صفحه 11 از 57 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliyaa نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. الان دارم ارشد علوم اجتماعی می خونم. بعد فارغ التحصیلی و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. من که از وزارت بهداشت آمدم بیرون و در وزارت علوم مشغول به تحصیل شدم باید حتما طرح بگذرونم؟ چون من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم. ضمن اینکه من به یک رشته غیر مرتبط آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم. لطفا من رو راهنمایی کنید. منتظر جوابتون هستم.ممنون
    درهر صورت شما طرح پرستاری رو دارید.
    فقط اینکه شبانه بودید من نمیدونم شبانه ها طرح دارند یانه؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

مشکل همینه. ما که شبانه بودیم و تعهدی نسبت به هزینه دانشگاه نداریم چون هزینه تحصیل رو خودمون می دادیم. ضمن اینکه یکی از استادامون میگفت که اگه غیر مرتبط برید طرح نمی خاد برید میگفت دوره ما اینطور بود که طرح نمیرفت کسی که ارشد غیر مرتبط می رفت مثلا پرستاری خونده بود ولی ارشد فیزیولوژی رفته بود دیگه طرح پرستاریشو نمیرفت. همین من رو به شک انداخته. وزارتم درست جواب نمیده یعنی قانونشو نمیگه صحیح.

Junior Member

چرا کسی جواب منو نمیده؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

بهiliyaa:
    بنظر من شما بروید به مرکز استان اداره طرح دانشگاه علوم پزشکی مربوطه بگویید من شبانه هستم طرح دارم یا خیر؟ اگه گفتند خیر خوب شروع کنید به آزاد سازی مدارکتون. اگرم گفتند آره طرح دارید میتونید با گذاشتن وثیقه مدرکتون را آزاد کنید(البته اگه واسه خارج مدرکتون نیاز دارید اگرم که نه که هیچ)
    2- شما ارشد هر چیزی که باشی فرق نمیکنه طرح لیسانس سر جاشه.
    پ.ن: طرح اتفاقا بنظر من خوبه چون 2 سالی می روید سر کار بعد با محیط کار آشنا می شوید و همونجا یا جای دیگه مشغول می شوید(تجربه کاری هم کسب کرده اید). البته اگه هدفتون کار در داخل باشه طرح فرصت خوبیه واسه بازار کار شدن
    ویرایش توسط Royal2009 : January 5th, 2011 در ساعت 11:15 PM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

من رفتم تهران طرحم رو کنسل کردم و از این مشکل هم خلاص شدم...
    مشکل خاصی پیش نیومد اداره دامپزشکی کشور آدرس سرراستی داره راه آهن تهران که پیاده شدم اتوبوس خط تجریش سوار شدم و تو دوراهی یوسف آباد پیاده شدم چند قدم بالاتر سمت چپ در ابتدای یک خیابون فرعی سازمان دامپزشکی کشور قرار داره...

مراحل اداری‌اش هم ساده و راحته باید بریم طبقه 3 اداره کارگزینی قسمت امور طرح و مشمولین اسم مسئولش آقای عبدالملکه کارت پایان خدمت‌مون و نامه معرفی به طرح که از دانشگاه گرفتیم رو نشون میدیم و اون یه فرم تعهد میده پر می‌کنیم و این فرم رو همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی و کپی از کارت پایان خدمت و نامه می‌بریم اتاق بغلی که دبیرخونه‌ست پیش خانم پاشایی تا ثبت بشه و شماره بخوره بعد از ثبت دوباره مدارک رو بهمون میدن میبریم برای آقای عبدالملک تا جواب نامه رو بنویسه...
    این عکس نامه‌ی معرفی به طرح منه:

در نهایت نامه تو دبیرخونه یه مهر برجسته می‌خوره و کار تموم میشه البته 99٪ تموم میشه! چون این نامه رو باید دوباره ببریم به اداره فارغ التحصیلان دانشگاه خودمون تا مدرک موقت مون رو که به زور نگه داشتن به زور ازشون بگیریم!...
    این هم عکس نامه‌ی معافیت از طرح:

راستی بهتره یک کپی از این نامه هه داشته باشیم چون بعدن اینو ازمون میخوان (گرفتن کارت نظام دامپزشکی٬ مجوز تاسیس مطب یا داروخانه و پروانه کسب و...)

Junior Member

عزیز! من به پرستاری نیاز ندارم که بخام برم سرکارش، چون میخام دکترا علوم اجتماعی شرکت کنم. این طرح سد شده واسم به خاطر مدارکم. ضمن اینکه شبانه روزانه فرق نداشت چون وقتی ریز نمرات برای دوره ارشد میخواستن به دانشگام بدن ازم پایان طرح خواستن که گفتم نرفتم بعد 1نامه از وزارت گرفتم که تعهد بده ریز نمراتشو بفرستید دانشگاه . دانشگاه هم به خودم نداد مستقیم ریزنمراتو، مستقیم داد دانشگاه مقصد. بحث اینه که من که نمیخوام پرستار شم چرا باید طرح بگذرونم؟ مدارکمو گروگان گرفتن جلو کار و ادامه تحصیلمو گرفتن !

Junior Member

سلام. منم فارغ التحصیل پرستاری از دانشگاه آزادم . 4 سالی میشه که فارغ التحصیل شدم اما طرح نرفتم و مدرکمو ندادن. هر چی هم میگم من نمیخوام توی این رشته فعالیت کنم و فقط مدرکمو میخوام گوش کسی بدهکار نیست. نه اجازه ی شرکت در رشته های دیگر رو دارم نه مدرک پیش دانشگاهیمو میدن که حداقل از صفر یه رشته ی دیگه شرکت کنم. با اینکه خرج تحصیل رو توی دانشگاه آزاد خودم متقبل شدم اما رفتن به طرح برای ارائه ی مدرک الزامیه. این دوستمون که گفته ارشد علوم ارتباطات قبول شده میشه بگه چه شرایطی داشته؟ چون تا طرح نرفته باشی به غیر از ادامه تحصیل در رشته ی خودت نمیتونی در رشته ی دیگه فوق لیسانس ادامه بدی.
    خلاصه مشکل بزرگی شده برام این طرح. 4 سال از عمرمو هدر داد!

Junior Member

یادم رفت که بگم من 3-4 روز بعد از کنسل کردن طرحم تونستم مدرک موقتم رو بگیرم بعدش بلافاصله برای گرفتن کارت نظام اقدام کردم...
    الان باید برای پیگیری صدور دانشنامه ی اصلی ام اقدام کنم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل با طرح خدمت

ميشه معافيت گرفت
    واسه همه يه راه قانوني هست
    خود منم از همين طريق معاف شدم

کاربر گرامی:
    درصورتی که تمایل دارید می توانید اطلاعات و تجربیات خود را با دوستان درمیان بگذارید.
    مطابق مقررات فاروم صاحبان آگهی های معتبر و قانونی می توانند در ارتباط با چگونگی آگهی دادن با ادمین سایت هماهنگ کنند.

از اینکه با رعایت مقررات ما را اداره هر چه بهتر فاروم کمک می کنید متشکریم.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    ویرایش توسط Royal2009 : January 27th, 2011 در ساعت 10:06 PM

Junior Member

من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. بعد فارغ التحصیلی درتیرماه87و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. مشکل خاصی نبود با گرفتن تعهد که بعد اتمام تحصیل بیای طرحتو بگذرونی میشه ادامه تحصیل داد حتی تو یک رشته دیگه. قانونشم وجود داره ک کسانی ک می خوان غیر مرتبط ادامه بدن و طرح نرفتن، تعهد بدن ب دانشگاه مربوطه که بعد تحصیل بیان طرحشونو بگذرونن! من وزارت بهداشت رفتم و قانونشو دیدم. ولی الان این معضل رو دارم که من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم چرا باید طرح برم چون شبانه هم ک بودم و هزینه تحصیلم رو هم خودم دادم. ضمن اینکه به یک رشته غیر مرتبط هم آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)