صفحه 12 از 57 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliyaa نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل رشته پرستاری دوره شبانه سال87 هستم. بعد فارغ التحصیلی درتیرماه87و بعد 8ماه به سربازی رفتم و بعد از 3ماه گذراندن خدمت،معاف شدم و بلافاصله ارشد قبول شدم. مشکل خاصی نبود با گرفتن تعهد که بعد اتمام تحصیل بیای طرحتو بگذرونی میشه ادامه تحصیل داد حتی تو یک رشته دیگه. قانونشم وجود داره ک کسانی ک می خوان غیر مرتبط ادامه بدن و طرح نرفتن، تعهد بدن ب دانشگاه مربوطه که بعد تحصیل بیان طرحشونو بگذرونن! من وزارت بهداشت رفتم و قانونشو دیدم. ولی الان این معضل رو دارم که من که نمی خوام در بیمارستان کار کنم یا از مدرک پرستاریم استفاده کنم چرا باید طرح برم چون شبانه هم ک بودم و هزینه تحصیلم رو هم خودم دادم. ضمن اینکه به یک رشته غیر مرتبط هم آمدم و از یک وزارتخونه به یک وزارتخونه دیگه رفتم.
    بعد برای ثبت نام در مقطع فوق لیسانس مگه از شما مدرک لیسانس نخواستن؟ چی ارائه دادی؟
    بعدشم اینکه اگه تعهد بدی که بعدا طرح میری لابد تا طرح رو نری مدرک فوق لیسانست هم نمیدن دیگه .پس کلا بیخودی میشه دو سال درس خوندن برای فوق لیسانس.
    میشه بگی این قانونی که میگی کجاست؟ چقدر اعتبار داره؟ از کجا میشه گیرش آورد؟

Junior Member

ریز نمرات خواستن که دانشگاه دوره لیسانس پیان طرح خواست منم نامه از وزارتخانه گرفتم که با دادن تعهد بعد اتمام تحصیل بیاد طرحشو بگذرونه. آره فکرکنم ندن مدرک فوق لیسانس رو. من قانون رو تو وزارتخونه دیدم . امور فارغ التحصیلان داخل. هنوز هست اعتبار داره.

یا سلام
    من دانشجوی دندانپزشکی سال آخر هستم و فکر کنم برا طرح باید 40 میلیون بذارم اما مشکل من اینه که مطمئن نیستم ویزا و قبولی در دوره تخصصی امریکا چقدر عملی میشه حالا اگه به هر دلیلی من نتونستم تکلیف وثیقه چی میشه؟ و اینکه روزی که میریم وثیقه بذارم باید بگم چی میخوای بخونی و کجا ؟اخه وقتی هنوز ریز نمره نگرفتم و اپلای نکردم که نمیشه . یه جا خوندم که بدلیل مهاجرت هم میشه به طور موقت مدرکو ازاد کرد ؟؟!
    مرسی
    ویرایش توسط dental.persian : March 3rd, 2011 در ساعت 12:12 AM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    یا سلام
    من دانشجوی دندانپزشکی سال آخر هستم و فکر کنم برا طرح باید 40 میلیون بذارم اما مشکل من اینه که مطمئن نیستم ویزا و قبولی در دوره تخصصی امریکا چقدر عملی میشه حالا اگه به هر دلیلی من نتونستم تکلیف وثیقه چی میشه؟ و اینکه روزی که میریم وثیقه بذارم باید بگم چی میخوای بخونی و کجا ؟اخه وقتی هنوز ریز نمره نگرفتم و اپلای نکردم که نمیشه . یه جا خوندم که بدلیل مهاجرت هم میشه به طور موقت مدرکو ازاد کرد ؟؟!
    مرسی
    شما وثیقه می گذارید مدرک آزاد میکنید وترجمه می کنیدو سپس اقدام برای پذیرش. البته بلافاصله بعد ازترجمه اصل مدارک را باید تحویل دهید وگرنه وثیقه به اجرا گذاشته می شود!
    ظرف 6 ماه اگر موفق به رفتن نشدید باید اطلاع دهید اما وثیقه پس نمی دهند! و طرح را شروع می کنید و اگر بین طرح موفق شدید بروید آن مقداری از طرح را که رفته اید منظور می شود و بعد از برگشت ادامه طرح را انجام می دهید اما فعلا از مبلغ وثیقه کم نمی شود!

اگرم که بر نگشتید وثیقه تان به اجرا می گذارند!

بگویید بدون مدرک که نمی توانم پذیرش بگیرم و حتما بگویید که واسه تخصص قصد رفتن دارید چون شرط اینه که باید حتما مقطع بالاتری ادامه تحصیل دهید.

آزادی موقت اولین بار می شنوم!

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Lightbulb پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

ممنون از اطلاعات دقیقتون فقط این کار چقدر زحمت بر و هزینه بر است؟(سند گذاشتن برا وثیقه 40 میلیونی)
    در کل به نظرتون این کار عملی است که من طرحمو شروع کنم و در عین حال مدرکمو ازاد کنم؟یا اینکه وقتی من مدرکو ازاد میکنم باید طرحمو تعلیق کنم
    ویرایش توسط dental.persian : March 4th, 2011 در ساعت 05:32 PM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات دقیقتون فقط این کار چقدر زحمت بر و هزینه بر است؟(سند گذاشتن برا وثیقه 40 میلیونی)
    در کل به نظرتون این کار عملی است که من طرحمو شروع کنم و در عین حال مدرکمو ازاد کنم؟یا اینکه وقتی من مدرکو ازاد میکنم باید طرحمو تعلیق کنم
    سلام
    زحمت بر که هست بوروکراسی اداری خودتون بهتر می دانید کلافه کننده است!
    قسمت دوم دقیق نمی دانم می تونید از وزارت بپرسید.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member rosa2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc

با سلام خدمت همگی دوستان

من مامایی خوندم و طرح رو معاف شدم(دولتی، سال 83). ارشد فیزیولوژی رو هم امسال تموم کردم(دولتی، سال 89). چند تا سوال خیلی خیلی فوری دارم.

1-برای گرفتن ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی و ارشد باید به کجا مراجعه کنم؟
    2-کسی میدونه که برای هر مقطع باید چقدر پول پرداخت کنم؟
    3-کلا این فرایند چه مدت طول میکشه؟

با تشکر از توجه شما

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa2011 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان

من مامایی خوندم و طرح رو معاف شدم(دولتی، سال 83). ارشد فیزیولوژی رو هم امسال تموم کردم(دولتی، سال 89). چند تا سوال خیلی خیلی فوری دارم.

1-برای گرفتن ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی و ارشد باید به کجا مراجعه کنم؟
    2-کسی میدونه که برای هر مقطع باید چقدر پول پرداخت کنم؟
    3-کلا این فرایند چه مدت طول میکشه؟

با تشکر از توجه شما
    با سلام و تبریک سال نو و همچنین آرزوی بهترین ها برای شما در سال جدید:
    اولین کار تسویه حساب کامل با وزرات بهداشت( فک کنم اداره رفاه باشه شامل پول خوابگاه، وام و بیمه و..)
    سپس گذاشتن وثیقه یا وجه نقد در مورد تعهدات { چون دولتی و تحصیل رایگان بودید البته شما چون طرح ندارید مبلغش کمتر خواهد شد}. لزوما نمی خواهد وجه نقد پرداخت کنید بنظرم بهتره وثیقه گذاشت بعدا که ایشالا خارج درستون تموم شد اگه برگشتید یک فرصت خوبی هست که به بهانه گذراندن تعهدات سر کار بروید! اگر هم نخواستید برگردید که پولشون پرداخت می کنید و وثیقتون هم آزاد
    پیگیری کنید که آیا اداره دانش آموختگان دانشگاه محل تحصیل کارشناسی و ارشد ریز نمرات و اعلام فارغ التحصیلی شما را به وزرات بهداشت فرستاند یا خیر؟
    مدت زمان لازم هم اگه اعلام فارغ التحصیلیتون بوِیژه ارشد (چون تازه فارغ شدید ممکنه ارسال نشده باشه برخی کارمندا پشت گوش می اندازند باید خودتون پیگیری و سماجت کنید) به وزرات ارسال شده باشه و مدارک لازم هم سریع تهیه کنید سریع انجام خواهد شد(بستگی به سرعت خودتون داره!)

سوالات بیشتر را می توانید از اداره دانش آموختگان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور بپرسید اونجا با جزییات بیشتر آشنا خواهید شد.

موفق باشید
    ویرایش توسط Royal2009 : March 25th, 2011 در ساعت 07:01 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

با سلام دوستان! من تصمیم گرفتم که برم طرح. اگه پزشکان محترم جایی در این مرز و بوم سراغ دارن که بخور و بخواب باشه لطفا به من معرفی کنند که شدیدا محتاج هستم!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    با سلام دوستان! من تصمیم گرفتم که برم طرح. اگه پزشکان محترم جایی در این مرز و بوم سراغ دارن که بخور و بخواب باشه لطفا به من معرفی کنند که شدیدا محتاج هستم!!
    سربازی رفتید/
    کدوم شهر دوست دارید/
    مرکز استان یا شهرستان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)