صفحه 13 از 57 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 562

موضوع: طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سربازی رفتید/
    کدوم شهر دوست دارید/
    مرکز استان یا شهرستان؟
    سربازی معافم!
    شهرش مهم نیس. فقط زابل و زاهدان نباشه!
    میخوام کارش کم باشه.
    هر چی به شمال کشور نزدیک تر بهتر. اخه خونواده شمالن!!
    شما جایی سراغ داری؟

سلام آقا عرفان یه سوال مگه میشه هم ریز نمرات رو آزاد کرد و هم طرح رو شروع کرد من هم دندان آزادتهرانم و تا 10 ماه دیگه باید برم طرح میخواستم ببینم میشه من حین طرح مدارک دستم باشه تا ببینم کجا برا تخصص بهم پذیرش میدن؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سلام آقا عرفان یه سوال مگه میشه هم ریز نمرات رو آزاد کرد و هم طرح رو شروع کرد من هم دندان آزادتهرانم و تا 10 ماه دیگه باید برم طرح میخواستم ببینم میشه من حین طرح مدارک دستم باشه تا ببینم کجا برا تخصص بهم پذیرش میدن؟
    اره. این همین کاریه که من می خوام بکنم.فقط فکر می کنم که باید یه جوری پذیرش بگیری که موقع رفتن از ایران طرحت تموم شده باشه. اینو خودم هم مطمئن نیستم. باید بپرسم. مسئولش خانم درویش تو وزارت خونه هست. شماره تلفن مستقیمش هم اینه: 81452367
    البته من همین روزا باید زنگ بزنم بپرسم. اگه چیز مهمی بود تو همین فروم می نویسم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سربازی معافم!
    شهرش مهم نیس. فقط زابل و زاهدان نباشه!
    میخوام کارش کم باشه.
    هر چی به شمال کشور نزدیک تر بهتر. اخه خونواده شمالن!!
    شما جایی سراغ داری؟
    اینو بخونید شاید بکارتون بیاد
    باهشون تماس بگیرید احتمالا واسه طرح قبولتون کنند مرکز تحقیقاته کارش هم زیاد نیست شهرشم که عالیه
    http://research.sums.ac.ir/modules/n...ri=/index.html
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member a_kh آواتار ها

سلام.ببخشید یه چنین جایی(مرکزتحقیقاتی)واسه دخترام سراغ دارین؟امسکن میدن یا به عهده ی خودمونه؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    اینو بخونید شاید بکارتون بیاد
    باهشون تماس بگیرید احتمالا واسه طرح قبولتون کنند مرکز تحقیقاته کارش هم زیاد نیست شهرشم که عالیه
    http://research.sums.ac.ir/modules/n...ri=/index.html
    یه چیز کاملا رویایی هست!! اگه قبول کنن من با کله می رم. فقط نوشته نظام وظیفه! یعنی نمی شه به جای طرح رفت اونجا؟ چه جوری باید تماس گرفت باهاشون؟ هیچی ننوشتن که.

باز هم از این چیزها سراغ دارین؟ اگه آره اینجا بذارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

چه مدارکی میخواد؟ مراکزتحقیقاتی تهران هم برای طرح نیرومیگیرن؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط doctor.f نمایش پست ها
    چه مدارکی میخواد؟ مراکزتحقیقاتی تهران هم برای طرح نیرومیگیرن؟
    انگار این واسه اونهایی هست که سربازن!! من که باید طرح برم از این خبرها نیس!!
    مراکز تحقیقاتی تهران هم زیاد نیروی طرح می گیرن ولی یا باید خانم متاهلی باشی که شوهرش ساکن تهرانه و هیچ جور نمیشه فرستادشون جای دیگه و یا باید جزو استعدادهای درخشان و .... باشی. احتمالا بند پ هم کمک کننده خواهد بود.

اگر دوستان باز هم از این موارد سراغ دارن اینجا بذارن!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    یه چیز کاملا رویایی هست!! اگه قبول کنن من با کله می رم. فقط نوشته نظام وظیفه! یعنی نمی شه به جای طرح رفت اونجا؟ چه جوری باید تماس گرفت باهاشون؟ هیچی ننوشتن که.

باز هم از این چیزها سراغ دارین؟ اگه آره اینجا بذارین.
    در سايت اصلي دانشگاه علوم پزشكي شيراز مراكز تحقيقات لينكشون پيدا كنيد.
    من شيرازم موفق نشيد بفرماييد تا حضورا مراجعه كنم
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_kh نمایش پست ها
    سلام.ببخشید یه چنین جایی(مرکزتحقیقاتی)واسه دخترام سراغ دارین؟امسکن میدن یا به عهده ی خودمونه؟
    مسكن كه نمي دهند ولي با معمولا تعداد بچه ها چند نفر با هم منزل اجاره مي كنند ، هزينه مسكن هم زياد نيست(مثلا 2 ميليون با 200 تومان)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)