بگذرونم؟ چون من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم. ضمن اینکه من به یک رشته غیر مرتبط آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم. لطفا من رو راهنمایی کنید. منتظر جوابتون هستم.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)